Czerwcowy spot rejsowy w Bydzi - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !
Przede wszystkim gratuluje, ze udalo sie zorganizowac takie spotkanie, na ktore zreszta zostalem zaproszony piszac na goscinnym na forum F&F za co dziekuje
Filmiku niestety z przyczyn technicznych nie moge sciagnac, ale fotki obejrzalem - super !
A co do niejako pobocznego tematu watku... kolegi Milego osobiscie nie znam, wiec ocenial nie bede - miejmy nadzieje, ze wie co robi i wbrew przewidywaniom tak zle nie skonczy W sumie w tym wieku to naturalna rzecz - mam kolegow, ktorzy siegali dna, a teraz naprawde niezle sobie radza na studiach czy juz w pracy.
Imprezy ogolnie wcale nie musza kojarzyc sie z pijanstwem - to tylko jednostki tworza taka opinie, podkreslajac, ze zabawa bez alkoholu to nie zabawa (zaznaczam, ze pisze to ogolnie, a nie w odniesieniu do kolegow z FSO AK i F&F). Ale to tylko jednostki, nad ktorymi nie warto sie rozwodzic. Ja osobiscie nie pijam alkoholu i tez moge sie dobrze bawic na roznych spotach, zlotach itp., wiec na pewno alkohol nie jest wyznacznikiem rangi imprezy.
A Grzegorza2107 mialem przyjemnosc (podkreslam-przyjemnosc) poznac osobiscie na zlocie LKP w Borsku i to przesympatyczny czlowiek z ogromnym poczuciem humoru, wiec na pewno nie mozna go obrazowac jako kata biczujacego kazda niepelnoletnia osobe za kazde wypite piwo. I moge to z pelnym przekonaniem zareczyc na swoja Lade (a to jak wiadomo najwyzszy stopien poreczenia w przypadku klubowcza LKP) Troche zle odczytaliscie jego intencje - po prostu w zabawny sposob chcial zwrocic uwage na pewien problem i zaczac calkiem madra dyskusje, ktora niestety poszla w nieco innym kierunku, ale tak czasem bywa... Tak czy inaczej kto zna Grzegorza2107 ten zrozumie co mam na mysli
Pozdrawiam - MisiekNS
  
 
Cytat:
2004-06-11 02:37:54, andrzej_krakow pisze:
(...)
5) Wasze Fiaty są naprawdę ŁADne (...)


O nie nie nie, jak już to Wasze Łady są naprawdę Fiatne - tak przynajmniej wynika z historii. A że Żigulka taka tak Twoja jest najładniejszym modelem wśród wszystkich kanciatych (zaraz po DF'ie klasyku i na równi z wczesnymi MR'ami ) to już inna sprawa.

Cytat:
2004-06-11 06:12:56, Góral pisze:
(...)
Zastanawia mnie, z kim MIły przyjechał na zlot do Sulejowa w zeszłym roku?


Myślałem że on wszędzie rowerem...

Cytat:
2004-06-11 07:24:47, Maciek_938 pisze:
(...)
ps. Rejs oryginał Cruel Summer to zespół Bananarama i jak się nie mylę rok 1984


A czy to jest forum muzyczne i temat "co jest cover'em czego"? Jak niby miałem nawiązać od tych Bananów do tematu spotu i wideoklipu? .

Cytat:
2004-06-11 11:05:59, Grzegorz2107 pisze:

KaO strasznie przykro, że wybuchła "wojna". Spróbuj przeczytać to jeszcze raz i uwierz, że jest to tylko pełen humoru chociaż trochę zgryźliwy komentarz. (...)


No ja to czytałem kilka razy i wciąż tak samo odbieram. Czegoś mi brakuje do tej pełni humoru . Wiem! Do tego celu jest przecież duuuży zbiór kilkudziesięciu emot-ikonek, ktore w dużym stopniu ułatwiają przekazanie intencji piszącego w przypadku, gdy nie wynika to bezpośrednio z napisanego fragmentu

Cytat:
2004-06-11 11:49:42, mily_byd pisze:
No dobra dwa, ale mniejsza o to - niech już Pan nie będzie taki drobiazgowy. Z resztą ja i tak prowadzę w Excelu dla ciekawości roczną statystykę picia piwa (w zeszłym roku też to robiłem). No i ile wypiję to już mi liczy funkcja autosumowania, więc Pan nie musi już tego robić .



Jednym słowem dobrze że nie zostałeś do końca, bo jeszcze byśmy się dowiedzieli czegoś, czego nie wiemy

Cytat:
A Andrzej - często wcina się ze swoimi pouczeniami czy ocenami kogokolwiek, tam gdzie dana sprawa bezpośrednio jego nie dotyczy (...)


Zostaw Andrzeja - ma fajną Łade . A tak poważnie to nie wiem jak tutaj ale na innych forach jest spoko.

Dobra, K O N I E C ! ! !

Przypominam że w podpisie mam link do filmu. Z tego mirror'a nawet u mnie ciągnie trzy razy szybciej więc nawet po modemie da radę teraz te skromne 22,8 mega zassać



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-06-11 13:26:49 ]
  
 
NO rce racja koniec dyskusji, jak chcą robić zloty lady bezalkoholowe to neich robią tażdy robi to co lubi u nas nikt nikogo do nieczego nie namiawiał każdy miał swoje co do nieletności każdy z nas kiedyśsię anpił w podstawówce ale generalnie spocik na maksa dobry impreza udana pojadłęm popiłem i jest ok bo życie jest piękne i na innych spotach też bede pił bo lubie dzasamiD: pozdro dla luzaków i wszystkich imprezowiczów
  
 
Cytat:
2004-06-11 12:43:23, Maciek_938 pisze:
Cytat:
2004-06-11 11:26:54, Grzegorz2107 pisze:
Andrzej ciągle wszystkich krytykuje??? Miły masz dziwną perspektywę....Dwoi Ci się i troi przed oczami I trochę grzeczniej do dorosłych proszę.



Ciekawa postawa. Myślałem, że w klubie wszyscy jesteśmy równi bez względu na różnicę w wieku. Jednak jak widać bardzo się myliłem i ja dziękuję za coś takiego, żeby płaszyć się tu przed każdym kto jest kilka lat starszy i nazywa siebie dorosłym.


Tu akurat nie chodzi o kilka lat różnicy a ponad dwadzieścia, ale fakt, że chyba trochę było lekkiej przesady w tych wypowiedziach na mój temat odnośnie spotu.
  
 
Fakt nie używam zbyt często emotikonów, bo wolę kiedy tekst nie jest jednoznaczny...
To pozwala czytającym na swobodniejszą i ciekawszą interpretację. W tym wypadku jak widać nawet bardzo odległą od moich intencji.
  
 
" i zyli dlugo i szczesliwie "
Ciesze sie ze sie wszytko powoli wyjasnia.
Grzesiek masz u mnie Pifo nie no zartuje cokolwiek chcesz. Przynajniej mozna podyskutowac porzdanie

Przeczytalem wszystko od poczatku i uwazam ze powinnismy sie wszyscy spotkac na jakims spocie... i ocenimy co jest Ladne a co Fiatne..
Wiecej usmiechu

No nie tylko Grzesiek ale jak powiem ilu tu dyskutowalo to zbankrutuje na .....soczkach....

[ wiadomość edytowana przez: 1bobo dnia 2004-06-11 15:19:03 ]
  
 
Cytat:
2004-06-11 14:22:33, Grzegorz2107 pisze:
Fakt nie używam zbyt często emotikonów, bo wolę kiedy tekst nie jest jednoznaczny...
To pozwala czytającym na swobodniejszą i ciekawszą interpretację. (...)


No i miałeś ciekawszą interpretacje

Cytat:
2004-06-11 15:18:00, 1Bobo pisze:
(...)
Przeczytalem wszystko od poczatku i uwazam ze powinnismy sie wszyscy spotkac na jakims spocie... i ocenimy co jest Ladne a co Fiatne..
(...)


I to jest jedyna słuszna koncepcja w tej sytuacji .
  
 
To może jednak rzeczywiście kupię fiata? Tak jak Kakaowiec jestem zwolennikiem 125p kombi, więc takiego bym chciał - podobają mi się kombi. Albo jak nie FSO to Malucha FL (to jest ten z lat chyba 88-94) lub ewentualnie Eleganta. Potem doprowadzić do stanu idealnego, jednak bez jakiegokolwiek tuningu - fajnie by było.

Ale muszę Was uspokoić - łada też będzie i to przede wszystkim, a jakiś fiacior to tak dodatkowo, niezależnie od łady.
  
 
Cieszę się,że spory zostały zazegnane
Grzegorz dziękuję za priva,Andrzej za mądre słowo.
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję,że spotkamy się na niejednym zlocie.
Kierowcy Fiatnych i Ładnych wszystkich krajów łączcie się!!!
  
 
Super, ze sie koledzy dogadali I to jest przyklad jak powinna toczyc sie kazda dyskusja - wydawalo sie, ze dojdzie do rekoczynow, a tu prosze - wszystko wyjasnione, racje obustronnie uznane Pogratulowac !
  
 
to i ja zabiore glos (Race_d nie bij)

ta dyskusja nie powinna tutaj zaistniec. kazdy dobrze wie, nawet dorosli, ze dzieciaki podpijaja ale ich obowiazkiem jest w miare swoich ograniczonych mozliwosci do tego nie dopuszczac. jako chyba jeden z niewielu popieram postawe Grzegorza i podziwiam jego stoicki spokoj na wasze chamskie komentarze. ma po prostu racje, dla niektorych nawet te 18 lat to za wczesnie na alkohol a znam przypadki ze mozna sie przez to i "ziomalskie" ekipy niezle stoczyc, koledzy znikaja a problem zostaje. Mily, zluzuj, chcesz to czasem cos lyknij ale doroslych nie przekonasz ze to dobre, tak samo jak oni Ciebie nie przekonaja ze to cos zlego. poza tym czytajac Twoje wypowiedzi na prawde widac ze do doroslosci Ci daleko... mlody gniewny... skaczesz do oczu... po co te popisy...
  
 
No to ja sobie jednak kupię fiata...Jeszcze nie wiem kiedy i jakiego, ale na pewno takiego z chromikami.
No to duża buźka i do zobaczenia na meetingu Anomimowych Automobilistów...Alkoholizowanych Automobilistów...czyli na spocie.
  
 
cholera, dowiem się MIły, z kim pojechałeś w zeszłym roku na zlot do Sulejowa? bo coś mi świta, ale pewności mi brak
  
 
Cytat:
2004-06-11 19:03:02, Krzyh00 pisze:
to i ja zabiore glos (Race_d nie bij)
(...)


Oj, chyba jendak bedę bił - prosiłem żeby już zakończyć duskusje na ten temat . Przy okazji następnego spotu równolegle utworzymy temat o wychowaniu w trzeźwości na tutejszym "Hyde Parku" i każdy będzie mógł się rozwijać w wybranym przez siebie wątku. Tymczasem KONIEC na ten temat.
Krzyhoo - przygnałeś tu aż z F&F i zamiast napisać chociaż krótko o filmie czy fotkach to dalej drążysz zakończony już OT. Wróćmy do przewodniego tematu!!
  
 
Cytat:
2004-06-11 20:42:50, Race_D pisze:
Cytat:
2004-06-11 19:03:02, Krzyh00 pisze:
to i ja zabiore glos (Race_d nie bij)
(...)


Oj, chyba jendak bedę bił - prosiłem żeby już zakończyć duskusje na ten temat . Przy okazji następnego spotu równolegle utworzymy temat o wychowaniu w trzeźwości na tutejszym "Hyde Parku" i każdy będzie mógł się rozwijać w wybranym przez siebie wątku. Tymczasem KONIEC na ten temat.
Krzyhoo - przygnałeś tu aż z F&F i zamiast napisać chociaż krótko o filmie czy fotkach to dalej drążysz zakończony już OT. Wróćmy do przewodniego tematu!!



zlosc pieknosci szkodzi, to twoje zdjecie w emblemacie? zartuje z f&f nie byla daleka droga, sam dales linka a ten temat mnie zaintrygowal bardziej niz wasze libacje co ja sie bede wypowiadal na temat imprezy na ktorej mnie nie bylo no beton. pewnie spotkanie fajne ale co my mozemy tu komentowac? kto jest wiekszy kozak bo wyzarl wiecej kielbachy?
  
 
Cytat:
2004-06-11 21:09:46, Krzyh00 pisze:
(...) co ja sie bede wypowiadal na temat imprezy na ktorej mnie nie bylo no beton. pewnie spotkanie fajne ale co my mozemy tu komentowac? kto jest wiekszy kozak bo wyzarl wiecej kielbachy?


O, to już jest temat! A skomentować można filmik - montaż, "kamerowanie", audio itp.
  
 
Cytat:
2004-06-11 20:12:26, Góral pisze:
cholera, dowiem się MIły, z kim pojechałeś w zeszłym roku na zlot do Sulejowa? bo coś mi świta, ale pewności mi brak



Góral przecież pisałem , że ze mną...
  
 
pisałeś...? a to musiałem przeoczyć cały dzień mnie nie było więc te 3 strony które nasmarowaliśćie... sam rozumiesz.

ale już doczytałem, faktycznie, w Sulejowie dałeś ciała... bo Miły latał po całym ośrodku z reklamówką zapchaną browarami... ciężko było nie zauwazyć.

uważam też że lepiej że Miły, skoro jednak już pił to piwo, pił je w towarzystwie osób które mogły się nim potem zając, a nie z jakimiś obszczymurkami pod sklepem.
Po wtóre pisząc że kolesie kupili sobie fiaty i piją, możesz również napisać że inni kolesie zapodali sobie łady i też piją.

Nie każdy ma tak lotny umysł jak twój i rozumuje tymi samymi kategoriami. Jeśłi więc masz jakieś przesłanie, napisz to w sposób zroumiały dla ogółu.
  
 
słuchajcie !!! wróciłem juz i prosze nie pisać wiecej OT ani w tym watku ani w żadnym innym
cholerka chciałem dojść do tego o co chodzi w tym watku ale totalnie jest to niemożliwe
PISAĆ NA TEMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM
  
 
Cytat:
2004-06-11 22:03:28, Góral pisze:
Po wtóre pisząc że kolesie kupili sobie fiaty i piją, możesz również napisać że inni kolesie zapodali sobie łady i też piją.


Właśnie, ja kupiłem rower niedawno (trochę ponad dwa miechy temu), więc też miałem powody