Spot W-wa 3-4 lipca

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ci co byli w Ciszycy pamietają że padła propozycja wypadu nad Narew w okolice Pułtuska.
Koliber ponowił propozycje. Wyjazd w piątek lub sobotę (Tomek jedzie w piątek, ja na 95% w sobotę), powrót w niedzielę. Odległość od W-way to 80km.
Możemy zabrac się w kilka osób na auto, wyjdzie taniej.
Program przewiduje mozliwość zwioiedzania Domu Polonii w Pułtusku, wedkowanie w Narwii oraz gry i zabawy wedle uznania.

Koliber rzuca wyzwanie wędkarzom: 3 godziny zawodów: on kontra reszta z nas... przewidziana nagroda...

Zapraszam wszystkich chętnych, nie tylko z Mazowsza.
  
 
Uuuuuuu.. a tak ostrzyłem sobie zęby na ten wyjazd.... ale cóż będę w tym czasie trochę za daleko by dotrzeć w te okolice... udanego spotu wszystkim stolyczanom, i nie tylko, może ktoś spoza Wawki dotrze,
  
 
Jeśli będę jeszcze w Wawie i będę miał Ładną to z największą przyjemnością!!
  
 
Witam,

Niestety odpada. Jestem w tym czasie na spływie kajakowym.

Jacek
  
 
Przeprowadze konsulatcje z moja druga polowka i moze sie we dwoje zabierzemy. Jeszcze nie wiem. Troche negocjacji i bedzie dobrze
Jakis nocleg czy tylko spiworki i namioty??
  
 
Wstępnie sie piszę, bo ten poznański zlot jakoś na razie liczebnie nieciekawie się zanosi i pewnie się nie odbędzie. Jeszcze może mi coś wypaśc w tzw. międzyczasie, ale wstępnie jestem zainteresowany.

Mam przy okazji mały temat -> eee... muszę zrobić przegląd w Niwce (bo stary już się skończył) i... poszkuję "ludzkiego" miejsca, gdzie takie cuda robią noo... spolegliwie (niby wszystko powinno być OK, ale zawsze się przy starych autach do czegoś czepiają). Ideał, to przegląd... powiedzmy "zdalny" , wiadomo, że jest to droższa usługa . Kiedyś był już taki wątek, ale... nie mogę znaleźć w wyszukiwarce (mi tam nigdy nie działa toto jakoś; zawsze, jak czegoś szukam, to nie mogę znaleźć i dlatego łatwiej mi jest zadać proste pytanie jeszcze raz ). Z góry dzięki za pomoc.
  
 
Cytat:
2004-06-22 10:53:05, Mariusznia pisze:. Ideał, to przegląd... powiedzmy "zdalny" ,



Mario ! Nie rób tego!!! Nie lepiej wiedziec co nivce dolega i spokojnie sobie to naprawić? Płacić za nic, jeśli się okaże , że Twoja łaciata jest zdolna przejść przegląd o własnych siłach?
Daję Ci siebie za wzór. Nigdy nie kombinowałem z przeglądami, bo wolę wiedzieć czy np. hamulce działają jak należy, światła są dobrze usatawione itp.

A w temacie...Może będę w Warszawie 4 lipca??? Ale to skomplikowana sprawa jest. Ledwo na 30% szans oceniam....
  
 
Pułtusk powiadacie
  
 
moja obecnosc rozstrzygnie sie pewnie w tygodniu przed wyjazdem, na 90% bedziemy
  
 
Cytat:
2004-06-22 10:59:58, Grzegorz2107 pisze:
Cytat:
2004-06-22 10:53:05, Mariusznia pisze:. Ideał, to przegląd... powiedzmy "zdalny" ,



Mario ! Nie rób tego!!! Nie lepiej wiedziec co nivce dolega i spokojnie sobie to naprawić? Płacić za nic, jeśli się okaże , że Twoja łaciata jest zdolna przejść przegląd o własnych siłach?



Czyżbyś jeszcze nie spotkał krwiożerczego POP-a (Pana Od Przeglądów), który widząc starszy samochód za punkt honoru stawia sobie, żeby costam znaleźć i wyciągnąć dodatkową kasę... Przy w miarę nowych autach naprawdę trudno jest coś znaleźć, a przy starszych czepiają się, ze napisy na butli z gazem są podrdzewiałe i on - ten biedny POP z zaćmą - nie widzi dokładnie jaka tam jest data, że ma się dodatkowe halogeny, ale jeden coś słabiej świeci (i nie ma znaczenia, że to dodatkowe lampy, taki niepotrzebny kaprys właściciela), że... itd? Po prostu POP pokazuje kierunek przepływu gotówki z kieszeni i wqrza człowieka. Wolę już od razu zapłacić więcej, zeby mi się nikt nie czepiał mało istotnych rzeczy.
Przy Peugeocie żony czepiali się znowuż rysy na szybie, ze niby przeszkadza w obserwowaniu sytuacji na jezdni... faktycznie... To już bardziej przeszkadza ta nalepka od rejestracji...
Szukam więc normalnej stacji, gdzie czepiać się będą naprawdę istotnych rzeczy, a nie patrzeli na wszystko przez pryzmat pozafakturowego drenażu portfela.
  
 
Dobra cholpaki to mamy potwierdzenie, ja jestem i jesli nikt nie ma nic przeciwko to zabiore ze soba 3 os. Czyli ja i moja druga polowka, i przyjaciel z dziewczyna.
Zapewniam lepsza frekfencje ) chociaz Lady kolega nie ma ale poszukuje "nowego" taniego samochodu wiec nasza glowa w tym zeby go "zarazic" )
Jesli jest jakis glos sprzeciwu to pisac.
Namioty, spiwory etc. juz zalatwione, grilek ... bede szukac w piwnicy)

A troche OT: Mam pytanie czy ktos z Warszawiakow moglby pomoc klubowiczowi w potrzebie, mam aluski ( ATS`y takie jak Pawel Krakow) i bede potrzebowal troche pomocy z zaadaptowaniem ich do Ladnej, jak ktos ma jaki warsztacik czy cus, to poprosze o priva zeby nie zasmiecac.
Z gory dzieki
  
 
bylem 3 lata temu w Pultusku, mam mase rodziny e Ciechanowie i raz sobie wypad zrobilismy, fajnie tam jest, fajne gondole plywaja.
  
 
na te aluski coś poradzimy
widzę że jest trochę chętnych osób. to super, zapowaiada sie uroczy weekend.
Jojo, powiadamy Pułtusk
  
 
Cytat:
Czyżbyś jeszcze nie spotkał krwiożerczego POP-a (Pana Od Przeglądów), który widząc starszy samochód za punkt honoru stawia sobie, żeby costam znaleźć i wyciągnąć dodatkową kasę...



Moi POPi ( od wielu lat jeżdżę do tej samej stacji) są jacyś inni. Na początku kręcił nosem, szukał numerów nadwozia i silnika ( nie widział dawno tak zadbanego auta w sile wieku i coś podejrzewał)
Teraz raczej z sympatią dla dziwaka i pewnym podziwem jak sądzę dla jego samozaparcia życzliwie , chociaż dokładnie oglądają i wskazują konieczne poprawki.
A że jacyś zupełnie inni to pokazuje przykład z tego roku: Przyjechałem w ostatni dzień ważności badań tech. a komputer , w który wpisują te swoje dane się zawiesił . POP bez tego jak bez ręki, a ja bez badania...I wiesz co zrobił dla starego klienta? Podbił mi bez badania, tylko powiedział, żebym zajechał za parę dni to popatrzy co z autem. Oczywiście przyjechałem i wszystko było OK.
Może do innych nie są tacy mili, może jak ktoś raz dał w łapę to potem zawsze musi dawać???
  
 
Na moją też patrzą jak na klasyka! Są mili!
Mario! Umyj samochodzik i będzie dobrze!


[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2004-06-24 00:11:03 ]
  
 
Kurcze wyjazd sie zbliza a tu... lista obecnosci jakas krotka.... co jest??
Nie ma nikt ochoty na wyjadz??
  
 
Witam,
Ja właśnie wróciłem z ?majówki?. Znalazłem super miejsce, troszeczkę daleko od wawy ale warto. Rzeczka liwiec i bug, dokładnie to jest miejsce w którym liwiec wpada do bugu. W liwcu można się popluskać, woda maksymalnie po kolana i już jest dosyć ciepła hehe, a w bugu ładne rybki pływają. Niedaleko lasek, ognicho można rozpalić. Dla chętnych mogę wysłać fotki tej okolicy.


A co do spotu 3-4 lipca to jeszcze nie moge odpowiedzieć czy bede na 100%, czas pokaże


Pozdrawiam
PRYMI
  
 
Mario !
Spróbuj na Bródnie( róg Łabiszyńskiej i Trasy Toruńskiej) obok stacji Shell
W tamtym roku robiłem tam przegląd
Zapytałem POP-a grzecznie czy moje dodatkowe światełka nie będą przeszkodą przy przeglądzie , pan spojrzał i oznajmił że w zasadzie to przeszkadzają ale kazał wjechać i ... obyło się bez kłopotów


Teraz na temat
Na spocie nie będę z przyczyn ode mnie niezależnych
Siostra oznajmiła że wychodzi za mąż właśnie 3.07 więc wypada być na ślubie i... nie tylko


Życze udanej zabawy




pzdr
CHIO
  
 
U mnie to się okaże w przyszłym tygodniu. Bo może będę w przyszłym tygodniu w Wawie i być może będę Ładną!
  
 
Czyli nadal 3 samochody... Goral o ktorej planujesz wyjechac??
Po ktorej stronie Wisly bedziem jechac... poza tym to gdzie wogole jedziemy :]?????