Pierwsze 100 tys km mojego Poloneza - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A mnie zainteresowało, szczególnie osiagniecie Schila. Rozumiem ze silniczek wpozo chodzi ale jak reszta auta zniosła taki przebieg.
  
 
Cytat:
2003-02-08 21:05:20, OLO pisze:
Fajny moment. Przewinięcie wszytkich cyferek widziałem juz w evoI, i evo III. Czas pokaże... No to CYK!



Ciekawe czy w Evo IV tez będziesz świadkiem przewinięcia sie wszystkich cyferek wszak jest tam 6 cyfr (a nie 5)
  
 
Zawsze można ztuningować licznik

Napisałem w domysle że "Czas pokaże..." - nie zauważyłeś mój drogi "BEST ŁAPACZ-ZA-SŁÓWKA MASTER" ???

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Mój też już przekręcił licznik,obecnie 130 tyś z czego 100 moja.To jest fajny moment jak zegar pokazuje same zera
  
 
Cytat:
2003-02-09 14:07:24, danield pisze:
To jest fajny moment jak zegar pokazuje same zera


To zależy od tego jaki masz "budzik" u mnie pojawiła się 1-ka, bo mam 6-cio cyfrowy licznik
  
 
Ciekawe dlaczego w 1996 roku zmienili liczniki. Ja mam model roku 95 i mam licznik do 1mln km
  
 
Cytat:
2003-02-09 14:14:08, road_runner pisze:
Ciekawe dlaczego w 1996 roku zmienili liczniki. Ja mam model roku 95 i mam licznik do 1mln km



Żeby przed sprzedażą łatwiej cofać licznik
  
 
No właśnie dlaczego jedne poldki mają 6 cyfr a inne 5
Jak go kupowałem to byłem zirytowany tym faktem tym bardziej że elegant siostry miał 6 cyferek.A teraz mi to pasuje bo co niektórzy pytają się czy on ma 30 tyś przebiegu
  
 
Cytat:
2003-02-08 22:38:52, road_runner pisze:
A mnie zainteresowało, szczególnie osiagniecie Schila. Rozumiem ze silniczek wpozo chodzi ale jak reszta auta zniosła taki przebieg.



Aż się sam zastanawiam jak on to wytrzymuje, a tak między nami mówiąc to orginalnych części jakie w nim są to można chyba na palcach jednej dłoni policzyć.
  
 
Cytat:
2003-02-08 21:05:20, OLO pisze:
Teraz kolejne 40 osób napisze jaki ma aktualny przebieg. A tyle to każdego obchodzi co zeszłoroczny śnieg...

Fajny moment. Przewinięcie wszytkich cyferek widziałem juz w evoI, i evo III. Czas pokaże... No to CYK!



  
 
No dobra Schill. Jesteś wspaniały. I twoja mafia (polonez) też.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-02-10 14:16:26, OLO pisze:
No dobra Schill. Jesteś wspaniały. I twoja mafia (polonez) też.


  
 
A mój Polonezik ma 156.990km i wczoraj padł mi MODUŁ!!! to pierwsza poważniejsza naprawa!
  
 
NoBo - jak nie masz kasiory to załóż zapłon od 1.6 gaźnikowego - taniocha a chodzi podobnie. Po instrukcje do OLA Mozę wreszcie napisze o tym do WW

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
OLO, nie "może" ale "obowiązkowo" Tacy magicy jak ty mają nakaz napisania przynajmniej 12 artykułów rocznie na rzecz klubu, bo inaczej będzie publiczne biczowanie na zlocie ogólnopolskim w Szczakach. Przywiążemy cię do masztu i w imieniu klubu chłosta
  
 
Już za chwileczkę, już za momencik.
Zostało mi 34 km do 100kkm. Koło czwartku mu już stuknie, może dostanie jakiś prezent.
  
 
Cytat:
2003-02-10 19:07:16, leon pisze:
(...) Koło czwartku mu już stuknie (...)


Leon koło czwartku - wsiadaj w auto i wykonaj rundkę na około Torunia i świętujemy wieczorem

OLO - powiedziałeś "A" to teraz oczekuję jutro na mojego maila tekst artykułu
  
 
mówię be. Na jutro będzie.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-02-10 17:01:13, OLO pisze:
NoBo - jak nie masz kasiory to załóż zapłon od 1.6 gaźnikowego - taniocha a chodzi podobnie. Po instrukcje do OLA Mozę wreszcie napisze o tym do WW



Jak padł mi moduł to też rozważałem tą możliwość.Ostatecznie kupiłem nowy moduł
  
 
Ja miałem wszystkie częsci w garażu to wolałem wydać 0 zł niż ~350 na raz. Jakieś 3 mies. później dobry wujek Crash dał mi moduł ze swojego...
Szczerze mówiąc mi w 1.6 bardzo ładnie toto jeździło... Komp steruje dawką paliwa, a zapłon idzie z rozdzielacza

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."