Gli Xli - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ej no dobra tak mi teraz przyszło na myśl ale czy te wszystkie bajery o któych nawet nie miałęm pojęcia że isteją w carinkach to nie są przypadkiem za dopłatą?? TAk jak jest teraz np w avensisach że mimo że jest to najbogatsza wersia to jednach jeszcze różne bajerki możesz sobie dokupić??
  
 
Kafi: gdzieś Ty dorwał takie cudo ??? Hmmm... ciepłe dupska, wycieraczki....
Korekcja świateł może być prostsza niż się spodziewasz. Zobacz czy masz silniczki na reflektorach i jakiego typu. ('92 to pewnie Koito) Wyjmij po lewej stronie z deski zaślepkę pierwszą od lewej i sprawdź czy tam nie pelenta się złącze na zwiniętym kawałku wiązki oklejonym taśmą. Jeżeli spełniasz oba warunki to tylko trzeba upolować gdzieś samo pokrętło w używkach Przynajmniej w moim przypadku to tak wyglądało. Tylko uważaj, jakbyś zamawiał gdzieś pokrętło wysyłkowo to upewnij się że jest do japończyka. Angole miały zupełnie inne styki - ja się tak przejechałem

rsuhy: niewykluczone, że dawali to wszystko za dopłatą W standardzie GLi miało chyba tylko pełną elektrykę i welur pod tyłkiem. Tak można wnioskować z opisów jakie ludzie tu dawali. Aha, no i chyba 4 głośniki ale tego nie jestem pewien.
Pisząc o czerwonej książce miałem na myśli tą wydawnictwa WKŁ - do kupienia w księgarni technicznej

Może podsumujmy, jakie ciekawostki mogła mieć Carina E GLi:
- elektryczne szyby przód
- elektryczne szyby tył
- elektryczne sterowanie lusterek
- podgrzewane lusterka
- podgrzewane fotele
- podgrzewana przednia szyba
- korektor wysokości świateł
- spryskiwacze reflektorów
- elektryczny szyberdach
- halogeny
- klimatyzacja
- poduszka kierowcy
- poduszka pasażera


Czy o czymś zapomniałem ?
Zastanawia mnie jeszcze co mogło być po lewej stronie w miejscu zaśleki najbliższej kierownicy. Jadąc od lewej było: korektor świateł, spryskiwacz reflektorów, halogeny i.... ??? No właśnie...
Jak ktoś wie to czekam na wieści
Pozdro.
  
 
Zapomniałeś o szyberku i ABS-ie a na tym wolnym miejscu ot pytanie?????????????????????
Mam wiązkę bo już sprawdziłem ale jak kupiłem to reflektory zmieniłem i te nie mają
  
 
Szyber jest między spryskiwaczami reflektorów a halogenami
ABS to chyba w ogóle w Carinie standard, wspomaganie też więc to pominąłem
Pozdro.
  
 
NIE nie nie szyber to w suficie ma przełączniki !!
  
 


Cytat:

- spryskiwacze reflektorów
- elektryczny szyberdach
- halogeny




Akurat mi się napisało między sąsiednimi wyłącznikami
Pozdro.
  
 
Cytat:
2005-01-11 00:36:47, Perzan pisze:
ABS to chyba w ogóle w Carinie standard



Ja nie mam ABS`u Pozdrowienia 4all
  
 
Cytat:
Ja nie mam ABS`u


cos nie możlwie a niezapala ci się lampka abs'u podczas uruchamiania silnika??

Cytat:
W standardzie GLi miało chyba tylko pełną elektrykę i welur pod tyłkiem. Tak można wnioskować z opisów jakie ludzie tu dawali. Aha, no i chyba 4 głośniki ale tego nie jestem pewien.


Perzan ja mam tylko 2 głośniki i przynajmniej w liftbackach się niespotkałem aby w standardzie były 4
No i oczywiście Radyjko TOYOTY


a w mojej cały środek wygląda tak (akurat wnętrze nie posprzątane ale wybaczcie)
  
 
coś niewyszło mi z tą fotą to zrobie tak


wnętrze

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-01-11 17:23:35, CzapCzap pisze:
Ja nie mam ABS`u Pozdrowienia 4all



Hmmm... a żaróweczkę w desce sprawdzałeś czy jest ?
Chociaż, chociaż..... momento... w JC można kupić piastę tylnią do Cariny dla wersji z ABS i bez.... Hmmm....
Pozdro.
  
 
Juz raz wyjmowalem zegary ale zarowki od abs`u nie dostrzeglem.
  
 
Mam fotki przełącznika od grzania szyy przedniej i lusterek oraz foteli ale nie wiem jak je dorzucić????
  
 
Cytat:
2005-01-11 19:55:30, Kafi pisze:
Mam fotki przełącznika od grzania szyy przedniej i lusterek oraz foteli ale nie wiem jak je dorzucić????


Zeby wrzucic fotki ,trzeba je najpierw wrzucic na jakis serwer a pozniej podac jego URL i sie pokaza a forum,jesli nie masz gdzie wrzucic fotek to najleprzym sposobem bedzie wrzucenie ich do twojego profilu.
  
 
Fotka jest obok zdjęć mojej Carineczki
  
 
Kafi zdradź mam gdzie dorwałeś taką toyotkę ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  
 
Idę patrzę sroi to i sobie pomyślałem możee to ona ta jedyna.
I Jest CUDO TAKIE!
Dobra znalazłem!
  
 
aha zapomniałem napisać ze własnie taki przycisk gdzieś widziałęm wcześniej tylko niewiedziałem po co on
kurcza kafi też chce mieć ciepłe fotele (masz skóre czy welur)
Pozdrawiam
  
 
Welur a skóry e Carinie jeszcze nie widziałem
  
 
Toyotka Ojca
1,6 GLi Carina E 1997

Szyby elek. x 4
central z pilotem
immobilizer
korekcja świateł
ABS
Lusterka elektryczne i grzane
Klima
poduszka kierowcy
welur
halogeny przeciwmgłowe
  
 
taka sprawa:

halogeny po zaświeceniu swiecą cholernie wysoko, ponad linia świateł głównych.
Myslałem że mają oświetlać droge, nisko, a nie szukać samolotów.
Tak ma byc, czy ktoś zamontował odwrotnie halogeny ??