RS 2000 do mk4 - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a mialem byc pierwszym co te cacko uslyszy
  
 
No i tak tez bedzie bo musze podjechać do Jaworzna na robote wydechu
  
 
... niop .... mam taaką nadzieje ..... ja przy odrobinie szczęścia będe miał juz kompletną nowa zawieche ......
  
 
to ja sie nie moge doczekac
wezme dyktafon nagram i przerobie na wava tak co wszyscy uslysza
  
 
No to kurde jak masz zamiar w niedziel przyjechac to ja sie pojawie w nastepna, bo w ta nie bedzie mial kto podziwac moje nowe toczydelko
  
 
yasiek.. a twoja fura juz jest "skonczona"?
  
 
Cytat:
2005-02-22 03:27:46, YasieK pisze:
No to kurde jak masz zamiar w niedziel przyjechac to ja sie pojawie w nastepna, bo w ta nie bedzie mial kto podziwac moje nowe toczydelko



... Yasiek ... przyjeżdzaj ....... u Ciebie jest więcej nowego .... więc będzie więcej oglądania .....
  
 
No i stało sie.. Silniczek wsadzony jezdzi i powiem nawet ze za...iwania tak ze hej Troche kiepsko jest z hamowaniem i zawieszeniem ale to kwestia dopracowania. Pare osob juz mialo okazje sie przejechac ze mna na walnym i mam nadzieje ze wypowiedza sie w tym wątku
  
 
Cytat:
2005-03-13 22:52:57, Irekcity pisze:
No i stało sie.. Silniczek wsadzony jezdzi i powiem nawet ze za...iwania tak ze hej Troche kiepsko jest z hamowaniem i zawieszeniem ale to kwestia dopracowania. Pare osob juz mialo okazje sie przejechac ze mna na walnym i mam nadzieje ze wypowiedza sie w tym wątku



Potwierdzam, potwierdzam i jeszcze raz potwierdzam. Zapitala jak dzikie A w fotelik wgniata bardzo ladnie

A na koncu tekst Irka: "Oooo, klocuszki czuc..... "
  
 
powiem wam jako ze przejechalem sie na walne i spowrotem na skrzyzowaniu stanelismy obok merca compresora... start o blotnik irkowi sie nie udal po przyczepnosc zerwalo.. ale jak tylko chwycilo auto zaczelo zucac na boki..... taka moc irek popuscil gaz a aniolek wyskoczyl do przodu zostawiajac merca z tylu..... gostek cisnal jeszcze gaz... ale ciagle byl za nami. przy 160 gwaltownie odskoczylismy co oznacza ze gostek odpuscil