Rajdowka za psie pieniadze czyli:)fiat Krupka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kiedys napominalem,ze bede robic z fiata rajdowke i tak tez sie stalowybebeszylem go na razie wiec za duzo zmian nie ma ale bylem ciekawy jak to lata bez zbednych kilogramow i zostalem mile zaskoczony-a teraz fotorelacja i filmiki:


fotka miejsca przybywania wyzej wymieenionego osobnikana pierwszym planie poledwica


jak kazdy widzi-nieodzowny element rajdowki-zapinki na tylnej klapiebez tego samochod juz tak nie jezdzi jak powinien

szybki look do srodka a tam..pustonawet konsoli srodkowej nie ma i nagrzewnicyze tez cholera wszystko ukradna...

z tylu nie lepiej..tylko gola i zimna blacha

a tu juz slady zostawione przez niewinna serie hehe
a tutaj juz filmik

fiat 1

na razie tyle,za chwile cos jeszcze wrzuce
pozdro
  
 
fiacik fajny, a na filmik sie wszyscy chyba rzucili że już trzeba na niego czekać, ciekaw jestem jak jezdzi
  
 
czyli jednym slowem robisz auto do wyżywki? bo jakos nie moge załapać po to wszystko?
  
 
robie sobie autko do zabawy-oczywiscie bedzie wzmocnione,bedzie inny silnik i szpera a poki co dzis byla wyzywka
2 filmik z fiatem
  
 
Cytat:
2006-05-03 15:33:30, Krupek pisze:
robie sobie autko do zabawy-oczywiscie bedzie wzmocnione,bedzie inny silnik i szpera a poki co dzis byla wyzywka 2 filmik z fiatem



oki, rozumiem.
  
 
A moglbys zamiescic wiecej fotek i danych Poloneza?? Moze tez byc jakis filmik
  
 
i wrzuć drugi filmik jeszcze raz na ten serwer i podaj link, bo ja znowu musze czekać, tym razem ok.60min

a co do poprzedniego filmiku, ja też tak potrafie tylko mnie nie sunie do przodu, od czasu do czasu bierze na dwa koła i jest tyle dymu że z przodu nic nie widze (to nie dym ze sprzęgła ), a jeszcze co do filmiku, spodziewałem sie że to będą jakieś bąki
  
 
Krupek lub p. Krupek juz opisywał swojego poloneza
  
 
Cytat:
2006-05-03 16:08:05, santi pisze:
Krupek lub p. Krupek juz opisywał swojego poloneza



OK - dzieki. Teraz sobie juz przypomnialem ze go gdzies widzialem. Z tym ze teraz wyglada duzo lepiej
  
 
t lubie czekam na alsze relacje z budowy rajdówki ale seryjne fotele to wogóle sie nie nadają
  
 
He he he......
Skąd ja to znam
Nawet 1300 potrafi zjarać laczka, tylko ja mam "bardziej ubogo" w kabinie.
Napisz coś na temat szpery, bo bardzo mnie ten temat dręczy.
  
 
Startowałem Fiatem w KJS-ach i dam ci rade, załóż nawiew. Ja miałem ale niewydajny i pilot machał gąbką
  
 
Eeeee, co to za filmy? Ma być głośno i bokiem! W sumie to głośno być nie musi bo po reinstalce i tak nie mam jeszcze głosu opracowanego ale jakaś szybsza akcja ze skręconymi kołami by była mile widziana skoro to ma być rajdówka . Bo takie smażenie laka to zalatuje dresikiem . Mam nadzieje, że drugi filmik bedzie ciekawszy .

ps. Wróć mu klamki!!


Edit:
Nooo, drugi filmik już znacznie lepszy. I widać całkiem nieźle się chyba to autko zbiera. Ten początek na twardym troche nudny i generalnie do pominięcia ale szuterek już przyjemnie . Tylko końcówke troche zjebawszy bo w pierwszej chwili myslalem, ze to będzie klasyczna "rybka" i składasz sie do tego prawego na beton spowrotem . A jak juz sie czepiać to nawrót na szuterku też mogłeś bardziej przeciągnąć żeby wyjść bokiem na pełnej kontrze bo to w końcu pokazówka nie czasówka . No chyba że tam było niebezpiecznie już na zewnetrznej.


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2006-05-04 23:36:43 ]
  
 
Cytat:
2006-05-04 11:01:55, delta9 pisze:
Startowałem Fiatem w KJS-ach i dam ci rade, załóż nawiew. Ja miałem ale niewydajny i pilot machał gąbką



Miałeś niewydajny, bo przy okazji wywalania wykładziny wypiąłeś wszystkie rury od nawiewu hehehe
  
 
Nooo, fajnie. Ale gdzie tam jest jakas RAJDOWKA??
Bo samo wybebeszenie wnetrza rajdowki nie czyni.
Sorki, ale filmiki sa...hmmmm...[autocenzura].
Przepraszam Krupek, ale tym razem negatyw
  
 
Ano zgadzam się z Kaovcem niestety...
Krupek popraw się i załóż 5* te 6* klamki!!!
  
 
Panowie spokojnie przecież wszystkiego nie zrobi się w jeden dzień jak wiemy, a od czegoś trzeba zacząć. Krupek czekam na dalszą relację z modyfikacji a co do klamek to ja bym zostawił tak jak jest najwyżej tylko czarny pas w koło i będzie dobrze taka przeróbka zbytnio nie pasuje do fiata ale skoro już została zrobiona to po co ponownie zawracać sobie głowę nad wstawianiem ich, jak i tak nikt do tyłu raczej wsiadał nie będzie
  
 
no i ja tez tak uwazam,ze wszystkiego nie zrobi sie w jeden dziena po za tym temat chyba tlumaczy wszystko-rajdowka za psie pieniadze wiec...
mam troche do zrobienia i wiem ile kasy bedzie mnie to kosztowac ale dajcie mi troche czasua sie nie zawiedziecie
pozdrawiam
  
 
no i dzis kolejna zabawa fiatem-dzis postaralem sie z filmikami i nie bylo juz palenia gumy tylko ladne latanie bokiem tutaj fotki po lataniu:


a o to i filmiki:
fiaton 1

fiaton 2
tutaj filmiki zaladowane na inny serwer:
1

2

[ wiadomość edytowana przez: Krupek dnia 2006-05-13 00:09:55 ]
  
 
yyeaaaa!! fajne filmiki, fajna pojeżdzawka