Używana Carina E!!!!!!!!!!!!!!!

  szukane wyrażenia:   carina
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeżeli kupie Carine E z 92r to będzie miała 12 lat. czy to nie za dużo dla tego auta??? Czy silnik nie będzie zużyty np. jakieś luzy na wale albo brak kompresji, korozja??? Bo jakby co to mogę kupić z 97r.
Dzięki z góry za odp
  
 
liczy sie przebieg a nie wiek... pamietaj o tym. kupisz 12latka z przebiegiem 350k to masz problem a mozesz dorwac 12latka z przebiegiem 120k i smigasz jak szalony
  
 
Zgadzam sie z przedmówcą.

Biegan, po pierwsze witam na forum
Jeśli chcesz uzyskać jakąś konkretną poradę napisz coś wiecej - czego oczekujesz od samochodu, jaki masz styl jazdy ... A jeśli chodzi o konkretny egzemplarz to "szczegóły" też mile widziane - przebieg, jakies defekty, spostrzeżenia, dodatkowe pytania

Pozdrawiam
  
 
szybko zauważycie nowego!!!
ale do rzeczy. mieliśmy kiedyś taki samochód (pierwsz toyota obecnie mamy piątą). 92rocznik. Była u nas 7 lat i wszystko było tip-top. Chcę kupić 2-litrówkę to chyba nie muszę mówić co oczekuje I będe sporo jeździć nawet do 30-50 tys na rok. A egzemplarz który chcę kupić ma 205tys. A ten z 97r koło 100tys.Bardziej podoba mi się ten z 92 bo ma inne światła tylne ale to nie najważniejsze. Co mam robić????????
gg 4565865
  
 
Witam

A obie to prawdziwe Japonki z Japonii?
Dla mnie to jedna z najistotniejszych cech. Korozja - nie martw się, dziury w podłodze nie będzie jeszcze długo
Przebieg 205 tys troche dużo zważywszy, że masz zamiar sporo jeździć. To silnik 3S-FE? Faworyt - pomóż koledze

Pozdrawiam
  
 
no ja bym sie nie zastanawial i bral to modsze auto...
  
 
Cytat:
2004-12-16 00:42:31, MarQs pisze:
no ja bym sie nie zastanawial i bral to modsze auto...



Młodsze też może mieć 200tys. km przebiegu, tyle że licznik mówi co innego...
  
 
Moim prywatnym zdaniem, jeśli auta było eksploatowane poprawnie, nie za mocno bite - to na tej klasy samochodach różnicy 100 000 km się nie odczuje. Wydaje mi się, że to czy ona ma 100 czy 200 tyś nie ma większego znaczenia, ważniejszy jestr stan techniczny.
Na pewno czytaliście na innym wątku link do artykułu z dzisiejszej wyborczej jak zarżnąć samochód, jak nie to polecam
Poniżej linkuś. Polecam
  
 
Cytat:
Przebieg 205 tys troche dużo zważywszy, że masz zamiar sporo jeździć. To silnik 3S-FE? Faworyt - pomóż koledze




2.0 3SFE naprawde polecam.Dziewczyna kupiła mondeo,bo powiedziała,ze ja mam 2.0,to ona też,a 2.0 to 2.0 więc jak mi pali 7 litrów,to jej też będzie tyle spalał,a tu guzik prawda

A co do przyśpieszania i jakiś tam możliwości przez mgłe tego auta,to zapraszam tu:

http://www.bisua.neostrada.pl/toyota3.rar

Tylko niemieżcie czasu do setki,bo tam jakoś na dwójce niechciało mi się ciągnąć do setki,ani ładnie wystartować,więc to tak tylko można zobaczyć jak idzie seria 2.0 do 200km/h.Dwie osoby w aucie i 1/3 baku.Kręci się do 6.8tyś ,ale do tylu nieciagne

Cytat:
Chcę kupić 2-litrówkę to chyba nie muszę mówić co oczekuje



Chyba chodzi Ci o bezpieczne wyprzedzanie i o niewysokie spalanie jak na 2.0.


[ wiadomość edytowana przez: faworyt dnia 2004-12-16 18:38:26 ]
  
 
No, jesteś
A jakie przebiegi do naprawy głównej mają 3S-FE ?

Pozdrawiam
  
 
JA widziałem w serwisie ASO carine na automacie 2.0 co miała 450tyś.km i normalnie jeżdziła.Ale to jakie robią auta przebiegi do naprawy głównej ,to zależy od tego gdzie się tym autem,na trasie,czy w mieście,zależy też od paliwa,głównie od jego zasiarczenia ale nietylko,od klasy oleju, od jakości wykonywanych napraw bierzących iod wielu innych czynników.A jak ktoś na LPG jeżdzi,to musi pilnować,żeby na ubogiej mieszance niejeżdzić,bo też będzie źle.
3S-FE to niewysilony silnik,niekręci się wysoko,jest elastyczny,więc nietrzeba go kręcić wysoko,chyba,że ktoś to lubi,to wtedy i dźwięk jest fajny,bo mój tak np.troche gulgocze w kabinie jak mu depne po obrotach,ale cichutko.Inaczej jest w mondeo np.tam jest inny dźwięk silnika tzn.nietak fajny.
Chyba każdy poleci do Cariny 3SFE,bo to dobry silnik.Carinus! Odezwij się

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: faworyt dnia 2004-12-17 10:11:28 ]
  
 
Cytat:
2004-12-17 10:09:32, faworyt pisze:
3S-FE to niewysilony silnik,niekręci się wysoko,jest elastyczny,więc nietrzeba go kręcić wysoko,chyba,że ktoś to lubi,to wtedy i dźwięk jest fajny,bo mój tak np.troche gulgocze w kabinie jak mu depne po obrotach,ale cichutko.Inaczej jest w mondeo np.tam jest inny dźwięk silnika tzn.nietak fajny. Chyba każdy poleci do Cariny 3SFE,bo to dobry silnik



O to właśnie mi chodziło

Cytat:
Carinus! Odezwij się



Jak ja lubie to forum

Pozdrawiam
  
 
Wiesz co nowsza to nowsza i zawsze ma mniej przebiegu. Co do silnika to ja w swojej mam 4A-FE i niestety lubi brać olej!! Co jeszcze radze to zagazować ja od razu (zawsze to taniej) Niestety co do silnika 2.0 to nie moge się za dużo wypowiedzieć bo zbyt duzo nie wiem

aha czy w tej carince z '92 nie pojawia się rdza?? Przypatrz się jej uważnie!! U mnie (rocznik 94) już się pojawiła

a tak to spoko wozik
pozdrawiam