Miejsce do parkowania na nowy nabytek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem w trakcie negocjacji na temat zakupu ładnego samochodu Jednak na przeszkodzie stoi brak miejsca do parkowania/garażowania-nie stać mnie aby postawić drugie auto na strzeżonym a parkowanie nocne pod domem zakończy się zapewne dewastacją auta.
W związku z tym pytanko: może ktoś ma wolne śjakieś miejsce na terenie 3 miasta gdzie mógłbym stawiać auto?
W sumie od tego faktu uzależniam kupno-szkoda 30-latka wystawiać na działania gównażeri....
  
 
Ja mam wolne miejsce, bo nie mam autka narazie... Ale to troszke daleko chyba
  
 
Można spytać jakim paliwem będzie zasilany?
  
 
Cytat:
2004-11-18 20:28:39, Makaveli pisze:
Można spytać jakim paliwem będzie zasilany?



Na pewno nie OO
  
 
O Daniel to mozemy podać sobie ręce, wynajmijmy wspólnie jakiś plac bo ja ostatnio mam wiele propozycji - stąd między innymi chce się pozbyć mojego "sztrucla"

aktualnie jest na tapecie ten fiacik:



ale tak naprawdę to będę jeździł wkrótce (taką mam nadzieje ) polonezem którego juz znacie ze spotu w Gdańsku w lipcu tego roku
  
 
Cytat:
2004-11-18 20:39:56, GDA pisze:
(...)polonezem którego juz znacie ze spotu w Gdańsku w lipcu tego roku



co prawda go nie widziałem ale myślę że chodzi o przejścióweczkę z Radomia
  
 
Chłopaki widzę ZMIANY,ZMIANY,ZMIANY...
Pięknie,Daniel czyżby...dwusów?
GDA - fajowy klasyczek,tyle ze taki Fiat jedynie jako drugie autko...
Powodzenia!
  
 
Cytat:
2004-11-18 21:35:49, daniel pisze:
co prawda go nie widziałem ale myślę że chodzi o przejścióweczkę z Radomia


W rzeczy samej

Ale dziś jadę oglądać tego fiata - i jestem bardzo zdecydowany go wziąć o ile jego stan techniczny nie będzie budził większych zastrzeżeń - auto co prawda od kilku lat nie jest już tak zadbane jak poprzednio ale z zapewnień osoby sprzedającej nadaje się

Kao- jak najbardziej to będzie drugie auto - przezimuje w garażu a na wiosne zobaczy go świat na jakimś zlocie
  
 
hehe, podjarusy! ile to ja nocy pozarywalem przed kupnem jakiegos wynalazku. jedynie spokojnie spalem przed kupnem obecnego fiata, bo tez nie wiedzialem, ze cokolwiek kupie. jak niektorym wiadomo, obecnego fiata kupilem ze starchu, aby mnie poprzedni wlascicel nie zabil gnajac nim ze 140. fajny podjar, lepszy niz bzykanie, hehe!
  
 
Spoko, spoko Zoltan - wizja lokalna dokonana (dzięki KajTan za pomoc )
póki co nic się nie zmienia, jeżdżę dalej moim "paździochem" i w opcji jest "przejściówka z Radomia" - to moze jego fotkę teraz zapodam


  
 
Jak komuś odległość nie straszna to ja mam kawałek zamkniętego terenu gdzie już kilka pojazdów rezyduje i cały czas ich przybywa .
  
 
Ładny ten Polonezik .
  
 
no no no!! Szacuneczek GDA! Bajerka jest to akwarium Niezłe cacko


[ wiadomość edytowana przez: MacioBA dnia 2004-11-19 22:13:08 ]
  
 
Cytat:
2004-11-19 22:02:12, GDA pisze:
(...) w opcji jest "borewicz z Radomia" - to moze jego fotkę teraz zapodam


Kiedyś próbowałem to zakumać, ale widzę, że nie coś nie zaskoczyłem. Myślałem, że borewicz jest bez szybki z tyłu, a z tą szybką to "akwarium", przód z kolei wygląda mnie na przejściówkę - qrde, jednak DF'y są mniej skomplikowane .
  
 
Cytat:
2004-11-19 22:11:16, Race_D pisze:
Kiedyś próbowałem to zakumać, ale widzę, że nie coś nie zaskoczyłem. Myślałem, że borewicz (...)


Cicho być - odrazu przeedytowałem posta a Ty za szybko czytasz
  
 
az mi dupe scisnelo jak zobaczylem ta przejsciowe. gda, dam ci swojego fiata, odstap mi ja i powiedz ile mam doplacic?


[ wiadomość edytowana przez: PACAN dnia 2004-11-19 22:33:50 ]
  
 
Ładny Poldzi
  
 
Cytat:
2004-11-18 20:39:56, GDA pisze:
ale tak naprawdę to będę jeździł wkrótce (taką mam nadzieje ) polonezem którego juz znacie ze spotu w Gdańsku w lipcu tego roku


A bedziesz umial nim jezdzic wkoncu pod filtrem powietrza jest cos lepszego niz wtryskiwacz
  
 
Cytat:
2004-11-19 22:25:23, road_runner pisze:
... wkoncu pod filtrem powietrza jest cos lepszego niz wtryskiwacz



  
 
Cytat:
2004-11-19 22:13:18, GDA pisze:
Cicho być - odrazu przeedytowałem posta a Ty za szybko czytasz


Oooops, sorry

Ale czy przejściówka to nie powinna mieć tył lamp takich jak Carus


Cytat:
2004-11-19 22:14:30, PACAN pisze:
az mi dupe scisnelo jak zobaczylem ta przejsciowe. gda, dam ci swojego fiata, odstap mi ja i powiedz ile mam doplacic? (...)


No to szukam takiego Poldzia żeby się z Tobą zamienić z dopłatą