GAZ W DOHC

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam pytanko,posiadam atu plusa 1,6 GLI 97r. na jednopunktowym wtrysku,chce sobie założyć silnik z fiata argenty 2,0 na gazniku i ile bedzie mnie kosztowało przerobienie gazu? pozdrawiam...
  
 
elektrozawor do benzyny, mikser, troche wezy i inna centralka. Tyle ze w tym roczniku rczej musisz miec katalizator i wtrysk...
  
 
wtrysk jest,katalizatora niema,a to jest duzo roboty żeby to podłączyć jak należy?
  
 
trzeba kupić mikser do poldka za 30zł i przełącznik ok. 37zł, reduktor jest ten sam podłączyłem i jeździ ale i tak na benzynie ma dużo lepsze osiągi
  
 
silnik wkładasz bo chcesz mieć osiągi (no bo po co innego ??) i zamierzasz mu aplikować gaz (bo taniej) ??


Trzeba coś wybrać albo szybko i fajnie albo ekonomicznie...


a potem się ludzie dziwią że na Allegro nawet MB500 i porsche911 mają gaz...
  
 
Cytat:
2008-02-06 22:16:53, Nomad pisze:
silnik wkładasz bo chcesz mieć osiągi (no bo po co innego ??) i zamierzasz mu aplikować gaz (bo taniej) ?? Trzeba coś wybrać albo szybko i fajnie albo ekonomicznie... a potem się ludzie dziwią że na Allegro nawet MB500 i porsche911 mają gaz...


Jeśli kupisz mikser palnikowy który ma średnice palników takie same jak gaźnik gardziele nie będizesz miał przymulonego dolotu. Jedyna różnica w osiągach Pb/LPG będzie wynikała z "tłustości" paliw To nie jest szpryca z pojedyńczym mikserem zasłaniającym pół dolotu!
wszystko zależy od instalacji. Jakbym robił 50kkm rocznie to założyłbym gaz do wszystkiego.
BTW najciekawszą brykaz LPG jaką widziałem był ZIŁ.


-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."

[ wiadomość edytowana przez: OLO dnia 2008-02-07 08:58:36 ]
  
 
Cytat:
2008-02-07 08:57:01, OLO pisze:
BTW najciekawszą brykaz LPG jaką widziałem był ZIŁ. [ wiadomość edytowana przez: OLO dnia 2008-02-07 08:58:36 ]


W Sopocie jezdzi Ford F 150 z dwoma butlami po 150 L. na pace - przy tankowaniu blokuje dystrybutor na 15 minut
  
 
wielkie dzięki,robie rocznie jakieś 30tyś więc taniej mnie to wychodzi a w tedy kiedy będzie trzeba przyp......... do oczywiście będzie przełanczany na benzynke,na gazie tylko spokojna jazda.pozdrawiam pozdrawiam...
  
 
aha jeszcze jedno pytanko,zakładam skrzynie z poloneza,a słyszałem że najlepsza do takiego swap jest ładowska V tylko trudno dostepna.....
  
 
najlepsza to jest z 131 polonezowska się przy niej kryje a co benzyny i gazu jak chce się pościgać to przełączam na Pb i jest zabawa