Toyota Carina II 2.0 D XL combi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam i prosze o pomoc.
Pilnie poszukuje instrukcji serwisowej do Toyoty Cariny II 2.0 D XL z 1991 roku. Bylbym dzieczny za jakakolwiek pomoc czy to link czy ksiazka w wersji elektronicznej czy jaka kolwiek inna pomoc.
Z gory dziekuje i pozdrawiam.
  
 
A co konkretnie potrzebujesz?
  
 
Przede wszystkim schemat elektryki, no i wszystko o silniku, skrzyni, zawieszeniumportasinski@wp.pl
  
 
Heh... Myślałem, że coś małego ...

Będzie Ci ciężko. Ale zobacz np tutaj albo tu
U nas nie wiem czy była tego typu książka.
Jeśli lubisz niemiecki to poszukaj "so wird's gemacht" Np coś takiego lub takiego

Pozdrawiam
  
 
Chyba nie bede sciagal ksiazki z UK albo z Niemiec...
No coz jesli nie znajde sam bede musial rozgrysc instalacje elektryczna.
Ale dzieki za checi
Pozdrawiam
  
 
A szukałeś na rosyjskich stronach?
  
 
W sumie to nie szukalem. Moze jakis link?
A czy orientuje sie ktos czy w Carinie E z 1992 sa te same podzespoly (silnik, skrzynia, zawieszenie) co w Carinie II z 1991?
Bo wiem ze chyba w `95 Carina E byla modyfikowana.
  
 
Generalnie jest to samo.

Blok jest ten sam. Różnie moze być ze sterowaniem silnika - np w kwestii recyrkulacji spalin, pompy wtryskowej - tam jest Bosha, u Ciebie nie wiem.
Skrzynia o tych samych przełożeniach jest. Czy z innych materiałów? Wątpie.
Zawiecha nie wiem.

Wiesz, to jest na tej zasadzie że ja mam prawie to samo co Ty, Ty co E... W każdym razie jeśli ja przyjmuję że mam bardzo podobnie do E to chyba Ty możesz tym bardziej.

Pozdrawiam
  
 
No to chyba w sumie moge zdobyc sobie ksiazke od E jako ze jest w zasiegu moich mozliwosci
Za wszystko dzieki i jak by byla potrzebna jakas pomoc to pisz. W miare mozliwosci pomoge.
Dzieki i Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-07-15 16:01:30, gigi20 pisze:
No to chyba w sumie moge zdobyc sobie ksiazke od E jako ze jest w zasiegu moich mozliwosci
Za wszystko dzieki i jak by byla potrzebna jakas pomoc to pisz. W miare mozliwosci pomoge.
Dzieki i Pozdrawiam


Ksiązka od E to podstawa - niejeden Ci tak powie
Co do pomocy: i vice versa

Pozdrawiam