Rozpora do Omy A

  szukane wyrażenia:   rozpora
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej

Bede pewnie dorabial do siebie rozpore miedzy przednie kielichy po tym jak uslyszalem, ze przod w oplach to padaka pod wzgeldem sztywnosci.

Jesli jest ktos z was chetny, to dajcie znac - bedzie taniej jesli zrobi sie pare sztuk...

Hej
  
 
Cytat:
2004-07-23 20:59:09, kristo pisze:
Hej

Bede pewnie dorabial do siebie rozpore miedzy przednie kielichy po tym jak uslyszalem, ze przod w oplach to padaka pod wzgeldem sztywnosci.

Jesli jest ktos z was chetny, to dajcie znac - bedzie taniej jesli zrobi sie pare sztuk...

Hej



bierę, ale zauważ że do 24V trza się nagimnastykować bo miejsca na tę rozpórkę to niewiele


[ wiadomość edytowana przez: mega_3 dnia 2004-07-23 21:11:11 ]
  
 
Wiem. Bedziemy celowac w cos takiego...

  
 
coś to chyba bardziej dla lansu jest założone niż dla skuteczności,
spójrz, że jest wahliwie zamocowana i wygięta w miejscu w którym nie powinna (no chyba, że z tytanowego prętu jest zrobina)
  
 
Ja też wezmę ale tulko wcześniej daj znac ile.
Acha i gość ma zblokowany dual ram, łobuz jeden.
  
 
a my bedziemy wlasnie z tytanu rzezbic chlopaki




Moj lakiernik ma takich tytanowych rurek troche...
  
 
Mój kumpel ma taką do 2.0 firmy WEICHERS.Ale z niego typ,sam nie zakłada a nie chce sprzedać.Ale obmyśliłem już plan.Pozycze ją od niego na pare dni i sobie zrobie taką samą na wzór,a no chyba ze mu się odmieni i mi sprzeda.


[ wiadomość edytowana przez: SEBA-OMEGA dnia 2004-08-02 15:08:00 ]
  
 
Kristo, jak pasuje do C20NE to biore... no chyba, że o wentylator będzie zawadzać
  
 
ja tez te tez tez
  
 
Modelujemy tak, by ominac dual ram. Tam gdzie go nie ma mysle ze bez problemu rozpora wejdzie. Mozna tam dac nawet prosta rure.

Najgorsze do zrobienia sa stopy na kielichy, trzeba to wycinac cyfrowa wycinarka, wiec im wiecej osob - tym lepiej (taniej).

na razie jest 5 osob chetnych...
  
 
Witam
Jeśli za rozsądną cenę - to będzie już 6 szt.
typ: 2.0
  
 
dajcie znac jaka cena - C20NE
  
 
W poniedzialek bede konkretnie rozmawial - dam znac na czym stoimy...

Pozdro
  
 
Cytat:
2004-07-25 17:01:47, kristo pisze:
W poniedzialek bede konkretnie rozmawial - dam znac na czym stoimy...

Pozdro


No właśnie dziś się kończy poniedziałek - czy wiesz już coś ?

Pozdr
Gryzzly
  
 
nie odbiera telefonu...




probuje nadal.
  
 
nie odbiera telefonu...




probuje nadal.
  
 
ja tez prosze o sztukasa. tylko prosze o cennik zebym nie umarl. ;p
  
 
spox, tylko czy w senku wierzch kielichów jest taki sam?
  
 
Jesli to zjawisko o którym myśle jest spowodowane lipna sztywnością, to ja też bym sie tym zainteresował.....

To ile już osób???
  
 
kielich jest lekko spłaszczony jesli tak mozna go okreslic. ale raczej nie wierze zeby sie roznil. amory takie same zawieszenie takie same, silnik ten sam to kto by wpadl na pomysl zeby kielich byl i inny? szczerze powiedziawszy to mam wrazenie ze blotnik tez mocno podobny, zreszta nieraz widzialem na necie przerobki omy na senatora. takze w razie W biore na siebie ew. niedogodnosci.
Tylko jak z tą ceną?