Lakier na przednim zderzaku - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
na lakier daja 15 lat gwarancjii



Zależy o jaką gwarancje chodzi. Zapewne o to, że lakier można przechowywać 15lat i nadal będzie nadawał się do użycia. No bo przecież nie jest to raczej gwarancja na pomalowany element!
Tak przy okazji polecam firmę Glasurit... korzystałem już kilka razy z ich lakierów, znajomy lakiernik używa ich już od dłuższego czasu... jakość jest wporządku a cena bardzo przystępna Do amatorskich wyczynów lakierniczych jest w sam raz
  
 
wlasnie na pomalowany element sa to farby przemyslowe np na mosty , lodzie itd nie widzialem w finlandi zeby mosty malowali co roku jak to u nas w kraju jasne ze glasurit nie jest zly jest to tylko farba akrylowa a powyzsza tikkurila jest farba poliuretanowa poza tym cena panowie pzdr
  
 
Cytat:
2004-07-21 11:05:12, Artur_ST pisze:
jprzykładowo w Wawie cena za jeden elemen plastikowy to koszt 250-350 pln....w Białymstoku malowałem ostatnio:
zderzak przedni, zderzak tylny, spoiler na klapę, atrapę, oba lusterka, listwy progowe z montażem. To wszystko wyniosło mnie 1100 pln i zrobione jest rewelacyjnie....





A mógłbys powiedzieć gdzie i za ile takie listwy progowe? Bardzo mi sie ten model podobał ale we Wroclawiu takich nie było. I z czego są zrobione? czy jest to laminat jak do robienia łódek (taka żywica z jakimś włóknem) czy jest to cos elastycznego i nie łamie sie przy zahaczeniu powiedzmy o krawężnik?