STRATOPOLONEZ - Strona 20

  szukane wyrażenia:   stratopolonez
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bardzo się cieszę że Stratopolonez jeździ, załuję że nie moge tego zobaczyć i usłyszeć na żywo !
Gratulacje dla wszystkich, którzy się przyczynili się do uruchomienia tego samochodu

[ wiadomość edytowana przez: M-U-S-T-A-N-G dnia 2006-05-20 17:35:25 ]
  
 
masakra, stratosa bylo slychac na calej zelaznej )))
  
 
a jutro tez bedzie stratopolonez na festiwalu???
  
 
bedzie
  
 
(...) wyedytowane przez PAGANA, ktory chce oszczedzic czytajacym oczoplasu i zeza od wczytywania sie w tekst napisany z zupelnym nieposzanowaniem zasad pisowni i interpunkcji o niklej wartosci merytorycznej.

[ wiadomość edytowana przez: Vein dnia 2006-05-21 18:20:43 ]

[ wiadomość edytowana przez: PAGAN dnia 2006-05-22 14:40:06 ]
  
 
dopui nien bennndziesz pisau normalnje nikt po tobje nje poiedźie
  
 
Cytat:
2006-05-21 18:06:38, Vein pisze:
Witam po dłuuugiej przerwie :> Stratos nie jeździ on sie TACZA dopui nien zostanie doprowadzonny do stannutakiego jaki powinien sobą reprezentowac (czyli dopuki nei będzie miał założonych oryginalnych części, a przynajemniej tłokow) to dla mnei ten samochod nnie będzie JEŹDZIŁ.... a teraz możecie po mnie jechać a wlasnie, dlaczego tak pisze ? bo do 5500 obrotow to sie wkreca moja 15 letnia skoda... a stratopolonez powinien ŻYĆ PEŁNIĄ SAMOCHODOWEGO ŻYCIA a nie tylko na pól gwizdka... [ wiadomość edytowana przez: Vein dnia 2006-05-21 18:20:43 ]

Coz prostszego? Mozesz wplacic kase/kupic oryginalne czesci i bedzie jak ma byc Na caly gwizdek.
  
 
dizs byla aukcja przejazdu stratosem, szczesliwy czlowiek zaplacil za nia 220zl i nie zalowal mowil po wyjsciu z auta ze to jest nei do opisania wiec nie bede opisywal co mi powiedzial
  
 
Cytat:
2006-05-21 19:19:38, vazyl pisze:
dopui nien bennndziesz pisau normalnje nikt po tobje nje poiedźie




czep sie słonia, albo kup mi nową klawiature
  
 
witam na stronei zamiescilem trzy kolejne filmy z regulacji stratosa, niebawem kolejne z festiwalu!!
  
 
Super maszyna, fajnie sobie pyrka .
A te 100l/100km to chyba pali podczas wyscigu, a np. na jalowym ile moze palic ?. Pozdro
  
 
hehe stałem za samochodem jak na festiwalu w niedziele byl odpalony i gazowany i dzis naprawde mnie bolalo prawe ucho.... wrazenie nie do opisania!

powiedzcie mi tylko gdzie on stoji na codzien bo z tego co widzialem to chlopcy po zakonczeniu wepchneli go do hali zaplecza gdzie staly wszystkie samochody niewystawiane bod baaardzo gruba warstwa kurzu....

on na codzien tez stoji w tej hali i nie jest na widoku zwiedzajacych?

a tak na marginesie :szkodza ze nie wystawiono reszty aut z tej hali zaplecza np: pierwszego wyprodukowanego na zeraniu lanosa albo fiata 125p cupe...

P.S pozdrowienia dla JOJ'ka !!!
  
 
Lanos faktycznie jest atrakcja jak cholera, zwlaszcza na Festiwalu ZABYTKOW Motoryzacji
CzapCzap - na jalowym pali pewnie mniej, ale jak chcesz to wyrazic w l/100km?
Wielkie brawa za Stratopolda, super ze bestia znowu (choc polgebkiem ), zaryczala!!Gratulacje!
  
 
Mozna to wyrazic w litrach na 1h . Pozatym to respect dla tego bolidu, jeden z moich sportowych wozow marzen
  
 
no fakt lanosik to mala atrakcja ale zawsze pierwszy a polonez combi prototyp to tez zabytek nie byl tak jak i nowy matiz i lanos stojace kolo glownego "dziedzinca".... nieiwme moze w glebi staly jeszcze jakies ciekawe okazy ale udalo mi sie zerknac tylko na te z brzegu a zabardzo przemknac wglab sie niedalo bo byly poustawiane lusterko w lusterko- typowo na nieokreslony okres czasu a nie chwilowo.... a co do 125p cupe to musze przyznac ze na fotkach mi sie bardziej podobal niz na zywo....
  
 
jezli chodzi o inne auta to dluga historia dla usprawiedliwienia powiem tylko tyle ze nie wszystko na raz
  
 
wracajac do tematu stratopoloneza
zamiesilem kilka nowych filmow serdecznie zapraszam
  
 
Cytat:
2006-05-23 13:53:18, krzysiek-stratos pisze:
wracajac do tematu stratopoloneza zamiesilem kilka nowych filmow serdecznie zapraszam



ciągną sie i mam nadzieje ze znów bede miał bezsenną noc
  
 
witam
zapraszam na stronke, zamiescilem w galerii - historia nowe zdjecia stratopoloneza z lat 78-85 ciagle ich przybywa

sa tez filmiki nowe


[ wiadomość edytowana przez: krzysiek-stratos dnia 2006-07-14 13:47:17 ]