[126 swap] yellow lightning w akcji ... - pierwszy film

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam

po pierwszych przygodach i spotkaniach udalo sie nakrecic pierwszy material do filmu z nowym nabytkiem.. mysle ze sprawa warta jest obejrzenia ...

mala zajawka:















mam nadzieje ze filmik sie spodoba...

czas: 2'57"
format: WMV v9
objetosc: 16,5MB

zapraszam do sciagania ---==== F I L M I K ====-----

P.S. uprasza sie konia lub schwepesa o podlinkowanie filmu na strone klubowa oraz zmirrorowanie na slave'ie

pozdrawiam
Z


[ wiadomość edytowana przez: ZoLt4R dnia 2004-07-20 02:38:53 ]
  
 


Napisze coś jak skończe oglądać (loop - przydatna opcja )



ps. Ja już więcej z nim tytułów nie wymyślam .
  
 
Właśnie ściągam, ale jużwidze że zółtek bedzie miał przej*&^ne.
  
 
oki jest mirrorek na stronie klubowej:

http://slave.e-edukacja.pl/~fiat/download/filmy/yellow_lightning_126_evolution_ii.wmv

uprasza sie o sciaganie ...
  
 
pikny
  
 
niezly wymiatacz z lightninga. zasuwa, ze sie ma wrazenie jakby film byl puszczony w szybszym tempie;). szkoda tylko ze glosnikow tu nie mam.

ps: na future zdecyduj sie na one language, bo to troche funny wyglada jak jest polish i angielski na raz.
  
 
ehehe fajnie Ci ta cytryna jezdzi...fajnie i do tego jedyny sluszny podklad muzyczny w postaci o ile mnie stary sluch nie myli wypocin running wild....
  
 
  
 
malutkie pytanie: nie blokuje ci sie uklad kierowniczy po zastosowaniu tych tulejek pod kolumną??

wogole istnieje mozliwosc, zeby to sie zablokowało??

pozdrawiam
seba
  
 
hie hie gitowy maluszek z fajowym przyspieszeniem
  
 
no jestem pod wrażeniem film a raczej ta formuła powala na kolana, kopa ma i to zaj*****go naprawde wielkie gratulacje!!!
  
 
Rakietka całkiem sympatyczna , zawsze byłem zwolennikiem głośnych wydechów, ale ten to extreme
Ps.
Jak pokarze grubemu blacharzowi to chyba kupe z wrażenia zrobi
  
 
jeloł powala a dziwiek pierwsza klasa
ale tym razem montaz nieco gorszy...
moze kamerzysta nie nadazał za malaczem
  
 
Tak szczerze to swap jak swap. Fajnie śmiga ale żadna rewelka. Gwarantuję wam że większe wrażenie by na was zrobił osławiony już warszawski Przemek w zwykłej 900tce.
  
 
Zarębiście autko śmiga, a z oponami to Ty chyba nie nadążysz
  
 
Cytat:
2004-07-20 11:49:29, Strongi pisze:
Tak szczerze to swap jak swap. Fajnie śmiga ale żadna rewelka. Gwarantuję wam że większe wrażenie by na was zrobił osławiony już warszawski Przemek w zwykłej 900tce.



No nie wiem czy taki swap jak swap.
Pożądnie przygotowany zesłapowany malec + umiejętnosci Zolt4r'a= M I A Z G A
  
 
Niestety musz przyznac racje Kunerowi. Kto nie widzial przema ten nie we co potrafi. Obecnie glowe sobie daje obciac, ze jesli stana do jakiegokolwiek kjsu - Zoltar 1.1, Przemek swoja 900 - Przemek wygra wszystkie proby jakie tylko nie zostalyby wymyslone.... Oczywiscie oba samochody ze sprawnymi skrzyniami - zadnych wynalazkow w silniku 900 i dowolne przerobki w 1.1. No - moze poza turbina.
  
 
Cytat:
2004-07-20 11:42:28, dejta pisze:
(...)
ale tym razem montaz nieco gorszy...
moze kamerzysta nie nadazał za malaczem


Do montażu można się czepiać do woli, ale od kamerzysty sto kijów w bok! . Od razu mówie, że moja jest tylko część betonowa, ta z nieco lepszą jakością obrazu. Może troche telepie ale raczej mi autex nie uciekał .


Cytat:
2004-07-20 12:55:57, Zuraw pisze:
Niestety musz przyznac racje Kunerowi. Kto nie widzial przema ten nie we co potrafi. Obecnie glowe sobie daje obciac, ze jesli stana do jakiegokolwiek kjsu - Zoltar 1.1, Przemek swoja 900 - Przemek wygra wszystkie proby jakie tylko nie zostalyby wymyslone.... (...)


Bla bla bla... przestańcie pitolić tylko dawać gościa na poligon i sie zobaczy co on potrafi tym 900. Ja moim 1.3 też bym Zoltara spoko na każdym KJS'ie objechał lekko, mówie Wam .
  
 
@ Lord_S
----------------
dzieki... co do ukladu kierowniczego nie ma problemu, tam jest kardan wiec jak dla mnie kierownice mozna i na podlodze zamontowac...

@ mountez
----------------
o 3ej nad ranem napisy dalem juz jak leci... pol-ang tez ma swoj urok.. w koncu to nie film z pogrzebu.. ale generalnie tak, masz racje co do langłidża

@ Bart128
----------------
raning łajldy rzondzom co? stare dobre chlopaki niezle wymiataja i akurat pod ten film podchodza...

@ art126
----------------
tez lubie glosne wydechy.. ten samochod po prostu ryczy i o to wlasnie chodzilo... hehe gruby sie zesra bo sie pewnie nie spodziewal co z tego powstanie...

@ dejta
----------------
z materialu video nie jestem zadowolony... to dlatego ze nie bylo etatowego kamerzysty z poprzednich czesci.. dlatego montaz wyszedl jak wyszedl.. wiecej sie nie dalo z tego uciulac.. ale mysle ze i tak nie jest najgorzej.. dzieki za slowa uznania..

@ kuner & zuraw
----------------
nikt nie mowil ze to najszybsze auto na swiecie... po pierwsze bez 1 biegu..poza tym to seria silnik... a na tym poligonie jezdzilem nim od 2ch dni, max na 70%... chetnie bym sie z kolesiem poscigal a jak moge przerabiac 1.1 dowoli to juz w ogole... a tak powaznie to co to za bezsens by byl? jak juz to 2 takie same auta jak chcesz sprawdzac umiejetnosci kierowcy... ale skoro juz z gory przesadziliscie wynik to nawet nie mam sensu do auta wsiadac.. dziwne te komentarze troche...
  
 
Cytat:
2004-07-20 14:10:02, ZoLt4R pisze:
@ Lord_S
----------------
dzieki... co do ukladu kierowniczego nie ma problemu, tam jest kardan wiec jak dla mnie kierownice mozna i na podlodze zamontowac...





lame pytanie co to jest kardan??
pytam bo mi P.Handerek mowil, ze przy obniżeniu na tych przednich śrubach może się blokować wiec pytam bo tez mam obnizona, ale nie tak barzo a przydało by sie jeszcze bardziej



2. nie rozumiem dlaczego rpzesadzacie wynik, przeciez Zolt4R ma ten samochod tydzien chyba wiec nie ma co porownywac z gosicem ktory ma juz swoja fure wyczuta. Mysle, ze nasz kolega musi jeszcze wyczuc smochod a dopiero potem mozecie porownywac, gdzies za 2 miesiace.