Silnik 2.2 w Carinie E. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-02-11 15:55:32, Carinka1_6 pisze:
sterciu a masz moze jakieś informacje na temat Cariny z seryjnym silnikiem 2.2GT?



Materiałów szukam narazie , bede wyjezdzał teraz do Grecji takze mozliwe ze cos znajde , wiem ze azjatyckie wersje Cariny E miały silniki o takiej pojemnosci , co do mojej bede wkońcu miał skrzynię biegów niedługo przywiezioną z austrii , no i moze Avensis 2.0 Benzyna
  
 
ja wciąz szukam w necie informacji o 2.2 ale cągle nie moge nic znaleść.....
  
 
narazie silnik mam wyciagnięty , tymczasowo wróci silniczek 1,6 aby auto tylko jezdziło , co do tego silnika 2,2 zabieram sie za mały remoncik , i muszę znaleśc gdzieś skrzynię biegów(mam jedną ale okazało sie ze to od 2,2 automat) z przełożeniami na tenze silnik , teraz mam kolejną toykę tym razem ave a wiec tu sobie powoli zrobie ten silnik i myśle ze na lato go wrzuce , jest tylko jeden problem z zarejestrowaniem tego auta , ale coś sie pokombinuje i przegląd przejdzie


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2005-03-31 23:45:28 ]
  
 
mam nadzieję ze uda mi sie coś z tym silnikiem zrobić w tej toyce , bo mój stary 2.0 co był to został sprzedany
  
 
A czy skrzynia od 1.6 pasuje do tego silnika 2.2 jest taka sama? Bo mam Carinę 1,6 117KM i chce w niej zmienic silnik...
  
 
nawet jeśli flansza pasuje to będzie inne sprzęgło. poza tym będziesz miał fatalnie krótkie przełożenia w tym 2.2, owszem przyspieszenie będzie miał po byku, ale Vmax może być bardzo kiepski... że już o spalaniu nie wspomnę...

pzdr
  
 
potrzebuje..

EDIT:
Nie tu kolego.
Banan wersja light.


[ wiadomość edytowana przez: MisiekII dnia 2007-10-20 22:13:46 ]