Wygląd waszego końcowego tłumika.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witka!

tak sie zastanawiam jak wyglądają wasze tłumiki, nie myślę tu o całych układach i tak dalej, chodzi o tą ostatnią rureczkę czy macie ją seryjną czy zakończoną jakąś ładną ozdobną końcówką, moja wygląda tak, planuję ją zmienić stąd mój wątek na ten temat.

zdjęcie tutaj
  
 
A jakie masz dresy bo moje mają 2 paski
  
 
Fajnie kontrastuje z mocowaniem baku.
  
 
ja koncowy tlumik mam na maxa zgnity chyba go wylamie bo nie chce mi sie go odkrecac a tak na serio to czeka fabryczny chyba tlumik z koncowka z tego co wiem to z nierdzewki ;]
  
 
Cytat:
A jakie masz dresy bo moje mają 2 paski




nie ma sie co wstydzić, tym bardziej że masz 2 paski, ludzka rzecz chodzić w dresach, ja niestety nie mam dresów, nawet w kanale siedze w roboczych ubraniach.

co do końcówki z nierdzewki, własnie też nad tym myślałem, wyglądała by w miare seryjnie, i wtedy ją troszke wypolerować można.
  
 
wszystko zalezy do jakiego autka...

w polonezie caro mialem caly ostatni tluik pseudo sportowy michaela z okragla chromowana koncowka...

teraz w klasyku mam oryginalny tlumik fso/nierdzewke i nie bede dawal zadnej innej rury niz taka w przyszlosci bo zepsuje to calkowicie wyglad takiego wozu...
  
 
no tak w klasyku to normalne, wkońcu po to on jest żeby był oryginalny, ale chodzi mi własnie o Polonezy czy Fiaty MR, kolega Pemek chyba miał na myśli wydechy a'la bmw, stąd wyskoczył z tymi swoimi dresami, miałem na myśli zastąpienie czymś seryjnych rurek, nie raz pordzewiałych i zle wyglądajacych, tak jak było to u mnie pierwotnie. Nie opłacało sie wymieniać całego końcowego tłumika jak jest dobry ze względu na pordzewiałą końcówke, dlatego założyłem coś takiego jest jest do teraz.