Podłokietniki do Espero - modyfikacja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wpadłem na stronę producenta podłokietników. Jeśli było by z Naszej strony spore zainetresowanie tematem to może producent podjął by się modyfikacji Naszych.
np. podwyższenie a w podwyższeniu dodatkowy schowek
Co Wy na to?
podłokietniki
  
 
A ja bym chciał coś takiego.
Dodatkowy schowek
  
 
A ja muszę się pochwalić, że od niedawna mam zamontowany dodatkowy podłokietnik ze schowkiem i teraz nie wyobrażam sobie jazdy bez niego .
Schowek wykonany jest przeze mnie i wg mojego pomysłu.
Podwyższa podparcie łokcia o ok. 10cm w stosunku do oryginalnego podłokietnika. Dodatkowo mozna go przesuwać w zakresie blisko 20 cm, dzięki czemu: - w pozycji "do przodu" można zmieniać biegi praktycznie samym nadgarstkiem, a przedramie spoczywa sobie spokojnie na podłokietniku ( ekekt jak w jakimś mercu ); natomiast pozycja "do tyłu" umożliwia swobodne operowanie dzwignią ręcznego.
Schowek mieści jednocześnie 12 płyt CD w opakowaniach typu SLIM (cienkie pudełka) + puszkę coli + komórkę. Oczywiście do dyspozycji jest też standardowy schowek. Nakładkę przymocowałem do wieka stadardowego schowka odkręcając jedynie górną część wieka (tą obłą).
Boczne zewn. ściany schowka wyłożyłem 2 mm gąbką i okleiłem gładką skórą w kol. popiel. a część na której spoczywa łokieć 1,5 cm warstwą gąbki i skórą typu nubuk w kol. niebiesko popiel.
Wnętrze podłokietnika planuję okleić mat. welurowym, jednak na razie brakuje mi czasu aby to wykonać.
Uważam jedna że jest najbardziej przydatny ze wszystkich dodatków które jak dotąd zaserwowałem espero
  
 
Jeżeli uda mi naprawić moją cyfrówkę, lub jak dorwę jakąś inną to spróbuję wrzucić parę fotek podłokietnika na forum.
  
 
kisztan to jest niezłe. Nie mają tego czasem w rzeszowskim sklepie? Ile teraz to może kosztować?
tommi-j czekam z niecierpliwością na fotki