STRATOPOLONEZ - Strona 19

  szukane wyrażenia:   stratopolonez
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wypas = cieszę się, że kółka się kręcą, a na nich toczy się właśnie to, co się toczy (takie żółto-gtranatowe, kanciaste).
Dźwięk jest.
  
 
Cytat:
2006-05-18 22:14:01, BIAŁY pisze:
Dlaczego w QUICK TIME



Mogę to przerobić na *avi
  
 
Cytat:
2006-05-18 22:36:29, BIAŁY pisze:
CO? Ty to smiesz nazywac wypasem? Buahaha Totalna amatorszczyzna. Specjalnie zciągnąłem QUICK TIME zainstalowałem i sie rozczarowałem. Ludzie cchociaż dzwięk moglibyscie nagrać a jakość woła o pomstę do nieba. JESTEM ROZCZAROWANY [ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2006-05-18 22:39:44 ]




buhahahaha

tu nie chodzi o to żeby to ładnie zapakować w opakowanie
  
 
Cytat:
2006-05-18 22:36:29, BIAŁY pisze:
CO? Ty to smiesz nazywac wypasem? Buahaha Totalna amatorszczyzna. Specjalnie zciągnąłem QUICK TIME zainstalowałem i sie rozczarowałem. Ludzie cchociaż dzwięk moglibyscie nagrać a jakość woła o pomstę do nieba. JESTEM ROZCZAROWANY [ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2006-05-18 22:39:44 ]

jak jestes rozczarowany to sobie odinstaluj Quick time-a
będziesz miał świety spokój


[ wiadomość edytowana przez: Jojo dnia 2006-05-19 23:22:10 ]
  
 
Cytat:
2006-05-18 22:36:29, BIAŁY pisze:
CO? Ty to smiesz nazywac wypasem? Buahaha Totalna amatorszczyzna. Specjalnie zciągnąłem QUICK TIME zainstalowałem i sie rozczarowałem. Ludzie cchociaż dzwięk moglibyscie nagrać a jakość woła o pomstę do nieba. JESTEM ROZCZAROWANY <


No proszę - nie myślałem, że jest ktoś kto jeszcze nie miał Quick Time'a.
  
 
Cytat:
CO? Ty to smiesz nazywac wypasem? Buahaha Totalna amatorszczyzna. Specjalnie zciągnąłem QUICK TIME zainstalowałem i sie rozczarowałem. Ludzie cchociaż dzwięk moglibyscie nagrać a jakość woła o pomstę do nieba. JESTEM ROZCZAROWANY


bez komentarza to pozostawie bo szkoda gadac

moze na fesiwalu tez i ja sie nim przejade przetocze
  
 
ale 9* Biały
przywieź kamerę i nagraj "profesjonalny film" skoro tak cię draźnią wrażenia estetyczne - podejrzewam że to było kręcone telefonem komórkowym i miało na celu jedynie pokazanie że Stratos jeździ - i TO JEST NAJWAŻNIEJSZE !
  
 
GDA i o to wlasnie chodzilo, widze ze jest duzo ludzi ktorzy potrafia pozytywnie odbierac najwazniejsze informacje zawarte w tym amatrorskim (nie da sie ukryc) filmie (z pelna swaidomoscia nie nazywam tego produkcja filmowa )
  
 
super

czuć moc zwłaszcza po ryknieciu. Az dreszcz przeszedł mi po plecach

chciałbym go zobaczyć w akcji na jakim torze . Wiem ze to niemożliwe ale to jest jego zywioł i tam było by mu najlepiej
  
 
Spoko, jak tylko posklejam moje rajdowanie moim Stratopoldkiem to sie pochwale
  
 
Fantastycznie że stratek już odpalony i jeździ. Filmik spoko szkoda tylko że taki krótki. Też chciałbym go zobaczyc na torze lub podczas rajdu. Może by tak na Rajdzie Barbórki? Rozumiecie Karowa, ślisko, potężna moc i tylny napęd... Ech rozmarzyłem się.
  
 
Cytat:
2006-05-18 22:36:29, BIAŁY pisze:
CO? Ty to smiesz nazywac wypasem? Buahaha Totalna amatorszczyzna. Specjalnie zciągnąłem QUICK TIME zainstalowałem i sie rozczarowałem. Ludzie cchociaż dzwięk moglibyscie nagrać a jakość woła o pomstę do nieba. JESTEM ROZCZAROWANY [ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2006-05-18 22:39:44 ]



Dlaczego jesteś niemiły ????
  
 
Ale was można łatwo sprawdzić

Byle pretekst i juz macie temat aby na kogos naskoczyć.

Grzechu Quick time nie używam bo do niczego mi nie potrzebny i niejest to dziwne ze go ktos jak to napisałes nie ma.

Stratos specjalnie to napisałem aby zobaczyć na kogo moja prowokacja wpłynie najszybciej

Jojek Ty mógłbyś se odpuścić. Mało wiesz a duzo gadasz panie mądraliński. Ortografia się kłania pozatym

Koval jak pisałem wyżej to czysta podstępowa prowokacja


-----------------
--- Biały ---
ten zły admin

[ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2006-05-19 22:57:04 ]
  
 
Tylko... po co?
  
 
o matko.. jezu...po co...na co...dlaczego.....

Ot tak dla jaj. Kazdy może to dlaczego nie ja?

Nie offtopicujmy tutaj.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:
2006-05-19 22:55:32, BIAŁY pisze:
... Ortografia się kłania pozatym ...



Cytat:
2006-05-18 22:36:29, BIAŁY pisze:
CO? ... zciągnąłem ...


noo i to cholernie się kłania...

chyba ktoś ma podły dzień i powinien odejść od klawiatury, bo potem tylko się wstydzi człowiek (wiem, znam to z autopsji).
 
 
Biały, gratualcje - prowokacja jak w podstawówce , byle tak dalej......
  
 
no stratos jezdzi wracajac do tematu
  
 
Cytat:
2006-05-19 23:27:29, robreg pisze:
noo i to cholernie się kłania... chyba ktoś ma podły dzień i powinien odejść od klawiatury, bo potem tylko się wstydzi człowiek (wiem, znam to z autopsji).



A Ty do czego się czepiasz? I tak już siejesz zadymę w każdym wątku. Przynajmniej ten sobie odpuść.



-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:
2006-05-20 12:24:06, BIAŁY pisze:
A Ty do czego się czepiasz? I tak już siejesz zadymę w każdym wątku. Przynajmniej ten sobie odpuść.


słownik ortograficzny, albo języka polskiego odpowie Ci na Twoje wątpliwości...