"Rejs Party 2004 - fotki i filmik" - Strona 1.1

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No więc od pewnego czasu myślałem sobie jak by mozna najlepiej wykorzystać moje małe "ranczo" (niecałe 10ha)... No i wymyśliłem . Teraz tylko pytanie jak w temacie - komu by kiedy przypasiło z terminem? Wstępnie wymyśliłem najbliższy weekend (no, ten następny) czyli tak 4-6 czerwiec. Przez gg ciężko jednak wszystkich ustawić ale na szczęście jest forum. Prosiłbym więc zainteresowanych o wpisanie sie i ustosunkowanie do zaproponowanej daty lub zaproponowanie własnego terminu jeśli ten wybitnie nie pasuje komuś. W programie mały grill, pifko (bezalkoholove ofcoz), rozmowy o wszyskim i niczym oraz wszystko co się na miejscu wymyśli. Moze jakaś pojeżdżawka mała w okolicy ewentualnie mały serwis jak ktoś potrzebuje (na razie tylko mini-kanał i podstawowe narzędzia ale przynajmniej czas nieograniczony i pomoc darmowa ).
żem siem rozpisał... A chciałem tylko termin ustalić, hehe.
Kilka fotek poglądowych z omawianego miejsca (część południowo-wschodnia) można looknąć >> TUTAJ << (na końcu).

Zapraszam wszystkich fiatomaniaków z okolicy.
pozdro
Race
  
 
no tak
ja proponowalem spocik w osobnym watku

myslelismy z Zoltarem wlasnie o Bydzi i o twoim "rancho" ze urzadzimy sobie Bonanze


ja jestem za
a i termin mi odpowiadajacy to po 10 czerwca - wiadomo wyplata
pozdrowka
  
 
mam pare pytan

1) czy mozna teren zaorac samochodem w ramach rozrywki?

2) czy mozna zygac na calym terenie?
3) czy w najblizszej okolicy sa jakies ciekawe "panie"?
4) mam nadzieje ze impreza 2 dniowa z noclegiem i atrakcjami?
5) nie mam wiecej pytan

GO FOR IT!

no ludzie wpisywac sie, zrobimy rozgardiasz
  
 
Zoltar fota w profuilu rulez , yeeee
  
 
hehe sie wie tak tez myslalem ze zaintryguje co niektorych ale nie robmy O/T, trzeba zrobic rozgardiasz w bydzi u race'a, no ludzie wpisywac sie.

p.s. mam tez nowy avatar
  
 
Jakby co pojawie sie swoim Red Blitz'em!
  
 
eeee ludze
Race_D ma ciagnika - ursusa - jesli sie nie myle

jak ktos ma uklepany za bardzo resor to sie wyciagnie

przyjemne z pozytecznym

albo sobie jakies zawody urzadzimu w jezdzie ciagnikiem na czas - tutaj beda rowne szanse Zotlar
  
 
Cytat:
2004-05-29 00:16:16, ZoLt4R pisze:
mam pare pytan

1) czy mozna teren zaorac samochodem w ramach rozrywki?

2) czy mozna zygac na calym terenie?
3) czy w najblizszej okolicy sa jakies ciekawe "panie"?
4) mam nadzieje ze impreza 2 dniowa z noclegiem i atrakcjami?
5) nie mam wiecej pytan

GO FOR IT!

no ludzie wpisywac sie, zrobimy rozgardiasz



Yyyyyy z punktem 1 moze byc narazie u Ciebie słabo
  
 
jak bede mial czym to moge wpasc...i "poorac" troszke
  
 
Cytat:
2004-05-29 00:26:23, Madcar pisze:
jak bede mial czym to moge wpasc...i "poorac" troszke



nie masz orac tylko pic, pic trza umic, a widze ze bedzie niezla ekipa juz powoli no ludzie wpisywac sie, wpisywac, czas zrobic rozgardiasz

P.S. powaznie bedzie kryterium ursusa?
  
 
Sorry Cool_G - nie zauważyłem Twojego tematu, można go podłaczyć albo zakończyć bo widze, że ten juz sie wystarczająco rozkręcił .

1. Teren jest zwykle dość zaorany i bez wzmocnionego podwozia bym odradzał poprawianie (ja wyrwałem stabilizator z mocowania ostatnio).
2. U mnie to prosiłbym nie robić burdlu na razie bo mnie wujas przestanie lubić (spróbuje go wyeksmitować na ten czas ale nie wiem czy da rade ). Względnie qlturalna impra co by mozna było relacje pokazać światu
3. Bedzie "panie Romanie" i "panie Stefanie" . A tak poważnie to dawno tam nie byłem na dłużej i obadać nie miałem zbytnio kiedy ale myśle, że cosik się znajdzie na pewno. Jak ktoś ma "wyrozumiałe" koleżanki to też może zabrać .
4. Imprezka może byc nawet 3-dniowa. Nocleg skromny jest - 2 łóżka sie znajdą. Generalnie to licze na ładną pogodę wiec kto zaprawiony w boju ten wie jak jeszcze mozna autko wykorzystac .
5. Wjazd na teren imprezy TYLKO FIATEM*!! "Zastępczaki" niemile widziane, tylko jeśli to wyższa (ale taka bardzo wyższa) konieczność. Bo "spot zastępczy" to chyba niedawno był w Toronto . Licze na Red Blitz'a kolegi 2R, "Mad 650" i wszelkie inne właściwie pojazdy. Chętenie bym zobaczył też Czeczunowóz w nowym malowaniu...
6. Kryterium Ursusa raczej się nie odbędzie ze względu na fakt, że pojazd to już niemal zabytkowy, choć w ciągłej exploatacji. No chyba że ktoś będzie chciał się spróbować na przeciąganie swoim sprzętem. Ale będzie można sobie z nim fotke zrobić na pocieszenie . Oczywiście jeśli u kogoś temperament okaże się za duży to może się też przydać w innym celu (patrz wąwozik na foto) - ja już prawie bym się kiedyś nie wyrobił za wyjściu .

Czekam na kolejne wpisy, najlepiej kolejnych osób .

* - dozwolone również wszelkie pochodne ze stajni FSO, Zastava, Łada itp.
  
 
hm no szkoda ze nie bedzie uapalania URsuSa
co do warunków Race_D to wiesz, że kazdy moze sobie wziac spiwór czy cosik i przespac sie na zadaszonej glebnie (czyt. podłodzie), ewentualnie w jakies stodole czy nawet w samochodzie.
no i termin dla mnie najwlaściwszy to po 10 czerwca bo bede juz mial balachy skonczone wiec bobkiem przyjade, ale 20 odpada bo juz mam impre przewidzianą na ten termin
  
 
No tak, to widze ze fajna imprezka sie kreci, tylko jak zwykle cos musi byc nie tak z mojej strony , mianowicie : ja jeszcze nie skonczylem swojej ZOFIJI , nio i wydaje mi sie ze na 10 czerwca sie nie wyrobie bububu....

musze ja pomalowac, wymienic uszczelniacze przy polosi, nio i sprawdzic alternator, a chodzac do roboty nie dam nic zrobic do 10 czerwca, qwa no... juz zaczynam sie stresowac

Chyba w takim badz razie nie bede mial jak przyjechac

Mam nadzieje ze mnie RACE_D rozumisz ;(

POZDRAWIAM
  
 
kurde pisalem juz , niekonieczny przyjazd autem chodzi bardziej o integracje klubowo-towarzyska. po 13 to moze i ja bede mial premierowego zoltego bobka
  
 
dOMAN to sie można przeciez umowic i ktos z jadacych do Race_D mozew ciebie zagranac i podwiesc. ja pewnie bede jechal z Czesterem dyzurnym kolega alkoholikiem (zainteresowani wiedza o kogo bniegna -ZoltAR wiec mam 2 wolne miejsca to moge po ciebie podjechac i zgarnac.
wiesz ja i tak mam ponad 100km w jedna strone na spot to doatkowe 5 czy 10km mnie nie ratuje
tylko trzeba sie umowic

  
 
Kurde mój bolid jest w remoncie za tydzień odbieram go od blacharza a potem jeszcze lakierniki remont z tuningiem silnika wię c lipa. Chyba że na buta wpadne
Pozdro!

ps. Jedzie kotoś z kujawsko-pomorskiego do Zvolenia ? Bo powinieniem sie wyrobic z remontem do tego czasu...
  
 
Cytat:

ps. Jedzie kotoś z kujawsko-pomorskiego do Zvolenia ? Bo powinieniem sie wyrobic z remontem do tego czasu...




ja jade
  
 
to jest lista kluibowiczów, symaptykow i oczekujacych z kujawsko-pomorskiego (niealfabetycznie)

2Rotor - Toruń
cool_gacek(ja ) - Włocławek
Czeczun - Toruń
Madcar - Toruń
Quattro - Toruń
Race_D - Bydgosz
Zolt4r - Toruń
kaovietz - Bydgosz
Vyzm-R - Lipno
dOMAN_ZASTAVA1100p - Bydgoszcz
miqiel - Ciechocinek
i jeszcze z tego co pamietam THOR - Toruń

wiec jakby wszyscy dopisali nawet nie wlasnymi autkami tylko zabierajac sie z kims to panowie ale bylaby to naprawde miluska impreza



[ wiadomość edytowana przez: cool_gacek dnia 2004-05-29 10:58:04 ]
  
 
Nio dopsze to moze zabiore sie z RACE_D, tylko jeszcze jedna sprawa kiedy dokladnie 4-6 czerwca czy 10 czerwca??
Szczerze mowiac to bym byl bardziej za 4-6 bo to weekend, a 10 to czwartek wiec nie bardzo :/, mam praktyki miesieczne i musze je obstukac!! wkoncu placa

POZDRAWIAM

P.S.
Nakrecam kolege Sajmona od bialego bobka (Bydgoszcz)
  
 
Wyosce prawdopodobne, że i mnie możecie zaliczyć do członków tego spotu integracyjnego Szykuje się ciekawa zabawa

Pozdrawiam