Sesja...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kurcze jak ja nie nawidze tego słowa....
No ale niestety. Oblałem jeden egzamin (Teoria sterowania ) i w związku z tym mam poprawkę w nadchodzący piątek (11 luty). Jakby tego było mało 14 lutego nastepny egzamin (Elektrotechnika)...
W związku z tym jestem zmuszony opuścić Was na jakiś czas-nie spodziewałem się że będę miał ta poprawkę i teraz kazda minuta cenna...

Pozdrawiam
  
 
Michu jestem z Tobą i wiem co teraz czujesz bo przechodzę to samo Pochwalę się że zdałam już:
Hist. kościoła Powszechnego
Hist. kościoła w Polsce
Hist. kościoła na Śląsku
Pedagogikę
Łacinę
Teodyceę (najgorszy egzamin w moim życiu, masakra )
a teraz pozostała mi "tylko" hist. Filozofii i jestem przerażona prawdopodobnie na nim polegnę
Jestem wypluta, zmęczona i mam cholernie dość wszystkiego. Jutro i w piątek biore urlop żeby się uczyć więc na forum może wejdę ale dopiero wieczorem. Michu nie poddawaj się!! Jestem z Tobą, musimy zdać ten semestr!!
  
 
Madzia ! Co to jest teodycea ???
Nic się nie bójcie. Dacie radę.
Wszystko to pikuś w porównaniu z tzw. "ekonomią polityczną", której kazali mi się kiedyś uczyć. Za skarby świata nie mogłam zrozumieć o co tam chodzi !!! Totalne tumaństwo.
Pozdrawiam
  
 
SESJA - system eliminacji studentów jest aktywny
  
 
ale marudzita

ja dałbym wiele aby studiować dokońćzyć magisterke
zatrzymałem się na licen. bo dalej brak funduszy

ale fakt jest to niezbyt miłe
ale chciało się tto się ma hihi

ale was dopinguje

  
 
Cytat:
2005-02-09 17:31:20, BabciaEwa pisze:
Madzia ! Co to jest teodycea ???



To Filozofia Boga
Jestem na chwile bo coś sie z kompem zwaliło i trzeba to naprawić
Pozdrawiam
Krasnoludku studiowanie jest fajne tylko, że nie wszystkie przedmioty są interesujące a uczyć ich się trzeba i nie wszyscy wykładowcy rozumieją to no i czasu strasznie mało ale mam nadzieję, że dam radę.
  
 
Madzia ! Ile macie teodycei, tzn. ile semestów ??? Przecież to jest temat-gigant ! Można co najmniej doktorat napisać.
  
 
Cytat:
2005-02-10 12:32:24, BabciaEwa pisze:
Madzia ! Ile macie teodycei, tzn. ile semestów ??? Przecież to jest temat-gigant ! Można co najmniej doktorat napisać.



Na szczęście juz skończyłam wałkowanie tego - osoboście uważam, że większym tematem rzeką jest hist. hilozofii bo to wałkuję już 3 semestr i to tak bardziej ogółnie Dziś się właśnie tego uczę, jutro też i modlę się o pomyślne pytania a jak nie teraz to aby poprawkę zdać.
  
 
Madzia puść ze dwa razy oczko do psora to cię puści hihi
  
 
Cytat:
2005-02-10 13:38:21, Krasnoludek pisze:
Madzia puść ze dwa razy oczko do psora to cię puści hihi



....chyba w maliny to jest stary piernik i nie w głowie mu baby no i ksiądz. Daj spokój - trzeba to wkuć na blachę.
  
 
to tym lepiej jak stary hihi
to jeszcze mini na 15 stopniowy mróz załóż
  
 
Michu jestem z Tobą - a jednak poległam u Gruszki !!!!!
  
 
BĘDZIE GIT!!!!!!!!!!

A zobaczycie jak to sie fajnie wspomina!!!
W trakcie studiów wiele egzaminów do których przystępowałem wydawało się takich straszych i niemożliwych do przejścia. Teraz pozostały tylko bardzo miłe wspomnienia. Nawet te oblane egazminy które spędzały mi sen z powiek.....

Słowem - uszy do góry i nic mi sie nie bać!!!!
  
 
Pysiak Pysiak wiem, że teraz fajnie się wspomina ale teraz to jest bardzo stresujące
  
 
Ostatnio skończyłem studia, ale jeszcze pamiętam stresy... to były czasy... Ale jeszcze bym postudiował
  
 
Ja też mam sesje i mam już serdecznie dosyć ,same stresy.Egzamin z eksploatacji pojazdów samochodowych nieda się jakoś zaliczyć,pozatym jeszcze w tym semestrze zaliczenie z silników spalinowych - rozmowa,pozatym cała reszta, teoria ruchu samochodu,pojazdy,działy budowy maszyn,technologia zaliczone,jeszcze tylko został projekt wałka z technologii do oddaniam,ale egzamin już mam wpisany w indeksie na 3
Spaliłbym teraz niejednego wykładowce starego pryka.Ci młodzi są spoko co mają ćwiczenia,ale stare brudasy DO PIACHU Z NIMI MADAFAKA - po studiach sam se z nimi zdjęcia zrobie dla pamiątki
Każda sesja jakoś idzie,potem powiecie sesja,sesja i po sesji!!


[ wiadomość edytowana przez: faworyt dnia 2005-02-14 23:15:49 ]
  
 
Witaaaam!!

Dziękuję za wsparcie! Ta sesja zaliczona całkowicie.
Nie powiem - łatwo nie było, troche mnie to kosztowało nerwów i czasu spędzonego nad książkami ale grunt że wyszedłem z tego cało
No to teraz zobaczymy co tam z forum....

Pozdrawiam
  
 
Zaliczyłem eksploatacje,jutro wpis i jeszcze pozostał mi projekt z technologii do zaliczenia i rozmowa z silników spalinowych. Niech mi nikt niemówi ,że IV rok jest z górki,bo zabije...
  
 
Chciałbym mieć uczyć się z takich przedmiotów
Nie można jednak miec wszystkiego

Pozdrawiam i trzymam kciuki
  
 
Chłopaki gratuluję !! ja niestety muszę jeszcze z Gruszkami powalczyć