Lakier na przednim zderzaku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Byłem dziś na myjni i gościu pościągał mi trochę lakieru z przedniego zderzaka. Przedni zderzak miałem poobdzierany juz wcześniej i pod ciśnieniem lakier dalej popękał.
We wrześniu zderzak był malowany, może poprostu gówniano został pomalowany, albo dlatego lakier poschodził bo był już w jednym miejscu obskrobany??
Jak myślecie jechać na reklamację do lakiernika (kiedyś też malował mi zderzak i też robiły się niezłe odpryski), czy lepiej zapłacić i pojechać do jakiegoś innego??
Ile może kosztować lakierowanie zderzaka??
  
 
W sumie możesz zareklamować tylko że jeśli gość jest cianiarz to za chwilę znowu będziesz się woeiniał że coś odchodzi i będziesz tak jeździł do niego w kółko.
Lakiernicy dość słono sobie za to liczą. Malowałem ostatnio spojler na klapę to chciał 150zł za malowanie z kładzeniem tego podkładu żeby lakier siedział na plastiku, a że u mnie trzebabyło tylko przemalować to 120. Zderzak znacznie większy więc pewnie będzie sporo drożej. Naszczęście w moim przypadku znalazłem kumpla który mi to zrobił za flachę plus lakier.
  
 
no u mnie to chyba malował bez tego podkładu bo lakier schodzi strasznie
  
 
dodałem zdjęcie do profila jak mi ładnie lakieek schodzi
  
 
Powiem jedno - ale fuszeraaa. Ja bym chyba do gostka pojechal i niech poprawia.
  
 
ja powiem drugie...jeśli chcesz mieć porządnie zrobioną robotę...to na lakierowaniu nie ma co oszczędzać...ja wolę zapłacić więcej i mieć dobrze zrobioną robotę....osobiście wybieram lakiernika w Białymstoku..jest to autoryzowana lakiernia Citroena....

przykładowo w Wawie cena za jeden elemen plastikowy to koszt 250-350 pln....w Białymstoku malowałem ostatnio:
zderzak przedni, zderzak tylny, spoiler na klapę, atrapę, oba lusterka, listwy progowe z montażem. To wszystko wyniosło mnie 1100 pln i zrobione jest rewelacyjnie....

osobiście polecam ten zakład..miła i profesjonalna obsługa i krótko sie czeka..Jeśli ktoś zainteresowany proszę o priv
  
 
Cytat:
2004-07-21 11:05:12, Artur_ST pisze:
ja powiem drugie...jeśli chcesz mieć porządnie zrobioną robotę...to na lakierowaniu nie ma co oszczędzać...ja wolę zapłacić więcej i mieć dobrze zrobioną robotę....osobiście wybieram lakiernika w Białymstoku..jest to autoryzowana lakiernia Citroena....

przykładowo w Wawie cena za jeden elemen plastikowy to koszt 250-350 pln....w Białymstoku malowałem ostatnio:
zderzak przedni, zderzak tylny, spoiler na klapę, atrapę, oba lusterka, listwy progowe z montażem. To wszystko wyniosło mnie 1100 pln i zrobione jest rewelacyjnie....

osobiście polecam ten zakład..miła i profesjonalna obsługa i krótko sie czeka..Jeśli ktoś zainteresowany proszę o priv



ten salon Citrena obok ronda??

Byłem dzisiaj u lakiernika i widzxiał, że przód miałem już wcześniej porysowany (wgięta maska i troszkę obdarty zderzak), to powiedział , że nastąpiło naprężenie i dlatego odpadło. A zresztą gdybym musiał tak co roku do niego jeździć na poprawki to wolę dołożyć i mieć spokój. Zapytałem się przy okazji ile bierze za malowanie zderzaka powiedział 350 zł
a potem spytałem się ile za polakierowanie nakładek progowych to walnął 150 za szt

bez komentarza
  
 
lakiernia citroena na ulicy Antoniewicza
  
 
Cytat:
2004-07-21 17:40:20, Artur_ST pisze:
lakiernia citroena na ulicy Antoniewicza



Antoniewicza, czy Antoniukowskiej
  
 
Cytat:
2004-07-21 22:32:56, mss pisze:
Cytat:
2004-07-21 17:40:20, Artur_ST pisze:
lakiernia citroena na ulicy Antoniewicza



Antoniewicza, czy Antoniukowskiej



Antoniewicza
  
 
mss wymienialem ostatnoio zderzak i wiem ze sa dwa rodzaje jeden pod lakier zazwyczaj w kolorze szarym a drugi czarny ( nie pod lakier), co prada wszystko zalezy od firmy produkujacej te zderzaki ale chyba zasada jest ogolna (tak mnie zapewnialI) za swoj lakierowanko z zalozeniem zaplacilem 200 zł. Jest sliczny naprawde . jak masz taki hmmm nie pod lakier to wez naprade dobrego lakierniki ktory bedzie wiedzial jaki podklad dac.
  
 
Cytat:
2004-07-22 08:44:46, wezu pisze:
mss wymienialem ostatnoio zderzak i wiem ze sa dwa rodzaje jeden pod lakier zazwyczaj w kolorze szarym a drugi czarny ( nie pod lakier), co prada wszystko zalezy od firmy produkujacej te zderzaki ale chyba zasada jest ogolna (tak mnie zapewnialI) za swoj lakierowanko z zalozeniem zaplacilem 200 zł. Jest sliczny naprawde . jak masz taki hmmm nie pod lakier to wez naprade dobrego lakierniki ktory bedzie wiedzial jaki podklad dac.



No właśnie mój jest czarny, lakier schodzi jak stara farba na ścianie. Jutro jadę do Białego trzeba będzie skoczyć do tej lakierni o której pisał Artur.
Albo czekać na gradobicie albo może ktoś obetrze na parkingu to całego się pomaluje
  
 
Cytat:
2004-07-21 17:40:20, Artur_ST pisze:
lakiernia citroena na ulicy Antoniewicza



Lakiernia przeniesiona ul. Generała Andersa . Obok stacji Shella

Może i dobrze robią, ale cena 400zł za przedni zderzak i 300zł za nakładki progowe za sztukę to chyba przesada
  
 
ja tam mam multi zniżkę jestem stałym klientem
  
 
będę szukał dalej, jakiegoś tańszego, a jak nie to może pomaluje sam, tylko jeszcze nie wiem jak i nie mam czym
  
 
Cytat:
2004-07-27 23:02:49, mss pisze:
będę szukał dalej, jakiegoś tańszego, a jak nie to może pomaluje sam, tylko jeszcze nie wiem jak i nie mam czym



Pędzlem

Mogę zapytać kumpla jaki to tzreba podklad zastosowac do malowania plastiku, ale skąd weźmiesz pistolecikdo malowania
  
 
Wbijaj się do mnie to Ci pomaluje. Mam sprężarke i pożądny pistolet. Żaden ze mnie lakiernik ale malować umiem
Jak jesteś zainteresowany to wal na GG: 1657430
Jak już będziesz w Białym to nie zaszkodzi żebym obejrzał tego bumperka

Tylko musiał byś mi pomuc przy tym bo mi wczoraj szwy na ręke założyli
  
 
Cytat:
2004-07-28 09:24:04, Majkel1982 pisze:
Wbijaj się do mnie to Ci pomaluje. Mam sprężarke i pożądny pistolet. Żaden ze mnie lakiernik ale malować umiem
Jak jesteś zainteresowany to wal na GG: 1657430
Jak już będziesz w Białym to nie zaszkodzi żebym obejrzał tego bumperka

Tylko musiał byś mi pomuc przy tym bo mi wczoraj szwy na ręke założyli



Dzięki za zainteresowanie
Spotkamy się u Arteckiego , to obgadamy sprawę
  
 
polecam farby finskie tikkurila maja pelna game produktow o bardzo wysokiej jakosci i cenie!!!na lakier daja 15 lat gwarancjii
sam maluje calego calego essiego lacznie z plastikami niedlugo udostepnie zdjecia jezeli ktos bedzie zainteresowany info o farbach- prv.
  
 
Witam.Sorka ze zmieniam temat ale ja mam problem z wlewem paliwa, juz chyba 3 razy był malowany i po kilkunastu dniach wyskakuja upierdliwe bąble, nie wiem czy wszyscy lakiernicy to partacze ?? czy tylko ja zawsze trafiam na idiotow .Pozdrawiam