INFO O LADA VFTS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
SZUKAM LUDZI MOGACYCH POMOC PRZY BUDOWIE LADY WG HOMOLOGACJI POTRZEBUJE INFO NA TEMAT SILNIKA I OSPOJLEROWANIA
 
 
Oh dzizas!
moj profil-mam replike
zsiguli.hu - jest tam homologoacja i MASA innych przydatnych rzeczy w modyfikacji kwadraciakow.

vfts.prv.pl - maja strana -

Polecam przede wszystkim wyszukiwarke na forum motonews, oraz google.com
  
 
to to juz wiem szukam ludzi w polsce ktorzy cos wiedza na temat profesjonalnego przygotowania lady oprocz grabowskiego cholernie drogi a dokladniej interesuje mnie ospojlerowanie kto gdzie i za ile by to zrobil oraz kto ma do sprzedania WEBERY 45
  
 
jak szukasz weberów pionowych to do mnie
  
 
spoilery,glowice,walki,gazniki,szpery, -ale wykonanie ponoc lipne(walki) :

wolfmorot.fw.hu
dobre walki
havassy motorsport - (sam mam taki)

A kompleksowo to protechnic.hu

W polszy byc moze Godula i nie wiem kto jeszcze.
U nas to juz zapomniane raczej, i DROGIE.
Dzis tuning to kostka z nowym oprogramowaniem, czasem turbina,czasem nos i czasem walek.
Malo co wiecej.

Koszt b.duzy.
Ja polecam robic wszystko samemu, bo wyjdzie taniej - tj zlecac specjalistom poszczegolne elementy do obrobki, i skladac samemu.
Bo full professional to kosztuje duzo, a poniewaz nikomu sie juz za to nie chce brac za bardzo, wiec kosztuje to jeszcze wiecej.

Z tego co pamietam u goduli silnik 1600 sport 150KM(lada) kosztuje 10000 zlotych - a gdzie zawias,skrzynia,most,szpera itd itp.

Z tego co pamietam w firmie protechnic taki podstawowy tuning(walek,gaznik,glowica i nie wiem co jeszcze) kosztuje 1000 Euro.
  
 
Widziałem te twoje gaxniki raogacek- są super - ale myslę ,że chodzi o poziome 45 DCOE - do VFTSA
Paweł