Jaki telefon? - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W erze jest KLIK

coś link nie działa ale w ofercie ten telefon jest.



[ wiadomość edytowana przez: storm dnia 2006-12-27 22:30:41 ]
 
 
to i ja sie pochwale, od paru dni mam Nokie 6230i, poki co jestem zadowolona, chociaz bateria szybko siada ( nie ma to jak sie bawic w kolko telefonem ) i calkiem fajne zdjecia wychodza
  
 
A no wlasnie , ostatnio wygrzebalem z szuflady starego SE T610 , macie jakies dzwonki na czasie do tego ? Do 6230 sobie z MP`trojek wycinam , a do t610 trzeba midi.
  
 
a ja mam Nokie E50 na sprzedaz....
  
 
Cytat:
2007-05-30 10:09:15, speedmasterka pisze:
to i ja sie pochwale, od paru dni mam Nokie 6230i, poki co jestem zadowolona, chociaz bateria szybko siada ( nie ma to jak sie bawic w kolko telefonem ) i calkiem fajne zdjecia wychodza



Całkiem fajny telefonik
Ja mam teraz SE k750i i tez jestem bardzo zadowolona.
Bateria faktycznie jak sie bawie telefonem szybciej siada ale tez tragedii nie ma.
Ostatnio przez dłuższy czas sluchałam radia to nie dość że bardzo ładnie łapało stacje radiowe to jeszcze bateria bardzo ładnie trzymała.
Fotki też robi całkiem dobre.
 
 
aa.... ma ktoś SE k550i?
interesuje mnie głównie jak robi fotki i nagrywa filmy
przykłady mile widziane


[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2007-09-08 19:24:50 ]
  
 
sorka, że tak długo czekałeś na odpowiedź, ale miałem kłopoty z erą

SE K550i i moje miejsce pracy





to z lampą











przykładowy filmik w oryginale i przerobiony na avika

nic specjalnego
  
 
hehe widzisz, kiedys każdy doczeka sie na odpowiedź

Ładne miejsce pracy masz
 
 
Odgrzewam watek bo znudzil mi sie mój telefon i chce wymienic...

Chciałabym jakis fajny kobiecy, z klapką niekoniecznie z aparatem... Ogladałam pare z aparatami ale te aparaty takie marne ze lepiej zeby ich nie było.
Polecicie cos?
 
 
Cytat:
2008-01-28 17:49:44, storm pisze:
Odgrzewam watek bo znudzil mi sie mój telefon i chce wymienic... Chciałabym jakis fajny kobiecy, z klapką niekoniecznie z aparatem... Ogladałam pare z aparatami ale te aparaty takie marne ze lepiej zeby ich nie było. Polecicie cos?


ja ci mogę sprzedać mojego zepsutego siemensa
a tak serio to tez się dołaczam do prośby storm bo właśnie ten zepsuty siemens i no tego no wiecie szukam czegoś nowego i fajnego
  
 
Polecam SE K550i.Mam taki i polecam.Wytrzymały,ładny,duży wyświetlacz,aparat 2.0 itd.
Osobiście jestem zadowolony.
  
 
Nokia 6300 , jak ktos obedzie sie bez Symbiana

Jest cieniutka, zgrabniutka , aparat 2.0 ,karty microSD >2gb, mp3.

Sam bym go wzial ze wzgledu na rozmiary , no ale pomeczyc obecny kom jeszcze z 1.5 roku hehe
  
 
Cytat:
2008-01-28 19:13:09, mireko pisze:
Polecam SE K550i.Mam taki i polecam.Wytrzymały,ładny,duży wyświetlacz,aparat 2.0 itd. Osobiście jestem zadowolony.



popieram, spadł mi na beton z 1,5m i się nic nie stało
ostatnio kupiłem kartę 1GB i mam teraz mp3 playera
(słuchawki oczywiście do kitu)
ma wypasioną latarkę małe 2 diody świecą mocniej niż tzw czołówki na 4 paluszki 1,5V kiedyś na weekendzie świeciłem tym dobre kilka godzin w górach, bez zasięgu. bateria trzymała prawie 5 dni w normalnych warunkach ponad tydzień.

jedyny minus to małe klawisze, ale jak się człowiek przyzwyczai, to nawet w rękawiczkach można napisać sms'a.

...tylko klapki nie ma
  
 
Klapki nie ma,ale za to damskie,delikatne klawisze.
  
 
Gdybym ja wybrala ten SE 550 to w sumie przy nim moj SE k750i nie wychodzi najgorzej wiec bez sensu byloby zamieniac .... no chyba ze przez te kobiece przyciski hehe
 
 
750'ka jest po prostu starszą wersją 550'ki.
ten ma po prostu pare dodatków i jest z sporo cieńszy
ale o dziwo 550 proponowali mi za mniejszą kase
  
 
Nokia E65

Nie będę się rozpisywał. Wygląda super, oczywiście czerwona, jest z fajnego materiału z zewnątrz i w ogóle nie będę się o niej rozpisywał, ale dla mnie bomba.

PS. Nie mam takiej tylko koleżanka ma i dość często mam z nią styczność
  
 
Cytat:
2008-01-29 16:54:25, davidos88 pisze:
Nokia E65 Nie będę się rozpisywał. Wygląda super, oczywiście czerwona, jest z fajnego materiału z zewnątrz i w ogóle nie będę się o niej rozpisywał, ale dla mnie bomba. PS. Nie mam takiej tylko koleżanka ma i dość często mam z nią styczność

Z koleżanką,czy z komórką?
  
 
Ale cene ta komorka to ona tez ma super

Mireko hehehe
 
 
Oj tam mireko Od razu czepiasz się szczegółów