Miejsce do parkowania na nowy nabytek - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przejsciowki maja lampy takie jak Caro a Poldek na zdjeciu to tzw akwarium - MR 87
  
 
Cytat:
2004-11-19 23:25:21, road_runner pisze:
Przejsciowki maja lampy takie jak Caro a Poldek na zdjeciu to tzw akwarium - MR 87


Hurrrrra! Jednak czegoś się w końcu nauczyłem!
  
 
Odbyliśmy dzisiaj z KajTan-em jazdy próbne fiacikiem Cóż to była za przygoda, zapieczone hamulce a ulice zalodzone

powiem tylko tyle - sprawa jest rozwojowa , auto to ciekawy egzemplarz, bo to wersja eksportowa, wyprodukowany w 1975 roku na export do RFN, w połowie 1977 roku wrócił do Polski





  
 
Mor fotos pliz...
  
 
Cytat:
2004-11-20 18:54:07, Race_D pisze:
Mor fotos pliz...


"Mor fotos bendos na stronos Kajetanos, pewnie wkrótcos"
  
 
Co do suchego miejsca - stodoly to jestem za - preferuje okolice Gdyni, ale rozwaze rozne propozycje.

Adamus
  
 
Ja też dzisiaj też odbyłem jazdy próbne ten dźwięk silnika,ta fajera,ten widok zza przedniej szyby ech poezja
Super autko tyle że trzeba dużo,dużo pracy ale materiał do odbudowy niezły
Tylko gdzie to trzymać i robić
  
 
Cytat:
2004-11-19 22:02:12, GDA pisze:
Spoko, spoko Zoltan - wizja lokalna dokonana (dzięki KajTan za pomoc ) póki co nic się nie zmienia, jeżdżę dalej moim "paździochem" i w opcji jest "przejściówka z Radomia" - to moze jego fotkę teraz zapodam


To zdjecie to w Radomiu bylo robione ? Bo widok jakby znajomy ale moze to autosugestia

Pozdrawiam
Borys
  
 
Na gdańskiej Zaspie
  
 
Cytat:
2004-11-20 21:20:30, daniel pisze:
Na gdańskiej Zaspie


Macie podobne blokowiska

Borys
  
 
Cytat:
2004-11-20 21:22:27, boryspas pisze:
Macie podobne blokowiska Borys


Takei blokowiska są we wszystkich krajach postkomunistycznych. Wszędzie można sie poczuć jak u siebie.
  
 
Cytat:
2004-11-20 20:12:33, daniel pisze:
Tylko gdzie to trzymać i robić


Otóż to Daniel, przy tym DF też jest mnóstwo do zrobienia, dlatego trzebaby rozglądąć się na poważnie za jakimś placykiem z kanałem i garażem

Może ktoś ma znajomego machanika u którego moglibyśmy szykować nasze ewentualne nowe nabytki ?
  
 
Cytat:
2004-11-21 12:21:49, GDA pisze:
Otóż to Daniel, przy tym DF też jest mnóstwo do zrobienia, dlatego trzebaby rozglądąć się na poważnie za jakimś placykiem z kanałem i garażem Może ktoś ma znajomego machanika u którego moglibyśmy szykować nasze ewentualne nowe nabytki ?



Szykowanie u mechanika to raczej droga impreza... Jeśli już bawić się w takie renowacje, to najlepiej samemu. Bo i wtedy mamy pewność że zrobione jest dobrze i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

A u mechanika to można zarówno i umoczyć pieniądze, i nie być zadowolonym z efektu....

Łatwo nie będzie, ale jaki cel przyświeca!
  
 
Chodzi bardziej o to żeby nas jakis mechanik przygarnął i dał miejsce niz o to żeby miał restaurować auto.
  
 
Cytat:
2004-11-21 13:16:21, daniel pisze:
Chodzi bardziej o to żeby nas jakis mechanik przygarnął i dał miejsce niz o to żeby miał restaurować auto.


Dokładnie tak - generalnie chcemy sami to robić ale napewno pomoc będzie nieodzowna, np przy blacharce dlatego też fajnie mieć takiego zaprzyjaźnionego mechanika który robi w "tle" cos swojego a ja potrzeba to go wołamy i pomaga nam
  
 
Aha. No to w ogóle najlepiej jakbyście sobie razem postawili te autka u jednego mechanika, bo co 2 głowy (i 4 ręce) to nie jedna (dwie)...

Tylko za dużo złocistego napoju nie kupujcie na "akcję", bo robota będzie stała




[ wiadomość edytowana przez: makaveli dnia 2004-11-21 14:17:17 ]
  
 
Z przyczyn "lokalowych" w dniu dzisiejszym wycofałem się z transakcji

mam nadzieję że sprawdzi sie porzekadło-co się odwlecze to nie uciecze
  
 
Odświeżam temat

Jak szybko ten czas leci ponad rok usilnych poszukiwań i jakże szczęśliwe zakończenie - życie pisze historię
  
 
gdzie go będziesz trzymać?
chyba nie pod domem
  
 
@Daniel - będę go trzymał tam gdzie stał przez 30 lat do tej pory

Cytat:
2004-11-22 21:56:45, danielewicz pisze:
mam nadzieję że sprawdzi sie porzekadło-co się odwlecze to nie uciecze


teraz czas na Ciebie