Regulacja reflektorów w +

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie. To moje pierwsze wejście i zacznę po malkontencku. Sprawdzałem w wyszukiwarce ten temat, ale albo ja nie umiem, albo ona taka dobra jak WP. Mniejsza, najwyżyj mnie opiórkujecie, że to już było. Ad rem: Ponieważ spaprała mi się regulacja świateł (hydrauliczna) chcę założyć elektryczną. W drodze mam silniczki od Lanosa. Jednak nie mam zielonego pojęcia jak to podłączyć i jakie (z braku oryginalnych) można regulatory zastosować. Wdzięczny będę bardzo za pewne kompendium na ten temat.
Pozdrawiam
  
 
z przykrością musze odesłać na strone konkurencji ale mam nadzieje że Ci to pomoże

1- Lanos
2- regulacja hudrauliczna

ps. nie zrozumiałem paru skrótów z Twojego postu ale może ja ciemny jestem

Pozdro!!
  
 
tylko scooby uwazaj zeby ten post nie zniknol a tak serio to co w tym zlego jesli u nas czegos takiego nie ma nawet jestes dumny ze tu sa uczciwi ludzie i jak wiedza gdzie cos mozna zanlec to pomagaja tak trzymac - i pewnie teraz post znikinie
  
 
Za linki dzięki. Miałem na myśli Wirtualną Polskę-rewelacyjną wyszukiwarkę.
pozdrowienia
  
 
qrde to WP jeszcze żyje??

Jery mogą wyrzucać i tak jeszcze troche bede tu liderem jeśli chodzi o nabite posty
aa no i masz racje jestem dumny że jestem uczciwy
  
 
Cytat:
2005-01-18 23:39:32, Jery pisze:
tylko scooby uwazaj zeby ten post nie zniknol a tak serio to co w tym zlego jesli u nas czegos takiego nie ma nawet jestes dumny ze tu sa uczciwi ludzie i jak wiedza gdzie cos mozna zanlec to pomagaja tak trzymac - i pewnie teraz post znikinie


Głupia aluzja Jery, widocznie nic nie zrozumiałes więc trudno.
A w odpowiedzi na pytanie to jeżeli już silniczki montujesz z Lanosa to bym adoptował cały system z Lanosa
  
 
Tak mam zamiar zrobić. Silniczki z kostkami mam, w poniedziałek regulator dostanę, jedynie przewody trzeba samemu dorobić, ale to akurat nie problem. Opis adaptacji sobie ściągnąłem za wskazaniem sc00biego, tak że tylko montować. Pochwale się efektami.
Pozdr