Czerwcowy spot rejsowy w Bydzi - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Góral , sytuacja mam nadzieję się stabilizuje...F&F i FSO AK chyba już sobie poszli... Wszystko już powidziane.
Śpijmy dziś spokojnie, bo wczorajsza dyskusja zabrała mi pół nocy...ale mam nadzieję nie przysporzyła w zamian wielu wrogów.
  
 
Zax: jak to o co chodzi?
Chłopcy mieli spot "rejsowy"...
...no i "popłyneli"
  
 
No wlasnie... i to łódką Bols zdaje sie miedzy innymi...
  
 
Cytat:
2004-06-11 21:23:54, Race_D pisze:
O, to już jest temat! A skomentować można filmik - montaż, "kamerowanie", audio itp.



montaz - bez rewelacji, polaczonych kilka ujec nawet nie w rytm muzyki wiec sie nie zachwycam... kamerowanie calkiem spoko, ciekawe ujecia, podobaly mi sie w wiekszosci. audio - ac/dc bardzo lubie ale po kilkunastu sekundach jak wszyscy siedza i wpieprzaja kielbache albo ida spac? niee to zdecydowanie nie pasuje. nastepne dwa kawalki... ten smecior nie powiem pasowal, nie wiem co to za utwor. ace of base na sam koniec, pomyslowo dobrane, swobodny kawalek stworzyl mozna powiedziec ciekawy klimat calego klipu ktory milo sie oglada, suma sumarum w pelni pozytywnie
  
 
Cytat:
2004-06-11 22:22:33, zax pisze:
słuchajcie !!! wróciłem juz i prosze nie pisać wiecej OT ani w tym watku ani w żadnym innym
(...)


No witam pana kierownika w tym jakże ciekawym temacie . Trochę się spóźniłeś ale może to i lepiej, bo przynajmniej widać, że sami też sobie potrafimy poradzic i rozwiązać spory. Precz z moderatorami! Tfu, co ja gadam, sam siebie atakuje .

Cytat:
cholerka chciałem dojść do tego o co chodzi w tym watku ale totalnie jest to niemożliwe
PISAĆ NA TEMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM


Chodzi o to, żeby nie wpaść w błoto (albo w nałóg, ofcoz nałóg spotowania ). Z resztą zapewne nie Ty jeden się tu zamotałeś.
Oczywiście piszemy już na temat jak widzisz, jednak mały OT od czasu do czasu nikomu nie zaszkodzi w takim dość looźnym wątku. Każdy wylał z siebie co chciał i przynajmniej coś się w temacie działo .

Cytat:
2004-06-11 22:27:43, Grzegorz2107 pisze:
(...) F&F i FSO AK chyba już sobie poszli...


Myśl tak dalej . Fiat&FSO Furious nigdy nie odchodzą z posterunku .
Cytat:
(...) ale mam nadzieję nie przysporzyła w zamian wielu wrogów.



Nie wiem jak inni ale ja, jako że nadal planuje Ładziankę w niedalekiej przyszłości, siłą rzeczy będę się tu pojawiał znienacka . Tak wiem, ja też się cieszę z tego powodu .
Oooo, widzę emotkę, no coraz lepiej. Ale teraz z kolei w takim miejscu, że jest to nieco zastanawiające

Cytat:
2004-06-11 22:36:43, Góral pisze:
Zax: jak to o co chodzi?
Chłopcy mieli spot "rejsowy"...
...no i "popłyneli"



Bardzo trafne spostrzeżenie, w bezpretensjonalny sposób oddaje w duużym skrócie przebieg imprezy. Jednak nie można tego aż tak spłycać, dlatego też już dzisiaj pojawi się obszerna (chyba aż za obszerna ) relacja.

Cytat:
2004-06-11 22:55:19, misiekns pisze:
No wlasnie... i to łódką Bols zdaje sie miedzy innymi...


O przepraszam, ta była zakotwiczona przy kombiakowym kole praktycznie zaraz po zwodowaniu

Cytat:
2004-06-12 16:24:26, Krzyh00 pisze:
montaz - bez rewelacji, polaczonych kilka ujec nawet nie w rytm muzyki wiec sie nie zachwycam... kamerowanie calkiem spoko, ciekawe ujecia, podobaly mi sie w wiekszosci. audio - ac/dc bardzo lubie ale po kilkunastu sekundach jak wszyscy siedza i wpieprzaja kielbache albo ida spac? (...)


No montaż trwał tylko 14 godzin z czego w ostatnich czterech usilnie przeszkadzałem wprowadzając sporo swoich pomysłów itp. Generalnie jak widziałem to się podobał, ale nie musi każdemu. Kamerowanie, zważywszy na stan świadomości pod koniec pierwszego dnia to chyba niemal rewelka . Kiełbacha to była w zasadzie główną atrakcja tej imprezy, a spania jest na tyle mało, że obracając się dwa razy przed ekranem masz to już z głowy . Ogólnie chodziło o pokazanie całego spotu w ciągu niewiele ponad 4 minut z uwzględnieniem najciekawszych fragmentów i IMO udało się to doskonale. Tyle ode mnie na ten temat.



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-06-13 14:10:05 ]
  
 
widać nie "odpłyneliście" za mocno. skoro nawet relacje jesteście w stanie sklecić... nie mówiąc o nakamerowaniu, bo przy takiej "fali" trudno równowagę utrzymać
  
 
Witam
Cytat:
2004-06-13 14:05:56, Race_D pisze:
... Precz z moderatorami! Tfu, co ja gadam, sam siebie atakuje .



No teraz sobie nagrabiłeś
za kare muszisz zakupić Ładę 2101/02/03/04/05/06/07, i przystąpić do klubu
A tak swoją drogą, to cała afera zrobiła się chyba o to że filmik za wiele czasu ekranowego poświęcił napełniamym kieliszkom
Można by jeszce zrobić montaż w taki sposób: kieliszki a potem próby sprawnościowe, autem oczywiście, ale podniósłby się rwetes, Fiatowcy chleją i jeżdzą
I nieważne byłoby że w rzeczywistosci najpierw byłą sprawnościówka, potem oblewania wyników (flaszka na 10 osób ), to się chyba nazywa prawda czasu, prawda ekranu (copyright by MIŚ)
  
 
zaczynam dziękować Opatrzności że Janisz nakręcił tylko 30 sekund filmu z Ciszycy...
  
 
56s. kurde następnym razem będziesz mnie odganiał bo jej nie wyłącze przez cały spot!!!
  
 
krzyh00 lepiej pokaz cos lepszego, bo ta ostatnia zenada ktora na F&F pokazales jest zalosna. czegos takiego bym nawet ludziom nie pokazywal...

EOT...
  
 
Cytat:
2004-06-13 14:24:52, sheriffnt pisze:
No teraz sobie nagrabiłeś
za kare muszisz zakupić Ładę 2101/02/03/04/05/06/07, i przystąpić do klubu
(...)


No coś z tego rzędu na pewno sobie sprawie w późniejszym czasie, ewentualnie może Nive. Dobrze ze nei zmuszasz mnie do Samary czy tych nowych bo by była kłutnia znowu . Skłaniam się ku 2107 w możliwie zdrowej budzie, chociaż najlepiej jakbym znalazł gdzieś na jakim szrocie taką niezbyt zniszczona VFTS (czy jak tam z tymi literkami) - wtedy bym już nic nie musiał zmieniać, a co najwyżej remoncik mały .

Cytat:
2004-06-13 17:07:49, janisz pisze:
56s. kurde następnym razem będziesz mnie odganiał bo jej nie wyłącze przez cały spot!!!


To wasze spoty takie krótkie czy tyle masz kaset/kart pamięci? A może masz jakąś funkcje typu superlongplayverypoorquality1fps lub coś podobnego . Jednak z żadnym z Tych wariantów raczej nie nakręcił byś 24 godzin materiału .

ps. Krzyh00, Zoltar - jak się chcecie kłucić o swoje kwalifikacje to na swoim podwórku. A jak inni oceniają Wasze filmy to każdy może poczytać w odpowiadających im wątkach .
  
 
spocik był dwudniowy, ale na szczęście kamerzysta zajął sie maśłanką a nie kamerowaniem
ale fotki są na: www.clublada.of.pl

btw. co masz do samar?
  
 
Witam - w wzwiązku z tym że temat został wyczerpany, a obecna "dyskusja" nic nowego nie wnosi:
EOT
  
 
Cytat:
2004-06-13 22:02:15, zax pisze:
Witam - w wzwiązku z tym że temat został wyczerpany, a obecna "dyskusja" nic nowego nie wnosi:
EOT




Trochę dziwne jest dla mnie blokowanie tego typu wątków, szczególnie że temat dowolnego spotu/zlotu praktycznie nigdy nie zostaje wyczerpany - zawsze ktoś może mieć coś do napisania. Jednak skoro takie zasady tutaj panują to nie będę ich negował - macie prawo robić co chcecie, w końcu to Wasze forum.

Chciałbym jednak dokończyć ten wątek więc napiszę tu o czym chciałem poinformować. Proszę o dołaczenie tego postu do oryginalnego wątku i odblokować go żeby można się było ustosunkować do tego co przedstawię lub pozostawienie go zamkniętego jeśli nie ma być takiej możliwości.
Z góry dzięki za podłączenie i sorry za kłopot ale uznałem że Wy też powinniście zostać o tym poinformowani ponieważ jeden członek LKP był na tej imprezie.


Chciałem tylko poinformować zainteresowanych że na stronie FSO AK w dziale ZLOTY pojawiła się relacja mojego autorstwa z tytułowej imprezy. Jest dość obszerna więc pewnie niewiele osób przeczyta ją w całości ale jeśli ktoś się zdecyduje to można tez dodać krótki komentarz (byle kulturalny). Na wspomnianej stronie zamieszczone są też zdjęcia z tego spotkania z możliwością dodania komentarza do każdego z nich z osobna.
Linki:
>> RELACJA <<

>> GALERIA ZDJĘĆ <<

Cytat:
2004-06-13 21:11:41, Góral pisze:
spocik był dwudniowy, ale na szczęście kamerzysta zajął sie maśłanką a nie kamerowaniem
ale fotki są na: www.clublada.of.pl


Widziałem i pochwalam. Trzeba by dodać kilka fotorelacji w kuj-pom, mam nadzieję że będę ich częścią .

Cytat:
btw. co masz do samar?


Nic, po prostu mi się nie podobają. Poza tym nie mają klasycznego napędu (FWD - ). Ja uznaje tylko RWD więc jeśli będę miał coś więcej kasy kiedyś to pozostaje mi raczej chyba tylko BMW, ale nie będę cierpiał bo lubię auta tej marki.

Jeśli ktoś z klubowiczów to czyta to niech wyśle powiadomienie do moderatora, żeby możliwie szybko ktoś spoił oba wątki.
  
 
Cytat:
2004-06-16 03:22:37, Race_D pisze:
Trochę dziwne jest dla mnie blokowanie tego typu wątków, szczególnie że temat dowolnego spotu/zlotu praktycznie nigdy nie zostaje wyczerpany - zawsze ktoś może mieć coś do napisania. Jednak skoro takie zasady tutaj panują to nie będę ich negował - macie prawo robić co chcecie, w końcu to Wasze forum.




Wątek zablokowałem tylko i wyłącznie dlatego ze powstało wielkie OT, wasze posty nie miały nic wspólnego z tematem...
np:
"krzyh00 lepiej pokaz cos lepszego, bo ta ostatnia zenada ktora na F&F pokazales jest zalosna. czegos takiego bym nawet ludziom nie pokazywal...

EOT... "

watek odblokowałem ale ptrzy każdej nastepnej formie OT zablokuje ponownie

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-06-16 07:58:24, zax pisze:
(...)
watek odblokowałem ale ptrzy każdej nastepnej formie OT zablokuje ponownie

pozdrawiam




thx - mysle ze juz tylko ja tu zostałem z "obcych" wiec bedzie chyba spokój .

Życzę miłej lektury, oglądania i komentowania .