Fotki mojej:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oto link z fotkami mojego autka
http://www.cardomain.com/memberpage/782875/

[ wiadomość edytowana przez: Qbaa dnia 2005-02-07 14:10:14 ]
  
 
No i pięknie
  
 
Qbaa brawo!! Świetne fotki - Camry jest bardzo fotogeniczna
  
 
Najbardziej to mi sie silnik podoba
Masz bardzo ładne (czyste i zadbane) wnętrze. Podoba mi się.
Świetne zegary!

Oryginalnie masz dwa wiatraki na chłodnicy? Oba włączają się jednocześnie?

Dziękujemy.Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: misiekII dnia 2005-02-07 15:45:53 ]
  
 
poprostu TOYOTA ona zawsze świetnie wychodzi na fotkach
  
 
a szczerze mowiac nie mam pojecia jak jest z tymi wiatrakami. nie zdarzylo mi sie zeby wskazowka od temperatury silnika choc o 1 mm wychylila sie w prawa strone i to nawet po gorach z duzym obciazeniem albo w upaly w korkach. pewnie oba sie wlaczaja podoba mi sie to ze tak ladnie trzyma temperature.
w ogole dzieki wszystkim za pochlebne opinie z czasem moze bede cos dorzucal
  
 
Ale masz wypucowaną Tośkę Qbaa ! Moja będzie taka chyba dopiero na wiosnę.
U mnie z wiatrkami jest, jak u Qby. Nie pamiętam, żeby się kiedykolwiek włączyły. W upały w korkach tez się nie włączały, a wskazówka ani drgnęła.
Pozdrawiam
  
 
a dalem jej szmate co by sie troche ogarnela a tak na serio to na myjnie ja oddalem bo cala w soli byla juz. a ze czysta kilka fotek pstryknalem. teraz stoi juz 2 dni na mrozie w nocy pod -17 ja w domu chory siedze, pojde wieczorem ja odpale zeby mnie jutro rano nie zaskoczyla jak do pracy bede jechal
  
 
Cytat:
2005-02-08 09:25:03, BabciaEwa pisze:
Ale masz wypucowaną Tośkę Qbaa ! Moja będzie taka chyba dopiero na wiosnę. U mnie z wiatrkami jest, jak u Qby. Nie pamiętam, żeby się kiedykolwiek włączyły. W upały w korkach tez się nie włączały, a wskazówka ani drgnęła. Pozdrawiam



Po prostu Toyota!
Ja Ci powiem - wiatraki się włączają, ale są na tyle ciche, że siedząc w samochodzie nie usłyszysz ich. Udało mi sie sprawdzić to kiedys przed domem... Wychodze z samochodu hmm..chodzi wiatrak. Otwieram maskę - no kręci się. Wsiadam do samochodu zeby wjechać do garażu - nie słychać to jest to.
Co do wskazówki - już sie ostatnio zacząłem zastanawiać czy się czujnik temperatury nie zepsuł-wskazówka nigdy nie przekracza połowy. Ale widze, ze to normal...mamy bliźniacze silniki.

Pozdrawiam
  
 
mi nie bylo dane widziec, slyszec ani czuc wiatrakow w czasie pracy
  
 
Ładna ładna Toyota, zupełnie jak moja, aż się zastanawiam czy fotki umieszczać

Nie ma to jak fotogeniczny samochód
  
 
to wkońcu się zabrałem i ja wrzuciłe. Stronka jest jaka jest bo to dopiero początki mojej stronki. Fotki pochodza z lata ale wygląd samochodu nie zmienił się http://republika.pl/carina_e/
  
 
fajowa carinka i fotogeniczna nawet
  
 
Rushy fotki fajne ale
a gdzie opisy??
Widzę, że wzrosła idea tworzenia swoich stron
  
 
tak a to wszystko dzięki ..........tobie a tak serio to dawno się do tego przymierzałem i wkońcu znalazłem czas.

a stronka to taka prowizorka mam nadzieje że uda mi sie utworzyć lepszą