Syrena z silnikiem Carrery

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kilka lat temu wszyscy szaleli za taka syrena z silnikiem z carrery , ma ktos moze jej fotki ? a tak w ogole to syrena jest fwd czy rwd ? bo sie nie bardzo orientuje...
  
 
podobno była nagrodą w jakimś konkursie czipsów czy czegoś innego i słuch po niej zaginął...



  
 






  
 
dzieki , kiedys wydawala sie fajniejsza...


[ wiadomość edytowana przez: c330m dnia 2006-06-01 20:53:48 ]
  
 
FWD
  
 
ale ta z silnikiem porsche to ma raczej napęd na tył albo 4X4
  
 
mam nawet film z tvn-u o tej syrtenie ale kiedys miala wiecej zóltego lakieru
  
 
Pudel, albo ktoś inny - możecie dać raz jeszcze te fotki ?
  
 
  
 


  
 
Wielkie dzięki !
Pudel, z tego co pamiętam dawał 2 inne, jeśli ktoś ma, to poproszę.
  
 
wgrywam na serwer program z syreną porsche... za niedługo podam linka
  
 
Tu też coś ciekawego o syrence i to jakiej fajnej
  
 
Cytat:
2006-06-01 23:03:37, LifeGuard pisze:
Tu też coś ciekawego o syrence i to jakiej fajnej


oo pamietam , ta tez byla w GT
  
 
Była kiedyś jeszcze zółta z silnikiem Kadett`a GSI 2.0 150KM, z dobre 3 lata temu chodził opis wraz ze zdjeciami tego autka.
  
 


LifeGuard - a co wgrywasz ? Ta Syrena była kiedyś w MDM-ie u Manna i Materny, strasznie chciałbym to znaleźć, ale pewnie nie da rady...

  
 
masz tu jest szerszy materiał niż ten z MDMu, tamten odcinek MDMu oglądałem fajny

Sciągać do woli nie mój serwer.... (17 MB)


[ wiadomość edytowana przez: LifeGuard dnia 2006-06-01 23:14:10 ]
  
 
Cytat:
2004-11-30 11:50:44, c330m pisze:
kilka lat temu wszyscy szaleli za taka syrena z silnikiem z carrery , ma ktos moze jej fotki ? a tak w ogole to syrena jest fwd czy rwd ? bo sie nie bardzo orientuje...


Mam gdzies "fabryczne" materialy z opisem i fotkami tej Syreny. Byla ona faktycznie do wygrania na loterii, z ktorej dochod mial isc na jakies dzieci niepelnosprawne, niestety czesc losow ktos ukradl, Syrena i wlasciciel tez sie jakos schowali, a mi zostal los i 12 zl wsadzone w d... Ciekawe na ile wlasciciel maczal w tym palce. Mam gdzies nawet wlasne fotki tej Syreny, bo ogladalem ja na zywo na wystawie audio w Warszawie, bodajze 6 lat temu. Byla tez kilka razy w telewizji i kilka razy smignela mi na trasie

Co do konstrukcji w skrocie: zostala poskladana z 3 rozbitych Porsche, z czego jeden byl mocno tuningowany. Efekt: naped 4x4 i 409KM mocy. Osiagi powalajace - Vmax jaka sprawdzali - wiecej troche sie bali - to 290km/h

Edit: archiwum stronki firmowej:
http://web.archive.org/web/*/http://www.syrena.pl




[ wiadomość edytowana przez: Ambrosios dnia 2006-06-07 17:29:09 ]
  
 
Cytat:
2006-06-01 23:03:37, LifeGuard pisze:
Tu też coś ciekawego o syrence i to jakiej fajnej



kol. Pieszy jest zarejestrowanym uzytkownikiem Motonews

udziela sie na OKP, pare forow nizej