Jak pomalowac zaciski...

  szukane wyrażenia:   zaciski  -  malowanie
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a może raczej na jaki kolor, bo technologia raczej prosta - komplet trzyskładnikowy za 55PLN i jazda...
Ale czerwony, czy srebrny??
  
 
jak dla mnie to tylko czerwony ale to juz rzecz upodobań



[ wiadomość edytowana przez: saintadamus dnia 2005-04-28 22:55:17 ]
  
 
Wydaje mi się że to zależy od koloru auta no i gustu oczywiście. Według mnie nie do każdego pasuje czerwony.
  
 
Jeszcze jedno. Kolega ma czerwoną cordobę i pomalował na czerwono. Bardzo fajnie to się komponuje. Ty Kielek też masz czerwone auto więc uważam że ładnie by pasowało.
Zapomniałem tylko go spytać jaką farbą malował bo kolor ma dobrany idealnie do nadwozia.
U mnie np. uważam że czerwony wogóle by nie pasował. Myślę o jakimś ciemnym fiolecie albo granatowym w perle. Tylko nie wiem czy to jest wykonalne.
Farby przeznaczone do malowania bębnów i zacisków mają małą gamę kolorów.

Tak wogóle to powiem ci jeszcze że moim zdaniem bębny powinno się przed malowaniem wyszlifować na gładko. Wtedy naprawdę to ładnie wygląda. Bo takie porowate i nadgryzione zębem czasu to średnio.

Cytat:
komplet trzyskładnikowy za 55PLN i jazda...


Kielek - powiedz jaką farbę masz na myśli?
Jak jakąś specjalną z netu to daj linka
  
 
ja sie podlączam do prosby o info ...bo stoje przed wyborem sposobu i materialu do malowania ... A fachowcow od doboru koloru tez prosze o opinie ... nie chce czerwonego bo jako nie lubie tego koloru i w ogole uwazam go za mocno oklepany ... co proponujecie do mojego zestawu ...(foty w profilu) ...
  
 
A jaki kolor proponujecie do mojego lakieru nadwozia ?? (foto w profilu )
  
 
Cytat:
2005-04-28 23:46:14, ViKInG23 pisze:
ja sie podlączam do prosby o info ...bo stoje przed wyborem sposobu i materialu do malowania ... A fachowcow od doboru koloru tez prosze o opinie ... nie chce czerwonego bo jako nie lubie tego koloru i w ogole uwazam go za mocno oklepany ... co proponujecie do mojego zestawu ...(foty w profilu) ...


Do twojego kolorku pasowałby chyba żółty
  
 
Cytat:
2005-04-28 23:52:03, BaD_BoY_KrK pisze:
A jaki kolor proponujecie do mojego lakieru nadwozia ?? (foto w profilu )


No Bad do twojego czerwień
Ja mam dylemat czy czerwień czy żółć
  
 
Cytat:
2005-04-28 23:53:17, misiolino pisze:
No Bad do twojego czerwień Ja mam dylemat czy czerwień czy żółć


Zatem bedzie red .. ale dopiero jak autko zacznie jeździć ))
Dzięki .... Misio do twojego też red
  
 
a mi sie wydaje BaD że do Twojego by był fajny żółty bo dawał by fajny kontrast ale ja lubie kontrasty
  
 
Kiełek ...zawsze możesz zobaczyć u mnie na jakimś spocie...po poprzednim włascicielu zostały mi pomalowane za czerowno zaciski i tarczobębny
  
 
to ja tesh sie podłącze i zapytam jaki kolorek na moje zaciski i przyrdzewiałe bębny???
  
 
czerwony jest chyba najbardziej uniwersalny jak ktoś powiedzial przede mną....ale to już raczej Twoja decyzja...zrób sobie VT i zobacz jak będą wyglądać zaciski i bębenki w różnych kolorkach
  
 
jak dla mnie na zaciski zawsze czerwony....a na bębny czarny.....bo nie ma się czym chwalić że sa bebny z tyłu więc najlepiej żeby były niewidoczne
  
 
Cytat:
2005-04-29 00:04:45, hans7 pisze:
to ja tesh sie podłącze i zapytam jaki kolorek na moje zaciski i przyrdzewiałe bębny???


Na pewno nie czerwień bo nie pasuje do tego koloru
  
 
Cytat:
2005-04-29 00:13:59, misiolino pisze:
Na pewno nie czerwień bo nie pasuje do tego koloru



a na jaki byś widzial kolego.....na brązowy??
  
 
Jak wlane na zolto to sie pod subaryne upodobni

jeszcze tylko 555 na boku i w ogole

A co sadzicie np o pomaranczowym do niebieskiego ?? i czy w ogole jest taki kolorek dostepny ??
  
 
nie maluj na żółto bo będzie wyglądał jak reklama RMF-u. Czerwony będzie wyglądal lepiej...nawet na niebieskim. Jak miałem aniołka to myślałem albo nad czerwonym albo nad niebieskim. niestety zanim moje plany udalo się zrealizowac aniołek został sprzedany
  
 
Cytat:
2005-04-29 00:20:42, Artur_ST pisze:
a na jaki byś widzial kolego.....na brązowy??


No czerwień i bordo to ni przypiął ni przyłatał.
  
 
Cytat:
2005-04-28 23:22:17, -OMEN- pisze:
(...) Kielek - powiedz jaką farbę masz na myśli? Jak jakąś specjalną z netu to daj linka


a taką znalazłem