"Rejs Party 2004 - fotki i filmik" - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nio dopsze to moze zabiore sie z RACE_D, tylko jeszcze jedna sprawa kiedy dokladnie 4-6 czerwca czy 10 czerwca??
Szczerze mowiac to bym byl bardziej za 4-6 bo to weekend, a 10 to czwartek wiec nie bardzo :/, mam praktyki miesieczne i musze je obstukac!! wkoncu placa

POZDRAWIAM

P.S.
Nakrecam kolege Sajmona od bialego bobka (Bydgoszcz)
  
 
Wyosce prawdopodobne, że i mnie możecie zaliczyć do członków tego spotu integracyjnego Szykuje się ciekawa zabawa

Pozdrawiam
  
 
Mam ostatnio dość poważne probemy z Windą więc w razie czego to ustawimy się przez kom'y. Ale chyba generalnie sytuacja opanowana więc powinno być dobrze.
Imprezka na pewno w weekend, który to już bez większej różnicy. Ale przecież możemy się spotkać znowu np. dwa tygodnie później - dwa spoty w miesiącu to chyba dobry wynik .
dOMAN - jakbyś miał ochotę to daj znać i zadziałamy w tempie przyspieszonym z Zośką. Składanie możesz dokończyć u mnie przecież . Fajnie by było mieć różnorodność w pojazdach...
Nocleg to chyba nawet lepiej w aucie sobie zorganizować bo chatka mała i komary tną . Ale kto by spał w nocy! Niech każdy wypełni bagażnik czym trzeba i integracja jak sie patrzy będzie.

BTW - jak ktoś ma możliwość przywieźć jakiegoś grill'a to by było całkiem fajnie bo mój (jeśli jeszcze go nikt nie uprowadził) nie jest zbyt piękny, ale od biedy coś się da upiec . Rozważam też zakup jakiejś nowej "jednosezonówki" za kilkanaście zł, zobaczymy...
  
 
Cytat:
2004-05-29 18:53:22, Race_D pisze:
Ale przecież możemy się spotkać znowu np. dwa tygodnie później - dwa spoty w miesiącu to chyba dobry wynik .
dOMAN - jakbyś miał ochotę to daj znać i zadziałamy w tempie przyspieszonym z Zośką.



O o o... i to moze byc dobre, jakies 2 tygodnie pozniej bylbym w stanie zdzialac juz wsio z ZOFIJĄ

POZDRAWIAM
  
 
Bydgoski oddział uderzeniowy FSOAK w osobie mojej,sympatyzujący z kolegami Furiatami melduje gotowość bojową do stawienia się na Race'owym rancho celem pogłębienia kielisz....wrrrrróć...zacieśnienia stosunków międzyklubowych Jeśli chodzi o nocleg to moje auto mi onego zapewnia więc no problem.Integrujmy sie zatem!
BETEWU:na porządnych zlotach/spotach się nie żyga,co najwyżej RZYGA
  
 
No ładnie, ładnie! Coraz lepiej się zapowiada . No to w następny weekend widzimy się u mnie! Proszę ustalać kto z kim się zabiera i jak długo chce zostać. Chciałbym na dniach zobaczyć ostateczna liste uczestników .
Niech paliwo (nie tylko to do samochodu) będzie z Wami!!
  
 
Jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem to tez się chętnie pojawie. Chociarz nie jestem ani sympatykiem, ani oczekującym, ani klubowiczem
(dOMAN dzięki za pamięć )
  
 
Ogólnie niewidze przeciwności uniemożliwiających mi przyjazd i czynny udział w Ranczowaniu Jedynym zgrzytem jest stan mojego rozrusznika ale i to da sie przeskoczyc (a w zasadzie przepchnąć) Termin 4-6 czerwca pasuje mi, a i nocleg w malcziku nie bedzie taki zły Ogólnie jstem na tak
  
 
Cytat:
2004-05-29 10:26:16, cool_gacek pisze:
wiec mam 2 wolne miejsca to moge po ciebie podjechac i zgarnac.
wiesz ja i tak mam ponad 100km w jedna strone na spot to doatkowe 5 czy 10km mnie nie ratuje
tylko trzeba sie umowic



Ok - spoko loozik, no to teraz dokladnie kiedy ?? 4-6


Cytat:
2004-05-30 08:13:02, Sajmon pisze:
Jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem to tez się chętnie pojawie. Chociarz nie jestem ani sympatykiem, ani oczekującym, ani klubowiczem
(dOMAN dzięki za pamięć )




No to fajowo ziomek, mam nadzieje ze wszystko pojdzie zgodnie z planem

POZDRAWIAM
  
 
Jeśli miałoby się to wszystko odbyć 12-13 czerwiec to looz!! Wziołbym moją kochaną istotę za pilota i jazda do Bydzi!! Mamy oboje wolne spacjalnie na jakiś wypad za miasto Tak więc może właśnie coś takiego??
  
 
Cytat:
2004-05-30 08:13:02, Sajmon pisze:
(...)
Chociarz nie jestem ani sympatykiem, ani oczekującym, ani klubowiczem
(...)


Nie ma co się wkurzać, trzeba działać .
(chociaż)

Cytat:
2004-05-30 08:57:12, dOMAN_ZASTAVA1100p pisze:
Ok - spoko loozik, no to teraz dokladnie kiedy ?? 4-6
(...)


No ja tam będę na pewno od piątku. Oficjalnie impreza jest sobota-niedziela, ale jeśli tylko ktoś chce to nie ma problemu żeby przyjechać już dzień wcześniej .

ps. Może ktoś przywieźć migomat??

Cytat:
2004-05-30 17:29:52, simon_pg pisze:
Jeśli miałoby się to wszystko odbyć 12-13 czerwiec to looz!! (...)


No generalnie to planujemy się spotkać 5-6 czerwca ale nie widzę powodu, dla którego nie mieli byśmy powtórzyć tego w kolejny weekend i kolejny i kolejny... . Jako że część osób będzie teraz jeszcze pozbawiona swoich pojazdów to w następnym terminie mógłby to być spot bardziej samochodowy . Wszystko jest do zrobienia, pogadamy na gg jeszcze.



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-05-30 18:21:43 ]
  
 
Ok wszystko dobrze ale powiedz mi Race_D gdzie tak dokładnie jest to Twoje Ranczo bo chyba nic o tym nie było napisane.
  
 
ja w terminie 4-6 odpadam, nie bedzie $$$

termin 12-13 bardziej mi odpowiada ze wzgledow fiunansowych - no i bym bobkiem z nowymi blaszkami przyjechal
  
 
12-13 odpada, mam megameksyk na uczelni. albo za tydzien a potem dlugo dlugo nie. zaczyna sie sejsa potem zvolen potem znow sesja.
  
 
Cytat:
2004-05-30 20:45:05, Sobot pisze:
Ok wszystko dobrze ale powiedz mi Race_D gdzie tak dokładnie jest to Twoje Ranczo bo chyba nic o tym nie było napisane.


Czekałem tylko czy ktoś w ogóle o to zapyta .

*** DOJAZD ***
Ta osada Tryszczyn się nazywa. Jadąc z Bydzi za tablicą miejscowości z ograniczeniem predkości są dwa łuki (lewy i prawy) i zaraz za nimi jest skręt w prawo, przed Zajazdem Pomorskim. Po skeceniu w prawo jedzie się prosto asfatówką i tam gdzie zaczyna ona schodzić w dół to po prawej już jest mój teren. Zaczyna się równo z tabliczką informującą (błędnie ) o końcu miejscowości i w tym miejscu trzeba skręcić w prawo jadąc wzdłuż mojego płotu, który teraz mamy po lewej, dojeżdżamy do bramy . Tam będzie juz ktoś (lub coś) kierował przyjezdnych. Po zaparkowaniu pojazdu w odpowiednim miejscu otwieramy bagażnik, wyciągamy to co trzeba i przystępujemy do integracji .
Proponuje ustalić dokłądną godzinę to spotkamy się na parkingu przed wspomnianym zajazdem i kolumną przejedziemy na miejsce docelowe .

Cool_G - nie ma problemu, dwa tygodnie później robimy poprawiny dla tych co nie mogli w pierwszym terminie dotrzeć oraz tych którym integracji nigdy za wiele . Pewnie skład sie nie powtórzy w całości ale przybędą nowi!


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-05-30 23:44:58 ]
  
 
zobaczymy czy sie uda do konca posta napisac bo komp lubi mi sie ostatnio sam restartowac co do imprezki do postaram sie wpasc i to jest narazie na 99 % ze w sobote jestem w bydzi race moze zrobisz jakas mapke bo ja tam sa ch*** nie trafie chyba ze z kims sie spotkam gdzies w bydzi i pojedziemy razem.chyba trza jakas wode ognista rozrobic
  
 
Cytat:
2004-05-31 02:15:47, vievior pisze:
(...) race moze zrobisz jakas mapke bo ja tam sa ch*** nie trafie chyba ze z kims sie spotkam gdzies w bydzi i pojedziemy razem.


Mówisz i masz:

>> MAPA DOJAZDU Z BYDGOSZCZY << (z centrum)
z Bydzi to jest chyba kierunek na Słupsk/Koszalin .

Cytat:
chyba trza jakas wode ognista rozrobic


To i owszem - przyda sie zapewne

ps. Jak ktoś posiada jakieś siedzisko przenośne to dobrze by było żeby zabrał ze sobą bo u mnie krzeseł za wiele nie ma, ale kilka się znajdzie ofcoz. Stól sam zmajstruje odpowiednio wcześniej bo plastikowy ogrdowy gdzieś wyparował przez zimę . Na ewentualny nocleg sugeruje zaopatrzeć sie w namior (+materac). Co bardziej "zaprawieni w boju" mogą wykorzystać swój pojazd do spania. Jest też problem z oprawą audio, gdyż na miejscu nie ma żadnego sprzętu. Dlatego jeśli ktoś ma jakiegoś starego "jamnika" to również by się przydał. Zawsze coś będzie grało. Chyba że ktoś odważy cię zapuścić swój car-audio system - na miejscu jest prostownik wielkości małej szafki więc nie ma obaw .
  
 
No zobaczymy jak to wszystko wyjdzie Ogólnie jestem na tak.
  
 
UWAGA!!!
Złe wieści z mojej strony. W szkole nie zgodzili się żebym odebrał świadectwo w piątek i musze iść ze wszystkimi na uroczyste rozdanie w sobote na 12-tą . Dlatego też godzina rozpoczęcie imprezy zmienia się. Będę tam max godzinke i jak tylko dostane świadectwo to spadam i myśle, że na 14-tą powinienem się spokojnie wyrobić. W związku z powyższym będę jechał z Bydgoszczy, więc możemy zrobić zbiórkę gdzieś na mieście (Makro/Geant/StaryRynek?) i pojechać na miejsce razem. Wszystko ma jak widać swoje dobre strony .
Za zaistniały problem bardzo przepraszam i mam nadzieje, że w niczym to jednak nie przeszkodzi - przynajmniej już nie będzie tak słońce dawać czadu .

===edit===
Mam nadzieje, że oddział F&F nie zawiedzie bo niektórzy snują już pewne przypuszczenia... (>>KLIK<<) - także przybywajcie licznie!!


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-05-31 19:21:44 ]
  
 
Łoki nie ma sprawy,

qrde ale i tak bardzo bardzo kcialbym , przyjechac swoja ZOSKA !!!!
qrde gdybym mial troche wiecej czasu i kasiorki wszystko by poszlo w przyspieszonym tepie

Medzer, Sajmon... mam nadzieje ze moze sie wybierzecie co ??

POZDRAWIAM