OPEL TIS - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-09-15 19:34:01, Androb pisze:
Odświeżam temat.Ma ktoś może TIS-a po polskiemu.Najlepiej żeby chodził na XP.Byłbym bardzo dźwięczny



od poniedzialku sadze ze bede w domu to sie odezwij to wpadniesz do mnie
  
 
Ja sciagalem od naszych z ruskiej stronki ale nie zgrywaja sie cale pliki - za kazdym razem inna wielkosc, ktora nie zgadza sie z wartosciami podanymi na stronie WWW. Probowalem wejsc Win Commanderem po FTP to nie chce mnie wpuscic bo wymagaja hasla. Wiem ze maja tam na pewno polska wersje bo zainstalowalem i cos tam sie uruchomilo ale przy rozpakowywaniu pokazylo sporo bledow.

Czy ma ktos sposob jak to rozwiac?
  
 
Znalazłem cos takiego u kolegów

forum.mtk-klub.pl/viewtopic.php?t=7232&sid=1878494e66e313c49cca7dd9d5ce52a2



[ wiadomość edytowana przez: Robson75 dnia 2006-09-21 15:09:02 ]
  
 
To jest wlasnie ta ruska stronka z ktorej sciagalem pliki. Moze ten komu udalo sie sciagnac w calosci moze udostepnic je na jakims FTP??? Byloby milo
  
 
Ja sobie przed chwilą sciagnąłem, zajeło mi to 15 min. Uzyłem getright`a. Nie mam żadnego ftp, zatem nie pomogę Ci
  
 
Cytat:
2006-09-21 16:07:59, Robson75 pisze:
Ja sobie przed chwilą sciagnąłem, zajeło mi to 15 min. Uzyłem getright`a. Nie mam żadnego ftp, zatem nie pomogę Ci


To jest wersja PL?
  
 
Tak
  
 
Udalo sie sciagnac pliki z tej ruskiej stronki ale mam problem z zainstalowaniem TIS'a. Po rozpakowaniu rozpoczalem normalna instalacje TIS 2000 z pierwszej plytki (poszlo z twardego) i w pewnym momencie komputer poprosil o wlozenie drugiej plyty. Nie mozna podac zadnego linku a plik RAR'owy rozpakowuje sie do normalnej struktury plikow i jak nagralem plytke w ISO to nie dziala. Czy udalo wam sie to obejsc - moze wystarczy jakos specjalnie nazwac ta plytke??
  
 
ja nagralem obie plytki jako bootable disc
instalowlem z plytek i udalo sie
  
 
Cały myk polega na tym że musisz mieć obie płyty w napędzie żeby to zainstalować. Najlepiej zrobić obraz i ustawić obie jako dwa napędy w DEAMON.
Wtedy odpalasz normalnie jak z napędu instal i już jest ok.

  
 
Cytat:
Cały myk polega na tym że musisz mieć obie płyty w napędzie żeby to zainstalować. Najlepiej zrobić obraz i ustawić obie jako dwa napędy w DEAMON.
Wtedy odpalasz normalnie jak z napędu instal i już jest ok.



Witam
Faktycznie miales racje. Wystarczy nagrac plytki i puscic je z tego samego napedu lub zrobic obraz itd.

Niestety, instalacja wywala sie pod sam koniec - nie moze pobrac jakiejs bazy. Bledy widzialem juz podczas rozpakowywania ale mialem nadziej ze pojdzie.

Czy mozecie jakos udostepnic druga plytke (sciagalem juz kilkakrotnie uzywajac getright'a z tym samym efektem) - np wrzucic na LOB ftp?
  
 
Ja mam problem z druga płytką pierwsza przechodzi dobrze a na drugiej się "wysypuje" i instalacji nie kończy
  
 
czyli masz dokladnie ten sam problem jak ja.

Ponowie pytanie: Czy ktos moze udostepnic druga plytke instalacyjna TIS2000?



[ wiadomość edytowana przez: togan dnia 2006-09-28 15:08:15 ]
  
 
Cze

może coś pomogę
wlazłem na tą stronę ze wschodu http://astra-h.ru i zacząłem ściągać co się da
wszystkie 5 plików - w pracy lepiej bo dobry transfer niż neostrada w domku
pierwsza uwaga: trwało to troszkę bo czasami wywalało z sieci, plik ściągany zawsze miał inną wartość niż podany na tej stronie, ale w okolicach tych wartości.
jak już się udało przeładować pliki rar na kompa no to próba wypakowania i tu uwaga jeżeli pojawiają się błędy przy rozpakowywaniu tych plików to się wam nie udało ściągnąć całości, trzeba ponowić ściąganie i tak do skutku. jak już mi się udało nagrałem wszystko na płytkę (pliki rar) i hop do domku zobaczymy co to. i ciąg dalszy w domku. czytając wasze problemy i zwycięstwa przy instalowaniu, omijając pomyłki i posilając się zwycięstwami działam tak:
1. rozpakowałem z płyty na twardziela (cd1 i cd2);
2. zrobiłem obraz w nero na twardziela (cd1 i cd2);
3. nagrałem ten obraz na płytkę (cd1 i cd2) – na tą samom;
4. uruchomiłem „sd4hide” i „DAEMON Tools” (miałem te programy już zainstalowane na swoim kompie) NFS mi tak działał
5. w „DAEMON Tools” władowałem obraz z cd1 i ogień TIS się instaluje ……. mija jakiś czas i pstryk „proszę o cd2”
6. no to ja w „DAEMON Tools” nastawiłem obraz cd2 i instalka wali dalej ….. i się kończy oki
uruchomiłem program i jest ok
ktoś pisał że jest w j. polskim hym? ja mam angielski (może się zmienia nie wiem jak ktoś wie to jak?)
PS.1.
Płyta i napęd DVD – jeżeli ma to jakieś znaczenie (no chyba że w pojemności)

PS.2.
jak treść tych moich wypocin będzie niezrozumiała i ktoś ma jakieś pytanko to na priv może pomogę

jak ktoś chce płytkę z tymi plikami rar to mogę ją wysłać ale tylko w te miejscowości klik rozkład jest kilka lini dalekobieżnych może komuś spasuje
koszt? płytka za płytkę

EPC – jeszcze nie uruchamiałem

a tak wogóle to po co ten program?

ale ja się nie znam

o matko

Pozdro
  
 
u mnie wywala że nie znaleziono napędu już na początku instalki. I tak się zastanawiam, czy mam inną konfigurację kompa,czy nie ten system. U mnie dysk i CD podłączone są pod zintegrowany z płytą kontroler. Może tu tkwi diabeł?
ps. Instalacja demona nic nie dała.
  
 
Może troche stary wątek ale mam problem tego rodzaju że mam tis-a tylko po angiejsku jak zmienic na polski ?? da się to wogóle czy trzeba całość ściągać w wersji polskiej ?? prosze o pomoc dziękuje i przepraszam jak już było szukałem ale nie ma nic konkretnego o tej zmianie !!
  
 
Odpal tisa
W gornym pasku wejdz w Configuration potem Option i masz do wyboru jezykJesli masz tisa bez polskiego nic ie zrobisz oczywiscie.
Z doswiadczenia .Ja uzywam tylko w wersji angielskiej bo jest wtedy pelna opcja podpunktow polska wersja znacznie jest okrojona
  
 
Czy ktoś instalował epc z tej strony http://astra-h.ru jeżeli tak to w jaki sposób niby bo za nic nie chce sie instalować !!