Okragly obrotek z df do malucha,poradcie cos

  szukane wyrażenia:   obrotek
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanie tak jak w temacie da rade przerobic okragly obrotek z df do malucha ????????? szlyszlem ze te kwadratowe sie przerabia a czy te to nie wiem i wlasnie da rade zrobic taka przeróbke ?????????/ pomózcie z góry dzieki a w archiwum nic nie znalazlewm na ten temat
  
 
Cytat:
2004-06-21 22:56:39, barrys pisze:
mam pytanie tak jak w temacie da rade przerobic okragly obrotek z df do malucha ????????? szlyszlem ze te kwadratowe sie przerabia a czy te to nie wiem i wlasnie da rade zrobic taka przeróbke ?????????/ pomózcie z góry dzieki a w archiwum nic nie znalazlewm na ten temat



To jest to samo co kawadratowe. wiec do dziela.
  
 
to trza cos w lutotowac dodatkowo tak o ile dobrze wiem ?????????????????????????????
  
 
co masz napisane na obrotku LUMEL czy cos :> ? taki okragly do 8 tys? - jesli tak to wystarczy jak przestawisz jedna blaszke ktora jest mocowana dwoma srubkami pod pokrywka z tylu i bedzie dzialal
  
 
stasiu on ma chyba na myśli taki obrotek wyciągnięty z zegarów od DF'a
  
 
aaaaa to inna baja - dlatego pytam - tak jezeli masz ten wyciagany to musisz dolutowac kondensatorek. ale co i jak to juz nie wim
  
 
A tak BTW lekko OT - mam obrotek maluchowy, ten płaski, z podłużną poziomą skalą (w takiej obudowie jak wakuometr). Jest jakiś prosty sposób, żeby to śmigało na 4 garach? Wystarczy mu ipuls z przewodu owinietego na WN-ce? Bo wtedy bym podpiął pod dwa przewody i gitara, ale obawiam sie, że taki impuls moze nie wystarczyć .
  
 
Wyślij go do przeróbki do Silikonowego Krateru.
  
 
Cytat:
2004-06-21 23:51:20, York pisze:
stasiu on ma chyba na myśli taki obrotek wyciągnięty z zegarów od DF'a



o wlasnie taki co znim zrobic???????????????
  
 
Cytat:
2004-06-22 09:18:37, barrys pisze:
Cytat:
2004-06-21 23:51:20, York pisze:
stasiu on ma chyba na myśli taki obrotek wyciągnięty z zegarów od DF'a



o wlasnie taki co znim zrobic???????????????



Wyślij go mi to się dowiesz.
  
 
A powie mi ktoś czy wystarczy po prostu impuls z przewodu owiniętego na WN-ce czy musze podpiąć gada bezpośrednio?
  
 
Cytat:
o wlasnie taki co znim zrobic???????????????



http://republika.pl/djsampler/obrotomierz.htm