[K] Silownik centralnego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tylnych drzwi..chyba jest to obojetne ktora strona...a jesli nie to jest to strona prawa. Oma A.
  
 
POWIEM JAK NAJŁATWIEJ TO ZROBIĆ I NAJTANIEJ JAK BEDZIESZ DZIS W NOCY STAŁ NA BERLINER RINGU TO PODARUJE TOBIE SIŁOWNIK UNIWERSALNY PONIEWAŻ ORYGINAŁ KOSZTUJE MEGA KASE (W SERWISIE KRZYKNĘLI JAK CHCIAŁEM KUPIĆ 200 ZŁ). A ŻE POLAK TO MĄDRY CZŁOWIEK (KIEDYŚ MONTOWAŁEM ALARMY ZAŁOŻYŁEM SIŁOWNIK UNIWERSALNY (KOSZT DO TYLNYCH DRZWI TO KOSZTA 20 ZŁ) A WIEC 1/10 CENY ORYGINALNEGO. WIEC JAK COŚ MOŻNA MIEĆ TAŃSZEGO I ZARAZEM TAK SAMO DZIAŁA TO TRZEBA STOOSWAĆ OD PÓŁ ROKU NIE MAM ZADNEGO PROBLEMU. jAK CHCESZ PODAJ MAILA TO PRZYŚLE TOBIE FOTKI JAK ZROBIĆ BY BYŁO DOBRZE I DZIAŁAŁO. POZDRAWIAM
  
 
Czy ja też mogę prosić o opis wymiany? Też mam zrąbany siłownik z tyłu, tylko że z lewej strony.
  
 
moj email to zygrol@wp.pl
dzieki za instrukcje ale na Berliner Ring to chyba nie stane
  
 
skoro tak duże zainteresowanie to ja ma 3 komplety oryginalnych w dobrej c.
  
 
Cytat:
2005-01-28 22:57:52, michał16v pisze:
skoro tak duże zainteresowanie to ja ma 3 komplety oryginalnych w dobrej c.



ale ty masz angielskie ... a tak na serio..te konsole (pulpit) masz juz jakis dla mnie?
  
 
skoro widze ze jest zainteresowanie biore aparat do pracy i jutro wieczorkiem umieszcze zdjęcia z dokładnym opisem co i jak. a lewa strona pasuje do prawej hehehehe
  
 
Cytat:
2005-01-31 17:46:06, WojtGda pisze:
a lewa strona pasuje do prawej hehehehe


no wlasnie angielska wersja i niemiecka wersja to odbicie zwierciadlane..nie pasuje
  
 
Cytat:
2005-01-31 17:46:06, WojtGda pisze:
skoro widze ze jest zainteresowanie biore aparat do pracy i jutro wieczorkiem umieszcze zdjęcia z dokładnym opisem co i jak.



Nie daloby sie tego opisu wrzucic do dzialu porad na stale? jesli nie to bylbym wdzieczny o przeslanie opisu na mail: papricana@o2.pl. Z gory wielkie dzieki!!!
  
 
Popieram. Też się przymierzam do wymiany siłownika i opis byłby jak znalazł (a ze zdjęciami to w ogóle byłoby super).
  
 
Witam, momo że inna omega to sie podłączę.
Padł mi siłownik w omedze b(C) 1999 w drzwiach pasażera, demontaż jest banalnie prosty ale siłownik jednak niezbyt standardowy. Te z allegro za 10zł nie pasują, jest inny rozstaw na śrubki i inny uchwyt za zamek. Nie wiecie czy ktoś z LOB sprzedaje taki cuś , bo też 200zł nie widzi mi sie wydawać na tak banalny sprzet.
Pozdrówka
  
 
Cytat:
skoro tak duże zainteresowanie to ja ma 3 komplety oryginalnych w dobrej c.

pozdrawiam
504 334 990
  
 
A czy te z Allegro pasują do Omy A?
  
 
a wiec powróciłem opis gotowy tylko pomóżcie jak go wrzucić do porad.
a Co do kolegi z B to bossowi swojemu tesh przerobiłem na taki zwykły z allegro i działa bez zarzutu a po prostu dolna dziurke w mocowaniu zamka troszke wyrzej wywierciłem.
  
 
dla osób którzy podali adres maila wysłałem na poczte. pozdrawiam
  
 
No dobrze, ale co z A? Pasuje czy nie?
  
 
przecierz o A rozmawiamy A nie o B
  
 
Myslałem że pisałeś o B... W takim razie dzięki. A taki siłownik dobrze się sprawuje w eksploatacji?
  
 
od pól roku jeżdze i nie mam z nim problemów
  
 
te z omy A mają 3 przewody(od kierowcy 6 przewodów) a uniwersalne 2 przewody
a ja chcę sprzedać oryginał do omy (bez przeróbek)za cenę o wiele niższą niż 200zł