"Rejs Party 2004 - fotki i filmik" - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
>> FOTKI REJSA << hosted by ZoLt4R .
W sumie ~90 fotek.
Zapraszam do oglądania!

Mała zajawka...










I jeszcze fotka-bonus - kto zgadnie co ona przedstawia?? (nie podpowiadać )



BTW - Chyba nam odjebało

ps. Ktoś ma ochotę na kiełbaskę z grila?


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-06-07 23:33:34 ]
  
 
Cytat:
I jeszcze fotka-bonus - kto zgadnie co ona przedstawia?? (nie podpowiadać )




Ja wiem ja wiem ale nie powiem
  
 
Furious foty!
  
 
Cytat:
2004-06-07 23:30:01, Sajmon pisze:
Furious foty!


Foty to jeszcze nic, zobaczcie co teraz mamy dla Was .

ZoLt4R Entertainment Network we współpracy z Racing Extreme Productions mają zaszczyt przedstawić:

>> Race_D's Rancho Party 5-6.06.2004 <<

Na razie na servie neo ale prosiłem już m.in. Konia o wrzucenie na coś szybszego. Jak kto może to po ściągnięciu niech zrobi mirrora.
Czekamy na Wasze opinie. IMHO film roku i nagrody oraz nominacje się posypią (Grammy, Oskary itp.) .
Jeżeli produkcja zostanie pozytywnie przyjęta nie wykluczamy kolejnych części z tej serii .
  
 
hehe, troche poplynalem z tym filmem ale sciagajcie i ogladajcie.

pamietajcie pelne parental advisory

nie pokazujcie rodzicom ani nie-furiatom, ten kto sciagnie i ma gdzie zmirrorowac bardzo bym prosil.

Polecam i czekam na opinie furiaci, do dziela
  
 
no obejrzalem filmikjest poprostu zajebistygratulacje Zolt4r!masz talentZajebiscie dobrana muzyka Wypas na mxa
  
 
hehe to zajebiscie, dzieki za slowa uznania

pojebani jestesmy co? Ma MAXA!
  
 
to bylo dobre
  
 
panowie zarejestrowałem się w końcu imprezy nie zapomne nigdy, kiełabaskami jeszcze żyje a pompowanie materaca pierwsza klasa zolta4r zaraz patrze filmik podobnio wyjebany pozdro dla wszystkich
  
 
ggrrrr jakiego dekodeka macie bo mi sam dzwiek dekoduje
  
 
Zoltar! Film zajebiozaaa - piękny mątarz... pierwsza klasa! heh

BO TAK SIE BAWIĄ CHLOPAKI Z F&F
  
 
Filmik pierwsza klasa A impra pewnie jeszcze lepsza
Pozdro!
  
 
Film wypasiony w kosmos =)
I nawet się załapałem na parę ujęć... Szkoda tylko, że nie udało się nagrać jak na wyjeździe z Torunia zupełnie niechcący bokiem wyjechałem
  
 
No i z mojej strony niestety nie wyszło Miałem akurat egzaminy i w sobotę i w niedzielę. Nie zdążyłem jeszcze po tej wymianie silnika załatwić wpisów w papierach, a na przeszkodzie stoi kasa, bo potrzebne jeszcze jeszcze jest badanie techniczne silnika No cóż, może następnym razem wyjdzie. A tymczasem zapraszam na mój profil. Zamieściłem fotki mojego Patrola. Pozdro dla wszystkich, filmik widziałem, szkoda, że mnie tam nie było...
  
 
No mnie tez nie było ale sie ciesze bo wy to macie naserio nasrane w głowach hehehe... "od 8 to juz dziewiata kiełbasa" zastanawiam mnie jeszcze jedna rzecz... dlaczego kaovietz wszedzie jest z browcem?? Fotki w profilu z browcem, skladanie czeczkowozu, fota z browcem, filmik i ujecie z browcem
Film 1-st klass zoltar ma talent
  
 
Oh yeah! Filmik wypiardowy, dobrze oddaje klimat imprezy, ogląda się super! Montaż 1 klasa! Byle więcej takich imprez..byłem, piłem, widziałem...
  
 
Filmik miażdży KLASA ZoLt4R!!!Bajerka jest
  
 
SUPEROWY ten filmik !!!! nie ma to tam to
Oby jak najwiecej takich imprez

POZDRO dla CALEJ EKIPY !!!!
  
 
wielkie dzieki wszystkim, impreza byla po prostu ZAJEBISCIE WYPASIONA. dzieki wszystkim obecnym, ciesze sie ze filmik sie podobal (montowany 14h nonstop do 4ej nad ranem dzis). ale jak widac bylo warto

a moze ktos z innych okolic zechce obejrzec filmik jak furiaci z kuj-pom sie bawia?
  
 
malopolska widziala i pochwala zabawy braci "krzyzakow"