Czerwcowy spot rejsowy w Bydzi - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-06-10 23:46:59, 1Bobo pisze:. Mily nie wiem szczerze mowiac ile ma ale o ile pamietam chcial robic niedlugo prawko wiec 15 lat nie ma.

Grilek i browar nie rowna sie alkoholizm!!




Pytasz to odpowiadam: Miły ma 16 lat i jest jeszcze uczniem gimnazjum.

Grilek bez piwa to zboczenie Nie bójmy się nazwać rzeczy po imieniu
  
 
NO ok 16... za malo, chlopaki z F&F czy FSO mogli nie wiedziec!
ale tez nie przesadzajmy...
Nie uwazam zeby nie mozna bylo zrobic grilla bez piwa!!
Jestem w 100% pewien ze da sie zrobic cos takiego!
Poza tym wierze ze Mily ma leb na karku i nie tylko po to zeby tam byl....
  
 
Cytat:
2004-06-10 23:23:41, Grzegorz2107 pisze:
Miły, rób co chcesz to w końcu Twoje życie...
Wiesz kiedyś rozmawiałem z człowiekiem , który twierdził, że wódka jest zdrowsza od coca-coli. Wierzył w to co mówił...
Ja Ci swoim pisaniem nie zaszkodzę - zagrożenie jest zupełnie gdzie indziej. A poza tym zupełnie serio powtarzam po raz kolejny: Nie powinieneś pić alkoholu , a dorośli ludzie , którzy byli tego świadkami powinni reagować. Choćby to na chwilę miało zburzyć "sympatyczną atmosferę"...No chyba , że Twoi rodzice na to przyzwalają, ale chyba nie chcesz , żebym to sprawdził?



Znalazł się obrońca moralności..Rydzyk Ci płaci za to? A co takiego Miłemu się stało? Krzywde mu ktoś zrobił? Ja nawet nie widziałem żeby on coś pił ale mniejsza z tym. Pewnie 90% ludzi zaczynało pić piwo w podstawówce a teraz sa prawnikami, lekarzami i innymi takimi. Więc przestań gościu udawać świetoszka bo wątpie żebyś nim był a jak się nie podoba to rób spoty w kościółku lub na innym kółku różańcowym i pomódl się za nas grzeszników
  
 
Cytat:
2004-06-11 00:49:05, 1Bobo pisze:Nie uwazam zeby nie mozna bylo zrobic grilla bez piwa!!
Jestem w 100% pewien ze da sie zrobic cos takiego!
Poza tym wierze ze Mily ma leb na karku i nie tylko po to zeby tam byl....



Czytam uważnie posty Miłego i mam inne zdanie co do jego dojrzałości. Nie jest dojrzały ponad na swój wiek i nie można go jeszcze obarczać pełną odpowiedzialnością za swoje czyny.

A co do piwa i grila , pewnie , że można - "dobry muzyk potrafi zagrać nawet na trzeźwo".
  
 
no klip zajebisty , sie wie

bajerka jest

oczywiscie film zmontowalem pod katem namawiania mlodziezy do picia alkoholu za wszelka cene, bo to jedyna opcja i chlanie jest the best

wez gosciu sie z tymi komentarzami w radiu maryja albo telewizji trwam pokaz, tam powinienes zrobic furore

  
 
Cytat:
2004-06-11 00:54:11, 2Rotor pisze:
Znalazł się obrońca moralności..Rydzyk Ci płaci za to? A co takiego Miłemu się stało? Krzywde mu ktoś zrobił? Ja nawet nie widziałem żeby on coś pił ale mniejsza z tym. Pewnie 90% ludzi zaczynało pić piwo w podstawówce a teraz sa prawnikami, lekarzami i innymi takimi. Więc przestań gościu udawać świetoszka bo wątpie żebyś nim był a jak się nie podoba to rób spoty w kościółku lub na innym kółku różańcowym i pomódl się za nas grzeszników



Nie sposób odpowiedzieć na coś takiego w sposób pozwalający podtrzymać dyskusję...
Zastanawiam się tylko czy Ci co zaczynają pić w podstawówce zostają częściej lekarzami czy menelami?
Skąd ta statystyka ?



[ wiadomość edytowana przez: Grzegorz2107 dnia 2004-06-11 01:13:45 ]
  
 
Cytat:
2004-06-10 17:12:36, Grzegorz2107 pisze:
Obejrzałem filmik i przyznam, że nie żałuje swojej nieobecności...
Kupili sobie chłopaki fiaty, poważna sprawa, ale żeby od razu chlać z tego powodu?


Grzegorz,jestem zszokowany tym co napisales....Robisz z nas gowniarzy,ktorzy kupuja "se fury i rzondzom na miescie".Wypraszam sobie.Po to organizowany jest taki spot,zebysmy mogli w spokoju,na luzie pogadac,powyglupiac sie ale takze wypic piwko czy tez cytrynoweczke...Zreszta przepyszna,Vieviorowej proweniencji Jesli jestes tak przeciwny imprezom lekko alkoholowem,to lepiej nie przyjezdzaj na zloty ogolnopolskie FSOAK,przy nich mala popijaweczka u Rejsa byla spotkaniem klubu AA My sie dobrze czujemy w swoim towarzystwie,bawimy sie na zlotach wspaniale,a pijemy i tak mniej od przecietnego czlonka Samoobrony.
Myslalem,ze Ladziarze sa troszeczke bardziej "wyluzowana" spolecznoscia...
A co do filmiku-jest genialny.Pozdrawiam,gowniarz kao,rocznik 1980.
  
 
Cytat:
2004-06-11 00:42:56, Grzegorz2107 pisze:
Cytat:
2004-06-10 23:46:59, 1Bobo pisze:
(...)
Grilek i browar nie rowna sie alkoholizm!!




(...)
Grilek bez piwa to zboczenie Nie bójmy się nazwać rzeczy po imieniu


Jak nie w jedną stronę to w drugą przegina - ten pan chyba koniecznie chce podtrzymać tą offtopową dyskusję


Cytat:
2004-06-11 00:57:56, Grzegorz2107 pisze:
Czytam uważnie posty Miłego i mam inne zdanie co do jego dojrzałości. Nie jest dojrzały ponad na swój wiek i nie można go jeszcze obarczać pełną odpowiedzialnością za swoje czyny.
(...)


Ty już na prawdę przesadzasz - jestes jego prawdziwym ojcem ale nie chcesz tego zdradzić? Przypomina Ci on kogoś kto się stoczył i chcesz go prszed tym uratować? Nie masz bliższych osób do zamartwiania się o nie?
Jak dla mnie to z każdym Twoim postem coraz bardziej widać, że robisz z siebie takiego "wychowawcę" na siłe.
Prosiłbym Ciebie i innych o nie pisanie już tyle na ten temat, a przynajmniej o ujęcie w swoich postach chociaż kilku słów na temat .

Pozdrawiam, gówniarz Rejs, 1982 (jesce mam mlecaki s psodu, o take )



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-06-11 02:03:44 ]
  
 
FAJNEGO MACIE CHWASTA współczuję
  
 
Cytat:
2004-06-10 19:36:28, Grzegorz2107 pisze:
(...) Jeszcze sobie fiata kupi i pijakiem zostanie


Tak BTW - to była aluzja do naszych klubów i ogólnie do wszystkich posiadaczy starych Fiat'ów . Że niby my gorsi bo Ład nie mamy? Każdy kto ma Fiata musi pić z tego powodu czy jak? Bo nie bardzo rozumiem jakie przesłanie miał nieść ten fragment .

Cytat:
2004-06-11 01:08:28, Grzegorz2107 pisze:
(...)
Zastanawiam się tylko czy Ci co zaczynają pić w podstawówce zostają częściej lekarzami czy menelami?
Skąd ta statystyka ?


Qrde, sprzedaje Kanta - nie chce tak skończyć .
Chłopaki od dzisiaj pijemy tylko soki owocowe (ofcoz przed fermentacją wszelką )! Z resztą i tak już chyba nasz los przesądzony - zostaniemy statystycznymi menelami. A może już jesteśmy . Jaki ten dorosły świat okrutny .
A jako że zbliża się okrutne lato, a o tym także "Ace of Base" piosenkę mają więc wszystko wskazuje na jedno - trzeba już myśleć o reaktywacji. To chyba prawidłowy tok myślenia??
Dobre mam skojarzenia?? A może pan psycholog mnie podsumuje przy okazji .




[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-06-11 02:26:49 ]
  
 
Pax, pax panowie !!!!!
Do członków szacownego klubu F&F
1) Jesteście panowie na forum naszego klubu i wypadałoby odrobinę się opanować, jak Wam nieodpowiada to po prostu nie wchodzcie na to forum
2) Co najmniej kilku z Was znam z innych forów: np. Kaovca i Race'a i bardzo Was cenię (mam nadzieję że poznamy się w końcu osobiście na jakimś spocie np. FSOAK którego jestem również sympatykiem), myślę że Grzegorz myśli również podobnie, a cała jazda wynikła z zaperzenia. Niestety nie wszyscy Wasi klubowicze prezentuję ten sam poziom
3) Co do alkoholu i nieletnich jestem zdecydowanie przeciw (tak jak Grzegorz) i nikt mnie nie przekona co do zmiany stanowiska. A w tej dyskusji im mocniej Grzegorz broni swego stanowiska, tym bardziej traktujecie go jak nawiedzonego dewota.
4) A co do Miłego to już nie pierwszy raz pokazał swoją niedojrzałość i po prostu nie chce mi się z nim polemizować.
5) Wasze Fiaty są naprawdę ŁADne i gdyby nie to że jestem zagorzałym Ładomaniakiem to pewnie śmigałbym jakimś DF-em klasykiem.

Pozdrawiam wszystkich
Andrzej (pewnie według niektórych również zramolały staruch)
  
 
PAnowie od fiaciorków: jak napisał Andrzej, jesteście na naszym forum. i nawet jeśłi nie podobają wam się pogląday Grześka, to forma w jakiej prezentujecie to niezadowolenie, jest nieodpowiednia.

Zastanawia mnie, z kim MIły przyjechał na zlot do Sulejowa w zeszłym roku?
  
 
Pomimo, że nie byłem na owym spocie to od dłuższego czasu obserwowałem rozwój owego tematu i czas na podzielenie się konkluzjami.

Również jestem przeciwnikiem picia alkoholu i dlatego, gdy jestem na takiej, lub podobnej imprezie to po prostu nie piję, gdyż nigdy nikt mnie do tego nie zmusza (bo niby po co ?). Aczkolwiek nie uważam, żeby jedno piwko wypite raz kiedyś miało wpłynąć destruktywnie na zdrowie psychiczne oraz fizyczne osoby. Powiem więcej browarek w swoim składzie ma wiele witamin i co zostało stwierdzone naukowo w niewielkich ilościach wpływa korzystnie na zdrowie, gdyż działa oczyszczająco na nerki, nadnercza (co w rezultacie prowadzi do stabilizacji ciśnienia tętniczego krwi) itp.

Jeżeli chodzi o wiek to zawsze będzie to sprawa dyskusyjna. Jednak jeżeli Mily wypił tylko jedno piwo to przecież nie powinno to wpłynąć w jakiś negatywny sposób. Przecież nie pije alkoholu codziennie. Naturalnie jeżeli to spożycie alkoholu mialoby się zwiększyć i pójść w kierunku alkoholi mocnych to naturalnie warto dwa razy rozważyć taką postać rzeczy. Lecz jak ktoś dobrze zauważył w naszą kulturę wpisane są zabawy przy alkoholu, ale tutaj jedna uwaga podobnie jest również we Francji i w Niemczech tylko tam ten problem (o ile można to tak nazwać) nie jest nagłaśniany. Cóż zwykłem mawiać, że wszystko jest dla ludzi, lecz należy znać umiar i nie przesadzać, gdyż to może się źle skończyć.

Jednak w owej dyskusji nie podoba mi się atakowanie właścicieli aut marki Fiat jako tych gorszych, którzy to właśnie lubią pić itp. Jest to bardzo niesprawiedliwa opinia i to nie ma znaczenia na Forum jakiego klubu jesteśmy, gdyż na Forum AK, F&F oraz PTK bynajmniej nie obrażamy użytkowników innych aut. Niektórzy koledzy faktycznie trochę przesadzili z komentarzami, ale zostali do tego sprowokowani nieprzemyślanymi wywodami na temat wyższości Łady nad FSO/Fiat.

ps. Rejs oryginał Cruel Summer to zespół Bananarama i jak się nie mylę rok 1984
  
 
Cytat:
Niestety nie wszyscy Wasi klubowicze prezentuję ten sam poziom
3) Co do alkoholu i nieletnich jestem zdecydowanie przeciw (tak jak Grzegorz) i nikt mnie nie przekona co do zmiany stanowiska. A w tej dyskusji im mocniej Grzegorz broni swego stanowiska, tym bardziej traktujecie go jak nawiedzonego dewota.
4) A co do Miłego to już nie pierwszy raz pokazał swoją niedojrzałość i po prostu nie chce mi się z nim polemizować.



po pierwsze moze powiedz wprost o kogo ci chodzi a po drugie to proponuje aby wprowadzic rodzicielskich straznikow w podstawowkach i gimnazjach aby na biwakach (i innych wycieczkach) spali obok a nawet W luzkach uczniow aby zapobiec spozyciu alkoholu
po 3 my nie zgadzamy sie z opinia i grozbami w stosunku do milego a wy macie cos do wlascicieli fiacikow to nie klub bamber tuning a sqlad prawdziwych milosnikow polskiej motoryzacji + sprawa alkoholu

ja powiem tak raz nie zawsze dwa nie wciaz nie czaje bazy co zlego ze chlopak wypil sobie z nami browara
nie bede opowiadal o moim przypadq w podstawowce bo czasem ktos znowu by napisal jaka patologia w F&F i FSOAK ale jakos jezdem na studiach i pre do przodziu z nimi wiec prosze nie robcie ze sprawy reguly.
chcecie poruszyc temat problemu alkoholu wsrod nieletnich zaluzcie temat na off topic tu chcielismy sie podzielic relacjami ze zlotu z "myslalem" braterskim a bynajmniej majacym wiele wspolnego z naszym klubem
  
 
Cytat:
2004-06-11 01:23:09, kaovietz pisze:
Cytat:
2004-06-10 17:12:36, Grzegorz2107 pisze:
Obejrzałem filmik i przyznam, że nie żałuje swojej nieobecności...
Kupili sobie chłopaki fiaty, poważna sprawa, ale żeby od razu chlać z tego powodu?


Grzegorz,jestem zszokowany tym co napisales....Robisz z nas gowniarzy,ktorzy kupuja "se fury i rzondzom na miescie".Wypraszam sobie.



KaO strasznie przykro, że wybuchła "wojna". Spróbuj przeczytać to jeszcze raz i uwierz, że jest to tylko pełen humoru chociaż trochę zgryźliwy komentarz.
Nie ma w całym wątku nic , nawet w intencjach i miedzy wierszami, o gówniarstwie dorosłych ludzi , zwróciłem tylko głebokiej trosce uwagę, że Miły jest małoletni- w zasadzie nie ma co o faktach mowić bo jest i basta.

Może za mało się znamy, żebym sobie pozwalał na takie wobec waszego klubu żarty, a może jesteście niektórzy lekko przewraźliwieni??? Race_D chyba najlepiej poruszał się na granicy powagi i żartu , ale paru kolesi nie...
Pozostaje się podzielić kolejną socjologiczną obserwacją: Polacy to raczej smutny naród , chętny do wypitki i wybitki. Dyskusja i przekomarzanie się dla czystej zabawy nie jest w modzie.

Nie jestem niczyim wrogiem , a wasze niektóre auta są równie interesujące jak niektóre kolegów z LKP . Piszę to dla upewnienia wszystkich , że nic się w moich poglądach na ten temat nie zmieniło.

Uważam jednak nadal i będę się tego trzymał do końca, że również Wam nie udało się zaopiekować Miłym w sposób adekwatny do jego wieku.
Ja tę klęskę poniosłem rok temu w Sulejowie, gdzie wystarczyło, że na kilkadziesiąt minut opuściłem imprezę ( miałem ważny powód) a Miły upił się w tri pi**y . Wiem jak źle na niego alkohol wpływa...

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.
  
 
Cytat:
A co do Miłego to już nie pierwszy raz pokazał swoją niedojrzałość i po prostu nie chce mi się z nim polemizować.


Andrzej, wkurza mnie to, że ciągle wszystkich krytykujesz, oceniasz i pouczasz jakby wydawało Ci się że pozjadałeś wszystkie rozumy. Doceniam Twoją wiedzę na temat łady, zwłaszcza klasycznej, Twoje rady co do kształtu stronki i opisów modeli, są bardzo cenne, ale niech Ci się nie wydaje, że jesteś od tego by kogokolwiek ciągle pouczać i krytykować. No właśnie, kim Ty w ogóle jesteś, że tak wszystkich traktujesz jakby podlegali Tobie, czy chociażby Twojej ocenie?!

Co do Pana Grzegorza - tak jak powiedzieli koledzy z FSO AK, Pan nie jest moim prawnym opiekunem, ani też na ten spot nie pojechałem pod Pana opieką, więc nie ma Pan żadnego interesu we wnikaniu w tym, co robiliśmy na tymże spotkaniu.

Chciałem powiedzieć, że ogólnie czy to będzie Pan, czy Andrzej, czy ktokolwiek, to ja nie muszę Wam się tłumaczyć z tego co tam robiłem. Jeżeli już bym musiał się tłumaczyć to rodzicom, gdyby mi kazali. Ale w żadnym wypadku Wam. Bo to co my robiliśmy na spotkaniu, to jest nasza prywatna sprawa, skoro nikogo od nas więcej nie było. A jeżeli już się Wam z tego tłumaczyłem, to tylko dlatego, żeby stanąć w obronie kolegów, którzy tam też byli, przed tymi Waszymi pomówieniami, że byliśmy tam napruci (a nie byliśmy), że ktoś namawiał mnie do tego, tymi wyzwiskami od alkoholików itd.

A prawdą jest, że faktycznie najpierw trzeba zająć się patologią rozpowszechniania alkoholu i narkotyków w szkole, bo codziennością jest że uczniowie do szkół przychodzą nastukani, bo bezpośrednio przed lekcjami zażyli jedno czy drugie. I zamiast zwrócić uwagę na tą patologię, to wszyscy, w tym też Pan, dowalacie się do porządnego, spokojnego człowieka, który wypił sobie spokojnie jedno piwo, nie wyrządził tym nikomu krzywdy itd.

Proponuję skończyć już wreszcie tą denną dyskusję, bo to i tak do niczego nie prowadzi.
  
 
Cytat:
2004-06-11 11:05:59, Grzegorz2107 pisze:
zwróciłem tylko głebokiej trosce uwagę, że Miły jest małoletni- w zasadzie nie ma co o faktach mowić bo jest i basta.


Dziękuję, ale jeżeli gdzieś się wybieram niezależnie od Pana, to nie potrzebuję tych głębokich trosk, jak mówiłem rzecznika też nie potrzebuję, zwłaszcza, że nie byłem teraz tam z Panem, tylko własnym pojazdem a napruty też na tym spocie nie byłem.

Skończmy to wreszcie, bo dyskusja o to, że ktoś coś wypił jest na poziomie małych dzieci. Szkoda tylko, że ja musiałem w tym uczestniczyć, ale trzeba było jakoś odbić bezpodstawne ataki na moją osobę i na kolegów.


[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2004-06-11 11:24:22 ]
  
 
Cytat:
2004-06-11 11:16:51, mily_byd pisze:
Andrzej, wkurza mnie to, że ciągle wszystkich krytykujesz, oceniasz i pouczasz jakby wydawało Ci się że pozjadałeś wszystkie rozumy.

dowalacie się do porządnego, spokojnego człowieka, który wypił sobie spokojnie jedno piwo, nie wyrządził tym nikomu krzywdy itd.





Andrzej ciągle wszystkich krytykuje??? Miły masz dziwną perspektywę....Dwoi Ci się i troi przed oczami I trochę grzeczniej do dorosłych proszę.

"Jedno piwo"............ . Z dużym prawdopodobieństwem stwierdzam , że albo nie pamiętasz tego co się działo, albo nie piszesz prawdy...




[ wiadomość edytowana przez: Grzegorz2107 dnia 2004-06-11 11:31:55 ]
  
 
No dobra dwa, ale mniejsza o to - niech już Pan nie będzie taki drobiazgowy. Z resztą ja i tak prowadzę w Excelu dla ciekawości roczną statystykę picia piwa (w zeszłym roku też to robiłem). No i ile wypiję to już mi liczy funkcja autosumowania, więc Pan nie musi już tego robić .
A Andrzej - często wcina się ze swoimi pouczeniami czy ocenami kogokolwiek, tam gdzie dana sprawa bezpośrednio jego nie dotyczy - w podobny sposób jak to zrobił (wraz z Panem) teraz - o to mi chodziło.



[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2004-06-11 12:06:20 ]
  
 
Cytat:
2004-06-11 11:26:54, Grzegorz2107 pisze:
Andrzej ciągle wszystkich krytykuje??? Miły masz dziwną perspektywę....Dwoi Ci się i troi przed oczami I trochę grzeczniej do dorosłych proszę.



Ciekawa postawa. Myślałem, że w klubie wszyscy jesteśmy równi bez względu na różnicę w wieku. Jednak jak widać bardzo się myliłem i ja dziękuję za coś takiego, żeby płaszyć się tu przed każdym kto jest kilka lat starszy i nazywa siebie dorosłym.