[OT] WAKACJE NARESZCIE !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, poprostu nie moglm sie powstrzymac, jesli MOD nie skasuje tego watku to bedzie cud, ale nareszcie sa wakacje, bo tylu miesiacach Jakies plany, wyjazdy, zakupy ?? Ja podlapalem prace na wakacje w firmie budowlanej, na prawko trzeba zarobic Dzieki temu samochodowe marzenia sa blizej spelnienia. A jak jest u was ?
  
 
Wakacje? A co to są wakacje 10 dniowy urlop w sierpniu to całe moje wakacje

wszystkim młodszym userom naszego forum życzę miłego wypoczynku
  
 
ej, jest juz watek wakacjach. co mamy wpisywac w tym watku. fajnie. super, jutro mam wakacje? o tym mozna pisac na nudzie. sory, ale dawno nic nie blokowalem i az mnie ciagnie do tego.
  
 
A ja jeszcze nie mam wakacji i mnie ten temat drażni
  
 
Oj chętnie bym wyjechał na tydzień i pobyczył się na plaży słuchając szumu fal i zapomniając o tym całym pierdolniku...
  
 
Cytat:
2005-06-24 12:16:38, PAGAN pisze:
ej, jest juz watek wakacjach.


Ależ prezezie temat o Wakacjach ten o którym wspominasz ma czerwony samochodzik obok a wiadomo co to oznacza
  
 
Wakacje??? Qrwa jakie wakacje jak dobrze pójdzie to może za tydzień.
  
 
w takim razie trzeba sie zapisac do klubu albo czytac takie watki na innych forach.
  
 
Cytat:
2005-06-24 12:31:11, jose pisze:
Wakacje??? Qrwa jakie wakacje jak dobrze pójdzie to może za tydzień.


No właśnie...
  
 
Ja bym chętnie się zapisał ale się ni spełnia regulaninu, a ja się słucham tego co mam plis ni zamykaj Paganie tego wątku.
  
 
Cytat:
2005-06-24 12:31:11, jose pisze:
Wakacje??? Qrwa jakie wakacje jak dobrze pójdzie to może za tydzień.



Podpisuje sie obiema rencamy i nogamy.....dzis zaliczylem pierwszy egzam na uczelni w przyszlym tygodniu - reszta........
  
 
Tak czytam wypowiedzi szanownych kolegow studentow i rany, jak ja sie ciesze ze jestem jeszcze w L.O , jeszcze rok, a potem WKU albo cos a narazie zegnaj ŁACINO (brr!) na dwa miesiace
  
 
Jakie wakacje? W poniedziałek jadę do FINCOstalu na przegląd i gdzieś jeszcze :/

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Tak ku**a, wakacje... 4tego linia 4 staje na projekt - wtedy dopiero sie zacznie
  
 
na ja juz mam wakacje od poczatku czerwca...beda do pazdziernika ale jak dojada wyniki i beda negatywne to co to za wakacje...oczywiscie ejstem dobrej mysli i nadal ciesze sie z pogody ktora zawitala nad morze...dzis bylo byczenie sie na plazy...woda miod malina zapraszam do nas jutro jade oplacic OC i do Nomada znalazl cos dla mnie
pozdrawiam Krzysiek
  
 
ja tam wakacje bedę miał we wrześniu
  
 
-------------- Wakacje ?, jakie k**wa wakacje?! ------------------


: to cytat w skrócie dla leniwych
  
 
Cytat:
2005-06-24 20:11:00, OLO pisze:
W poniedziałek jadę do FINCOstalu na przegląd i gdzieś jeszcze :/



Olo jezdzisz do fincostalu do miejscowosci (wsi) bukowka?
Wlasnie sie zaczynaja ostanie prawdziwe wakacje w moim zyciu
  
 
wakacje nareszcie!!! super, a ja pojutrze jade na truskawki do niemiec n a pare tygodni, a jak przyjade z kasiorą... rewolucja w garażu!!!!! pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-06-24 12:20:18, Wujek-Kajtek pisze:
A ja jeszcze nie mam wakacji i mnie ten temat drażni


Podpinam się pod to. W ciągu tygodnia mam się nauczyć wszystkich podstaw mechaniki i wytrzymałości materiałów