Wypadek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzisiaj ok godz 21 35 na skrzyżowaniu w rybniku ( dzielnica:paryż) jadąc czerwonym maluchem najechaliśmy na człowieka. Był on już wcześniej potrącony przez seata toledo ale miejsce wypadku było nieoznakowane było ciemno i padał deszcz zauważyłan ciało jakieś 4-5 metrów od auta kierowca pare metrów wcześniej, chamował nie było szans na zatrzymanie się . Drugi pieszy jest w szpitalu ten pierwszy nie żyje ,czy z naszej winy czy z winy kierowcy toledo( kobieta ok.26 lat) tego nie wiemy , wyjaśni to prokurator w oparciu o zeznania świadków , szkic miejsca wypadku , i sekcje zwłok . Oba pojazdy zostały z decyzji prokuratora zatrzymane do kontroli technicznej w charakteże dowodów żeczowych. Kierowcą był Arti a ja byłe pasażerem. nie wiem dlaczego wam to pisze.....
  
 
...
  
 
O kurde
Nie wiem co napisać...
Trzymajcie sie jakoś...


[ wiadomość edytowana przez: wujek-kajtek dnia 2004-06-20 01:17:48 ]
  
 
nie wiem co napisac, czekam na dalszy bieg wypadkow..
  
 
szok, jak poprzednicy, brak mi slów...
  
 
Uważajmy jutro jadąc do Krakowa na zlot!
Panowie trzymajcie sie!
  
 
trzymajcie sie...
  
 
no to lipa... oby sie wyjasnilo bo za nieumyslne spowodowanie smierci tez sie siedzi
  
 
Tak Samael....pocieszaj ich dalej...
  
 
niestety to co napisał Samael to prawda...
Niestety na świecie jest tak chujowo, że nigdy nie wiesz w co się wpierdzielisz...
Oby fakty były dla Was łaskawe! Pamiętajcie, życie to niestety nie bajka...
Współczuję Wam bardzo mocno, mam nadzieje, że wszystko skończy się "dobrze". Oby Wam udało się przez to normalnie przejść. Jestem z Wami
  
 
Moim zdaniem to wina tej z Toledo. Ona powinna zbezpieczyć miejsce wypadku. Jest taki zapis w kodeksie.

Będzie Dobrze
  
 
Chłopaku nie dolinuj się tak.Nawet nie wiesz jakie w Polsce jest zabawne prawo.Wyjdziesz z tego.
  
 
kurde trzymcie sie i walczcie dzielnie
  
 
wyrazy wspolczucia.
  
 
Trzymajcie się. Współczuję wam bo to koszmarnie nieciekawa sprawa. Dajcie znac jak sie wyjasni.
  
 
Chlopaki brak mi słów, ale mam nadzieje ze bedzie dobrze.
  
 
Współczuje bardzo nieciekawa sytuacja nie wiem co pisać... 3majcie sie!

[ wiadomość edytowana przez: royber dnia 2004-06-20 10:21:31 ]
  
 
... trzymajcie sie, bedzie dobrze...
  
 
powodzenia... i wyjaśnienia tej sprawy
  
 
O kurwa......... Arti nie zazdroszcze.
Jeżeli walneła kobita to wy niemieslicie prawa zauwazyc jej wina.
Nie dalej jak pół roku tem uw telewizjerze poakzywali cos podobnego że facet odbił sie od dwóch ..... I wina była pierwszego.

Ale nie zazdroszcze samego przezycia - mój wujek rabnałjak byłem mały jakiegos dziadka i do dzisiaj nei jeździ.