Witam Wszystkich obecnych

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

szukam właśnie nowego autka dla mnie i Mojego Męża. Po długich naradach wybór padł na Starletkę. Szukamy teraz autka, które będziemy mogli kupić.
Proszę doświadczonych posiadaczy o pomoc: na co mamy zwracać uwagę przy oglądaniu autka? aaa zapomniałam dodać szukamy auta wyprodukowanego po 1989 roku.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc
  
 
na forum
Jeśli chodzi o Starletkę to był niedawno temat poruszany -KLIK. Mam nadzieję, ze inni też się wypowiedzą.
  
 
Dziękuję

na pomysł Gwiazdeczki wpadł Mój Małżonek Ukochany wczoraj, po burzliwej dyskusji związanej ze sprzedażą obecnego samochodu - Mercedesa 123 - po której usiadł karnie do komputera i grzebał pół nocy w intercecie

No i okazało się, że ma super pomysł - z tego co widzę na www to autko jest w umiarkowanych cenach i w doskonałej jakości. Słowem ideał. Świetlisty obraz psują tendencje do rdzewienia oraz brak przestrzeni dla pasażerów z tyłu...
Ale to chyba niewiele za to, co oferuje Gwiazdeczka w ogóle )
  
 
Zgadza sie tym bardziej ze jest to juz staarsze autko. No i trosia mało miejsca z tyłu... ale jeśli wam to nie przeszkadza
  
 
Jak tylko uda nam się zbyć szybko Miśka to mam nadzieję że staniemy się dumnymi posiadaczami Gwiazdeczki, a ja zostanę jej "kierownicą" i pełnoprawną i uprawnioną forumowiczką
Dzięki i zycze miłego weekendu
  
 
Mercedes 123 na Starlet... To chyba będzie szokująca zmiana gabarytów
  
 
Witam

no tak, masz rację zmiana będzie szokująca
Z tym, że mnie własnie chodziło o zmianę gabarytów.
Misiek- jak to niemiecki dżentelmen, jest duży i reaguje z pewnym opóźnieniem (jak wszystkie starsze Diesle).
Dlatego też następuje zmiana na Gwiazdeczkę
  
 
Misiek to Polski dżentelmen i jest najszybszy na forum

Jeśli chodzi o zakup starlet to szukaj raczej dziury w budzie niż w silniku - są nie do zdarcia

Witamy.
Pozdrawiam