[P] Pytanie odnośnie.Krzyżak przegubu napędowego wew

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam problem dopasować do Półośki krzyżak przegubu napędowego wew , ponieważ nie mam nawet pojęcia jaką mam Skrzynię ?
prawdo podobnie jest to skrzynia MTX ale czy na 100%
mam podciągany Wsteczny bieg
silnik 1,8 16V 115kucy z tego już 20 padło po drodze

poszukuję odp chodzi o takie coś


ponieważ u mnie w sklepie Forda pan nie mógł dobrać krzyżaka przegubu bo miał problem z tym że nie wiedział jaka to Skrzynia biegów

nie wiem czy to jest prawda ale ponoć Diesel 1,8 ma takie właśnie Przeguby wew
  
 
Najprawdopodobniej masz skrzynię IB5. MTX był w RQB 1,8 130KM, 1,8TD oraz N7A 2,0.
  
 
Cytat:
2009-03-18 09:13:35, mefis22 pisze:
Najprawdopodobniej masz skrzynię IB5. MTX był w RQB 1,8 130KM, 1,8TD oraz N7A 2,0.



po prostu rozmiar tego KRZYŻAKA musi wejść na wieloklin przegubu
ten krzyżak jest tak duży nie wiem co jest nie tak w sklepie chcieliśmy spasować ale gościu nie miał nic na stanie takiego co by podeszło
  
 
Skrzynie można poznać po obudowie. MTX ma takie żebra na wierzchu, a IB5 jest gładka.
  
 


Krzyżak przegubu napędowego wew. Powinien wejść na Wieloklin Przegubu zew , poniżej podaje link do Foto gdzie jest narysowane o co mi chodzi

FOTO

Ponieważ Półośka ma taki sam wieloklin jak narysowane to w te miejsce powinien wejść Krzyżak i chodzi mi o to jaki to jest ten krzyżak lub z czego szukać z jakiego Auta ?
  
 
Jeśli masz podciągany wsteczny to masz MTX75. Poznasz ją bardzo łatwo - na górze tej skrzyni jest taki czarny grzybek.
  
 
Cytat:
2009-03-18 11:35:02, toradek pisze:
Jeśli masz podciągany wsteczny to masz MTX75. Poznasz ją bardzo łatwo - na górze tej skrzyni jest taki czarny grzybek.



Dokładnie tak jest a powiedz mi czemu gość z Forda nie mógł spasować Przegubu Wew ?? na Półośką twierdzi że coś nie tak jest że jakieś mocniejsze czy coś mam półośki ? jest to możliwe ?
  
 
Bo mógł sprawdzac od IB5, badz TD/RS, książka nie zawsze będzie się zgadzć z tym co jest w realu.
  
 
Krzyżak przegubu napędowego wew. Powinien wejść na Wieloklin Przegubu zew , poniżej podaje link do Foto gdzie jest narysowane o co mi chodzi

FOTO

tak jak mówię Pół ośka od skrzyni ma taki sam wieloklin jak Przegub i ten Krzyżak musi na ten wieloklin wejść wtedy będzie Gitara .
Ale problem z tym że w żadnym sklepie nie mogę dostać takiego właśnie Krzyżaka nie wiem o co tu kuma podaję Rocznik pojemność silnika w sklepie a oni przymierzają i żaden nie pasi ? co jest nie tak ??
Podam wam jeszcze numer VIN może coś pomoże

WF0AXXGCAANR42452

[ wiadomość edytowana przez: DriF dnia 2009-03-19 09:09:36 ]
  
 
z vinu wychodzi mtx z silnikiem 1,8 105KM

jeśli przymiarzałeś krzyżaki które nie były oryginalne to po prostu dawali ci złe modele
krzyżak do mtxa występuje tylko jako oryginał - kosztuje 185zł

[ wiadomość edytowana przez: slawas1 dnia 2009-03-19 11:39:09 ]