Mikołajkowy MiniMax - Poligon Toruń (fotki i filmiki) - Strona 12.35

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dobra, udalo sie po roznych zonkach zaladowac klipa na serwer(y). tu podziekowania dla szanownych kolegow kunera i vieviora

no to jadziem z koksem:

miejsce akcji: Poligon Toruń
czas akcji: 5 grudnia 2004
ekipa: niech sie wpisza obecni na rajdzie...
czas klipu: 4'18"
rozmiar: 28,89MB
kodek: WMV v9

MIRROR #1: --> DOWNLOAD <--
MIRROR #2: --> DOWNLOAD <--
MIRROR #3: --> DOWNLOAD <--

[ wiadomość edytowana przez: ZoLt4R dnia 2004-12-11 15:51:40 ]
  
 
Cytat:
2004-12-11 11:26:08, Vyzn-R pisze:
(...) musztarda nakładana metoda z zastosowaniem teori zachowania pedu


Oj tam czepiasz sie - trzeba było lepszy sposób wymyśleć .


A filma już widziałem własnie i wypowiadać sie nie bede bo nie ma sensu - znowu bedzie ze słodze strasznie . Z resztą skoro każdy kolejny klip Zoltara jest lepszy od poprzedniego średnio o klase to wiadomo czego się można spodziewać. Wystarczy mój komentarz do poprzedniego filmu pomnożyć przez współczynnik turbo (x1.7 ) i gotowa ocena .

W duzym skrócie klip moge opisać tak:
  
 
Ja zem był obecny!
hehehe.. nawet moj krzywy ryj sie wkradł na ujecie jedno Filmik klasa Super ujecie jest jak zawracasz na petli i potem jak Szymon Przypalil laczka no i kilka driftow Hardcore...
No i ETG sQad z maczetami i Truskaweczka!!
  
 
Nooo ja też zem był

A co do filmu to jestem jeszcze pod ciękim wrażeniem... tak jak Race pisał, co klip to Zoltar pokazuje więcem możliwości... heh
Wg mnie jeden z najlepszych klipów Zoltara... jak nie najlepszy!

POEZJA
  
 
zapomialem dopisac, jak juz bedziecie ogladac to fullscreen i audio na maxa
  
 
Nie ma co sużo pisać...poprostu wsio fajnie wyszło

Zoltar - Furjus szpilberg
  
 
no ja jak.... Odrazu było Fullscren i Volume na max
  
 
Prawidłowa reakcja - to było do przewidzenia, że po ściągnięciu i pierwszym obejrzeniu nikt nie będzie w stanie nic napisać. To jest momentami za szybkie dla muchy . Niektórzy pewnie nawet w slow-motion (w WMP i wielu innych wystarczy przytrzymać spacje ) nie są w stanie wszystkiego dostrzec. Ale myśle, że po ...nastym obejrzeniu już każdy mniej-więcej będzie miał pojęcie co dokładnie tam sie działo. W założeniach film mial być tak szybki żeby oddawał prędkość z jaką Zoltar przejeżdżał odcinki, ale musiało być troche wolniej żeby to sie dało oglądać .
  
 
hehe obejrzalem juz ze 20 razy i zaraz wracam dalej ogladac klip jest strasznie miodny dawno czegos podobnego nie ogladalem a fakt iz wystepuje w paru furious ujeciach (buzun , mlocka maczeta i katana ) sprawia iz nie moge sie wprost oderwac od ogladania proponuje wyslac go do tvn turbo (jest tam specjalny dzial z tego co sie orientuje gdzie pokazuja takie filmy ) jeszcze raz gratulejszyn.
  
 
Korki Popieram!!! Moze przy okazji Zoltar by cos wygrał (znowu)
  
 
hmm moze faktycznie napisac do tvn turbo ? tylko troche quality lipne jak na telewizje cza by uspawac film w wiekszej rozdzielczosci i i miec surowke przynajmniej 768x576
  
 
hmmm JA CHCEM JESZCZE istnieje w ogole gdzieś dłuższa wersja?? tak jak to było w przypadku Brodnicy?? obejrzałam to już tyle razy że powoli znam na pamięć filmik hehe a gdyby taka godzinna emisja hehe gdyby była możliwość jeszcze puszczenia cholernie mroźnego nawiewu z głośników to już w ogóle na maxa byłoby tak jak w niedziele i marzliby wszyscy nawet ci wygodniccy co zostali w domach, dupy im sie ruszyc nie chcialo, ale filmik oglądają z gębą otwartą na oścież
majn gratulejszyn
  
 
Cytat:
2004-12-11 18:35:00, ZoLt4R pisze:
hmm moze faktycznie napisac do tvn turbo ? tylko troche quality lipne jak na telewizje cza by uspawac film w wiekszej rozdzielczosci i i miec surowke przynajmniej 768x576


no tylko nie kłam że nie potrafisz!! a co ci szkodzi he??
  
 
Cytat:
2004-12-11 19:02:19, KASIACZEK pisze:
hmmm JA CHCEM JESZCZE istnieje w ogole gdzieś dłuższa wersja?? (...) a gdyby taka godzinna emisja (...)


Istnieją tzw. wersje "no-edit", tylko dla wtajemniczonych (czyli tych co byli i widzieli i tak wszystko ) . Bedzie i z tego, cza ino troche poczekać - w najgorszym wypadku do nakrecenia drugiego filmu .


A co do TVN-T to uważam ze spoko mozna wysłać, a nawet trzeba. Mozna by ten sam klip zrobic w najlepszej mozliwej jakosci i na CD pchnąć do nich . W końcu skoro łykają w TV materiały na VHS to ten też na pewno sie nada. Napisza w rogu coś w stylu "materiał VHS" czy siakies inne usprawiedliwienie i już. Potem tylko trza sie przyczaic z TV tunerem i zgrać to jak pójdzie na antenie .
  
 
Cytat:
2004-12-11 19:23:55, Race_D pisze:
Istnieją tzw. wersje "no-edit", tylko dla wtajemniczonych (czyli tych co byli i widzieli i tak wszystko ) . Bedzie i z tego, cza ino troche poczekać - w najgorszym wypadku do nakrecenia drugiego filmu .


HMMM w takim razie gdzie są do nabycia te wersje he?? nie ukrywam że chętnie bym je zobaczyła no mam nadzieje że beda sie robic krocej niz ta ktora znam prawie na pamiec i nie strasz kreceniem nastepnego bo Szymon juz drugi raz gumy palić nie będzie
  
 
Cytat:
2004-12-11 19:31:31, KASIACZEK pisze:
HMMM w takim razie gdzie są do nabycia te wersje he?? nie ukrywam że chętnie bym je zobaczyła no mam nadzieje że beda sie robic krocej niz ta ktora znam prawie na pamiec


Te wersje można nieodpłatnie looknąć u mnie na chatce np. .


Cytat:
i nie strasz kreceniem nastepnego bo Szymon juz drugi raz gumy palić nie będzie


Wcale bym go o to nie posądzał .
A chodziło mi o to, że np. "no-edit" z Brodnicy zaistniał w wersji CD dopiero gdy brak miejca na zgranie mikołajkowego zmusił Zoltar'a do wywalenia tamtej surówki . Przy okazji zrobił też jeszcze jeden fajny montaż przed dilejtem.

A ponieważ surówka u tego maniaka jest calkowicie pozbawiona kompresji to klipex dla TV mysle ze spoko da sie ładny zmontowac. Klip z Brodnicy też by można im podesłać...
A nóż widelec wybiorą jakąś łyżke .
  
 
hmmm a czy ta noeditowana wersja tez moze zaistniec na cd zeby np ciekawski kasiaczek mogl ja zobaczyc bo jest baaardzo nia zainteresowany a wracając do Brodnicy to można jeszcze gdzieś dorwać właśnie wersje z cd?? bo jak tak to gdzie?? bo ja bardzo chetnie obejrze
  
 
No przeca napisalem że u mnie wszystko jest .
Ale nie ma co sie oszukiwać, no-edit szału nie robi. Do "edit'a" nie ma startu, ale tak żeby powspominać jak to było albo po prostu gdy sie wiekszosć imprezy oglądało przez małe monochromatyczne okienko to w nadaje sie idealnie .
To co, kiedy wpadniesz?
  
 
Ty juz tu bajeru nie zapuszczaj.... wszyscy to znamy "Pokaze Ci najnowsza kolekcje znaczkow, itp". wszyscy wiemy co masz na celu.... Wabisz bezbronne ofiary do siebie do domu a potem dokonujesz na nich brutalnego gwałtu. Kasiu nie słuchaj go! To jest szaleniec!!


[ wiadomość edytowana przez: Vyzn-R dnia 2004-12-11 21:13:58 ]
  
 
ktoś się o mnie martwi aż mile zaskoczona jestem hehe
w ogóle to chyba za młoda jestem żeby wpaść
bardziej interesowała by mnie wersja cd no bo wlasnie o to mi chodzi zeby powspominac jak tam było!! więc jak??