"Rejs Party 2004 - fotki i filmik" - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hmm... u mnie jak zwykle brak rydwanu ognia Pozatym mam nastepnego dnia obrone pracy i z kaska ciezko Ale jak przyjedziesz po mnie tym Ursusem to nie odmowie hehehe...
Race... nie lubie Cie! ZAWSZE ROBISZ MI OCHOTE A DOBRZE WIESZ ZE NIE MOGE... Hmm.... chociaz.... bilet do torunia Dilizansem (PKS) a dalej to moze z kims bym sie zabrał... Ale po co wam tam nie pijacy ponurak i maruda
  
 
Race z tym świadctwem to sie nie przejmój. Co do spotkania sie w Bydzi i ruszenia kolumną to jestem na tak Ustal odrazu miejsce i czas i bedzie gitara :->
  
 
Cytat:
2004-06-01 23:43:30, Vyzn-R pisze:
(...) Ale jak przyjedziesz po mnie tym Ursusem to nie odmowie hehehe...
Race... nie lubie Cie! ZAWSZE ROBISZ MI OCHOTE A DOBRZE WIESZ ZE NIE MOGE... Hmm.... chociaz.... bilet do torunia Dilizansem (PKS) a dalej to moze z kims bym sie zabrał...


Oj nie pierdziel głupot - Cool_Gacek mógłby Cię łyknąć po drodze, może wtedy (podział kosztów) byłoby was obu stać na przyjazd w ten weekend. Co Ty na to Cool_G??

Cytat:
Ale po co wam tam nie pijacy ponurak i maruda


Każdego można nawrócić - na to nigdy za późno
  
 
vyzn-r , nie pitol ciagle mowisz ze bedzie i cie nie ma , evil bedzie jechal z plocka przez lipno to moze cie zabrac wiec nie stwarzaj sztucznych problemow, masz sie stawic i juz, jak nie to race cie w bagazniku do lasu wywiezie

ustalajta godzine i miejsce spotkania w brombergu...
  
 
mnie kumple nawracaja juz 4 rok i jakos nie moga sami sie ubzdryngola na amen a ja nic nawet nie czuc odemnie.
Jestem uparty i stanowczy ale za to maja kierowce za free
  
 
Cytat:
2004-06-02 00:28:31, ZoLt4R pisze:
(...) evil bedzie jechal z plocka (...)


Bedzie evil? Czyżbym przeoczył jego zgloszenie gdzieś w temacie . No zapowiada się bardzo kolorowo...

Cytat:
ustalajta godzine i miejsce spotkania w brombergu...


No godzina by musiała być 14:00 dopiero, żeby dało radę zdążyć. Ale przynajmniej jeśli ktoś pracuje w sobote lub na nockę piątek/sobota to też będzie mógl się zabrać ze wszystkimi. Na spotkanie najlepszy by był parking Makro - duży, otwarty, zawsze pełno miejsca przy samym wjeździe wiec mozna sie łatwo znaleźć. Z punktu widzenia lokalizacji geograficznej w odniesieniu do dalszej trasy to jednak bardziej optymalny byłby Geant. W tym jednak podziemny parking porozdzielany scianami może być pewnym problemem jeśli chodzi o znalezienie sie wzajemnie. Ale sa przecież komórki i można sie przejechać po wszystkich sektorach - to nie Ameryka.
Oczywiście nie musi to być żaden hipermarket, nada się dowolny inny parking (większa stacja benzynowa) byle łatwo go było znaleźć, no i oczywiście gdzieś przy trasie przejazdu żeby nie zwiedzać miasta niepotrzebnie - jakieś sugestie??

Cytat:
2004-06-02 00:30:07, Vyzn-R pisze:
mnie kumple nawracaja juz 4 rok i jakos nie moga sami sie ubzdryngola na amen a ja nic nawet nie czuc odemnie.
Jestem uparty i stanowczy ale za to maja kierowce za free


Kij Ci w oko - jak mało wypijesz to będziesz kierowcą w stronę powrotną , a potem to już "kierowca właściwy" sobie poradzi dalej .
  
 
Do lasu z Racem... moze byc miło hehehe... no coz widze ze nie mam wyjsca Postaram sie byc ale jak zwykle nic nie obiecuje
P.S. Race ja NIC nie wypije (z alkoholi)
  
 
Cytat:
2004-06-02 00:53:57, Vyzn-R pisze:
Do lasu z Racem... moze byc miło


Powinienem się bać? Ale przecież mówiłes że masz dziewczynę - to dla pozorów?

Cytat:
P.S. Race ja NIC nie wypije (z alkoholi)


A o co idziesz? Albo dobra, bezalkoholovego też coś się znajdzie
  
 
cholera, nawet nie wiedzialem ze bede a tak seriously to tak troche mam w pon 2 examy i we wtorek nastepny exam, wiec ogolnie nie ciekawie, aczkolwiek jak juz mnie zescie wpisali to stane na glowie zeby sie pojawic!! trzeba sie integrowac
  
 
ok w takim razie spotykamy sie o 15ej w sobote na parkingu podziemnym pod multikinem. wpisywac sie kto bedzie. parking nie jest duzy i nie da sie kogos nie zauwazyc jest tez blisko miejsca wylotu na partyplace.

SOBOTA 5 MAJA, GODZ. 15.00 parking pod Multikinem w bydgoszczy !!
  
 
RACE_D mozesz mi dokladnie powiedziec w ktorym miejscu w Tryszczyniu?? Bo mam tam kuzynke i moze nawet bym u niej przenocowal , chodzi mi zebys podal mi nr domu czy ulice (nie wiem co tam jest ??) tego ranczo!! bo kce wiedziec czy bede mial blisko

No dopra to teraz tak: kto ma wolne miejsce u siebie bo ja ZOFITA nie jade , a kcialbym sie gdzies wjanic

POZDRAWIAM
  
 
Cytat:
2004-06-02 14:53:52, ZoLt4R pisze:
ok w takim razie spotykamy sie o 15ej w sobote na parkingu podziemnym pod multikinem.


Coś Ty się tak tego multikina czepił?? Jedyne miejsce jakie znasz w Bydzi?

Cytat:
(...) parking nie jest duzy i nie da sie kogos nie zauwazyc jest tez blisko miejsca wylotu na partyplace.


I właśnie to mnie martwi - z tego powodu, że duży nie jest, zwykle jest tam dość tłoczno. Nie lubię takiego braku przestrzeni. Jak już to wolę Geant. Tam jest praktycznie zawsze mnóstwo miejsca gdyż sektory oddalone od wejść są w zasadzie puste. Nie sposób nie zauważyć stojącej na środku pustego placu grupki oryginalnych aut. Poza tym dużo łatwiej tam zajechać jadąc z dowolnej strony. i jest to równie blisko wylotu. Obstaje przy tej miejscówce .
(podjade na dniach oblookać dokładnie ten parking i wybadam, który sektor będzie optymalny.

Cytat:

SOBOTA 5 MAJA, GODZ. 15.00 parking pod Multikinem w bydgoszczy !!


A dlaczego 15-ta? No ale spoko, jeśli innym pasuje to mnie tym bradziej . W takim razie:
SOBOTA 5 CZERWCA, GODZ. 15.00 parking przed Auchan w Bydgoszczy !! (edited) - pasuje??



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-06-03 02:19:19 ]
  
 
Race ma racje z tym parkingiem pod multikinem, zawsze jest zawalony a pod Geantem są wolne połacie parkingowe Co do godziny to pasuje mi nawet 10 rano ale spoko 14 - 15 też może byc.
A czy ktoś przeglądał pogode ?? Żyby nie było siedzenia w samochodach i gadaniae przez szparki w oknach
Pozdro Sobot
  
 
niech bedzie 15.00 parking god żantem.
  
 
hmm Zoltar a moze spotkamy sie gdzies kolo mostu i pojedziemy jakas zorganizowana grupa?? Jezeli ktos z Fordonu lub z przyjezdzajacych z kierunku Torun i inne jest zainteresowany to czekamy od ok 14:15 na parkingu przed "Bydgoska Fabryka Mebli" Parking znajduje sie po prawej stronie (pierwsza w prawo po ominięciu ronda ale jeszcze przed mostkiem) Widac go dobrze (parking i budynek). Czekac bedziemy do ok 14:40 i potem ruszymy na Geanta


[ wiadomość edytowana przez: Sobot dnia 2004-06-02 21:50:22 ]
  
 
Cytat:
2004-06-02 21:49:10, Sobot pisze:
hmm Zoltar a moze spotkamy sie gdzies kolo mostu i pojedziemy jakas zorganizowana grupa?? Jezeli ktos z Fordonu lub z przyjezdzajacych z kierunku Torun i inne jest zainteresowany to czekamy od ok 14:15 na parkingu przed "Bydgoska Fabryka Mebli" Parking znajduje sie po prawej stronie (pierwsza w prawo po ominięciu ronda ale jeszcze przed mostkiem) Widac go dobrze (parking i budynek). Czekac bedziemy do ok 14:40 i potem ruszymy na Geanta



Ja ja ja ja ja ja ja ja ja moge?? tylko ze ja nie mam autka , wszystko sie przedluza:/

POZDRAWIAM
  
 
ok spoko sobot, mozemy sie spotkac zaraz w fordonie, spokojnie Was znajdziemy, stamtad lecimy prosto na Geanta. wiec co wszystko ustalone? prosze o wpis osoby ktore beda w ustalonym miejscu i na imprezie w 100% zeby miec obraz sytuacji

pozdrawiam
Z.
  
 
Ja bym to widzial nieco inaczej. Możecie się zebrać w 4donie ale jakoś wcześniej, powiedzmy ~14-ej i wyjechać tak, żeby w Geant'ie być najpóźniej na 14:30. Myślałem po prostu żeby jeszcze wejść na sale i podkupić conieco na ruszt i nie tylko, jeśli ktoś bedzie chciał. Ofcoz ten kto się zaopatrzy wcześniej wystarczy że będzię tak 10 min. przed 15-tą. Jak kto woli, byle już o 15-tej startować.
Także dogadywać się kto, co, jak i z kim, zaopatrzyć się w co trzeba i w drogę!
  
 
juz gadalem z race d i mysle ze lepszym miejscem na spotkanie w celu zakupow przedintegracyjnych bylby "auchan". z geanta jest strasznie ciezko wyjechac jest tam full swiatel i wogole straszny ruch wiec i tak sie pogubimy a w oszolomie cisz spokojco wy na to???
  
 
Cytat:
2004-06-02 22:27:40, Race_D pisze:
...Możecie się zebrać w 4donie ale jakoś wcześniej, powiedzmy ~14-ej i wyjechać tak, żeby w Geant'ie być najpóźniej na 14:30...


NIe no spoko może byc. Tylko niech to bedzie ostatecznie.
czyli spoktykamy się na parkingu "Bydgoskiej Fabryki Mebli" ok godz. 13:45 a w strone geanta ruszamy o 14:10.
Kto jest za, kto bedzie na zlociku?? niech ktoś zrobi liste.