Czarne ramki lamp :]

  szukane wyrażenia:   ramki  -  czarne
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wlasnie zabieram sie za malowanie ramek lamp (narazie jednej) postaram sie porobic kilka zdjec (niestety kiepskiej jakosci) i wam pakzywac na bierzaco
piersze zdjecia :


P.S. Jakies pomysly mile widziane!!

[ wiadomość edytowana przez: ZEUS666 dnia 2005-02-22 13:50:34 ]
  
 
fotek nie widac
  
 
a u mnie widać
  
 
Qrcze te klosze niechca sie odkleic !!!
  
 
Cytat:
2005-02-22 14:32:21, ZEUS666 pisze:
Qrcze te klosze niechca sie odkleic !!!


ups
  
 
nawet tluc sie niechca
  
 
Cytat:
2005-02-22 14:50:01, ZEUS666 pisze:
nawet tluc sie niechca


nic na siłe tylko młotkiem
  
 
Cytat:
2005-02-22 14:15:24, darasb pisze:
a u mnie widać



a ciekawe jakim to sposobem - link do zdjatek odwoluje sie do ftp
  
 
Cytat:
2005-02-22 15:14:07, PUNIU pisze:
a ciekawe jakim to sposobem - link do zdjatek odwoluje sie do ftp



wielkim problemem to nie jest (kto wie to wie), ale nie powiem bo nie chce narażać prywatnego serwera kolegi na czyjś wgląd


[ wiadomość edytowana przez: druidek dnia 2005-02-22 16:51:38 ]
  
 
u mnie też widać

  
 
.. ja tesh fotki widze ... jak Ci idzie ich odklejanie ????
  
 
ciesze sie panowie ze sie ubawiliscie ze wy widzicie a inni nie
ale nie kazdy tu jest alfa i omega w tej dziedzinie a chetnie by zobaczyl te fotki
ale skoro wstawinei poprawionych zdjec sprawia wam problem to szkoda

dla tych co chca to zobaczyc:




[ wiadomość edytowana przez: puniu dnia 2005-02-22 18:00:49 ]
  
 
no, ale u mnie wyświetlały się poprawnie od samego początku bez żadnego poprawiania, więc nie wiem o co chodzi...
  
 
zdjąć klosze to ciężka sprawa.....najprostszym sposobem jest właśnie stłuc i kupić nowe klosze
  
 
Qr*a nieda ich sie stluc wzielem wycielem wkolo szklo i chuta teraz ramki niemoge wyjac jutro sie jeszcze poznecam nad ta lampa i dam znac oraz foty puszcze nowe ale juz wsposob widoczny
  
 
OKI project skonczony
spray ktory urzylem
lampa przed zabawa
lampa po zabawie
widok lampy zboku po zabawie
mniej wiecej tak lampa bedzie swiecila
mniej wiecej tak kierunek bedzie swiecil
a tak wyglada po pomalowaniu wklad

Symulacje swiecenia lampy robilem przykladajac z tylu lampy lampke wiec to nie jest jej maximum
I co otym myslicie ??????
  
 
załórz na autko i zrób fotki. odkleiłeś klosz??
czy rozbiłeś?
  
 
widze ze nie tylko ja sie wziołem za przyciemnianie tez miałem problemy ze zdjeciem kloszow ale tylko jeden w calosci sie udalo sciagnac drugi bekl na załamaniu koło kierunka bez opalarki i tym podobne nic bym nie zdziałał ale załatwiłem za 40 zl nie dokonca zgodna z orginałem ale jest tylko nalezy dobrze skleic sylikonem do szyb albo tym do szyb samochodowych ja tak robie bo normalny nie dał rady wiec w piatek bede nakaladał nowy klej na stałe !!! a efekt nie wyjdzie jak u helli bo bo oni jeszcze polerowali szkła dlatego jest taka głebia i wszystko widac no i kosztuja 900 zl
  
 
ta lampa moja byla stluczona i dlatego naniej eksperymentowalem teraz mosze gdzies na szrocie kupic takie rozbite lampy i zrobie je sobie pozadnie bo ta wycielem wkolo ze sie juz doniczego nienadaje
  
 
dzis przykleiłem te szkla i całeszcze ze dzis bo jak sciagałem lefrektor to mi samo od siebie szkło odpadło taki klej ale juz przykleiłem na sylikinie do szyb tym co sie tez klieji spojlery teraz niema bata na te swiatła i klej jest czarny daje lepszy efekt bo ramki sa czane a nie bałe jak normalny sylikon