Gli Xli - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-11-19 00:04:58, CzapCzap pisze:
No to grzane lustra to nie taki wielki problem, kupujesz maty, podlaczasz pod guzik tylnej szyby



Woow jak się nazywają takie maty, ile kosztują..napisz cos o tym

...sam się wygadałeś teraz tłumacz...bardziej bym był ciekawy podgrzewanych wycieraczek
  
 
Cytat:
2007-11-25 13:43:00, Kiinio pisze:
Woow jak się nazywają takie maty, ile kosztują..napisz cos o tym ...sam się wygadałeś teraz tłumacz...bardziej bym był ciekawy podgrzewanych wycieraczek

KLIK
  
 
.ale gdzieś już przeczytałem ze ktoś sobie rozwailł lusterko w Cari i nie było tam miejsca na maty..na razie odpuszczam sobie
  
 
Cytat:
2007-11-25 20:02:27, Kiinio pisze:
.ale gdzieś już przeczytałem ze ktoś sobie rozwailł lusterko w Cari i nie było tam miejsca na maty..na razie odpuszczam sobie


to ja pisałem
  
 
W Carinie ciezko jest załozyc maty grzewcze do lusterek , lepiej załoyc oryginalne wkłady podgrzewane i tylko podłączyc.

  
 
Cytat:
W Carinie ciezko jest załozyc maty grzewcze do lusterek , lepiej załoyc oryginalne wkłady podgrzewane i tylko podłączyc.


Mhh tylko ciężko same wkłady dostać, na allegro nie widziałem, a jakoś nie widzi mi sie całych lusterek kupować, no chyba ze na zapas
  
 
Ja miałem 1.6 XLi i nie było ABSu.

Ale ważniejsze: Widziałem w Anglii 1.6 (nie zwróciłem uwagi na wyposażenie - zapamiętałem tylko skórzaną kierownicę) z obrotomierzem wyskalowanym do 9000rpm. (mini GTi? )
  
 
Ja mam:
poduszkę powietrzną
skórzaną kierownicę
welur
elektryczny szyberdach
regulację kierownicy
światła przeciwmgielne
4 elektr. szyby
regulację fotela kierowcy w pionie i regulację profilu oparcia kierowcy
dzieloną tylną kanapę
podgrzewaną tylną szybę

nie malam pojęcia czy to XL, czy GL, a mam pełną dokumentację samochodu
  
 
Cytat:
2008-02-07 22:02:02, skyfly pisze:
Ja mam: poduszkę powietrzną skórzaną kierownicę welur elektryczny szyberdach regulację kierownicy światła przeciwmgielne 4 elektr. szyby regulację fotela kierowcy w pionie i regulację profilu oparcia kierowcy dzieloną tylną kanapę podgrzewaną tylną szybę nie malam pojęcia czy to XL, czy GL, a mam pełną dokumentację samochodu


Gli
  
 
Cytat:
2008-01-23 18:21:53, Jatko pisze:
Mhh tylko ciężko same wkłady dostać, na allegro nie widziałem, a jakoś nie widzi mi sie całych lusterek kupować, no chyba ze na zapas



we Wrocławiu jak potrzebowałem a nie miałem takich wkładów to kupiłem za 50zł/szt w sklepie zamiennik który identycznie wyglądał jak oryginal z podgrzewaniem. Z tymze było to jakies dwa lata temu.