Elementy przedniego zawieszenia - gdzie kupić w Gdańsku?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Mam pytanko:gdzie w Gdansku mozna tanio kupic elementy przedniego zawieszenia do df-a,takie jak tuleje metalowo gumowe i sworznie wachaczy?Z gory dzieki za pomoc!Pozdrawiam!

[ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2005-05-04 22:33:11 ]
  
 
Cytat:
2005-05-04 21:53:10, Snikers pisze:
Witam!Mam pytanko:gdzie w Gdansku mozna tanio kupic elementy przedniego zawieszenia do df-a,takie jak tuleje metalowo gumowe i sworznie wachaczy?Z gory dzieki za pomoc!Pozdrawiam!



to są częsci kompatybilne z polonezami. moim zdaniem kazdy motoryzacyjny z polskimi częsciami
  
 
Podkreslam:TANIO.Pytalem juz w paru sklepach i wiem ze ceny dosyc znacznie sie roznia(sworznie w jednym sklepie 15 w drugim 19zl,oczywiscie rzemioslo,na fabryke nie stac.
  
 
polecam bo sam ostatnio kupilem czesci taniej niz w sklepie goscia ktory stacjonuje i ma sklep w busie ktory w godzinach pracy parkuje na terenie SM rozstaje- leszczyńskich4 róg chrobrego na zaspie. przy warsztacie bajmar.

fakt jest taki ze kupilem od niego oryginaly w cenach rzemisoal z inncyh sklepow. leiej zadzwonic zapytac, tel 607120535 a po 18stej urzeduje w domu 3454542

ponadto jest jtesce hurtownia, gdzie mzna wychaczyc czesci do DF- 3432720 AUto art - kamibor

dzwonic, ptytac, kto dzwoni nie błądzi...