Ave"99 - jakie żarówki do podświetlenia konsoli? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.uważam że TECH-BZYK ma rację.a co do Marka to rtochę ogłady nie zaszkodzi,chociaż nie można powiedzieć że wszystko co robią i co muwią w ASO jest złe.napewno wymiana na nowe a do tego oryginalne jest super,ale kogo na to stać.Jesteśmy tu na tym forum po to żeby sobie pomagać a nie wymądrzać się.wiadomo że każdy chce naprawić swoje autko jak najlepiej i jak najtaniej

po zdro
  
 
odpowiadam,że nikogo nie obraziłem piszac ze zamiana na nowszy samochod jest celniejsza!!!
  
 
Jestem pierwszy
Chyba nie takiej odpowidzi spodziewają sie koledzy. Pozdrawiam
  
 
Nie no,nie mogę.
Trzymajcie mnie w pasie,bo zaraz mnie szlag trafi.
  
 
a jakiej odpowiedzi sie koledzy spodziewali!!!przepraszac nikogo nie bede bo nie mam za co!!!Nikt mi nie wmowi ze Carinea E jest lepsza od Avensisa,idac tym tropem,mozna powiedziec ze Carina II jest lepsza od CarinyE itd.Z tego wynika ze nowy Avensis jest najgorszy.moze kazdy by mowil inaczej gdyuby nim troche sobie pojezdzil,np w najdrozszej wersji,pozdr
  
 
Bez komentarza...
  
 
  
 

Ja powiem ze np. jedna zaroweczka w plastikowej osłonce do podswietlania przycisku ogrzewania tylnej szyby w mojej rolce z 1993r. kosztuje w ASO ...ok. 30zł , w sklepei elektronicznym ok. złotowki.
50gr. kosztuja zaroweczki do podsiwtlenia licznika a farbka jakas koorowa kilka złotych a efekt o wiele lepszy i przynajmniej taki jak chce....

Mareczku ja mysle ze AVE to bylby dobry pomysł jakby go robily od początku do konca sprytne japonskie rączki a czesci pochodziły od producentow z karju kwitnacej wisni

pozdr.



  
 
Cytat:
2005-05-11 09:39:38, MarekOskroba pisze:
a jakiej odpowiedzi sie koledzy spodziewali!!!przepraszac nikogo nie bede bo nie mam za co!!!Nikt mi nie wmowi ze Carinea E jest lepsza od Avensisa,idac tym tropem,mozna powiedziec ze Carina II jest lepsza od CarinyE itd.Z tego wynika ze nowy Avensis jest najgorszy.moze kazdy by mowil inaczej gdyuby nim troche sobie pojezdzil,np w najdrozszej wersji,pozdr



Jakiej????????????????
Kurcze ano prostej jak twoje myślenie!
  
 
fakt żaróweczki do przycisków są drogie,ale i przepalają sie rzadko!!!!Kolega Kafi strasznie sie napina,a to niezdrowe!!! mogfa pozniej byc problemy z glowka,o ile juz ich nie ma!!!
  
 
Wal się!!!!!!!!!!!
  
 
Sam się wal doadco od siedmiu boleści!!!
  
 
Proszę zamnkijcie ten wątek bo do niczego dobrego to nie prowadzi. Kto chciał sobie wymienić żarówki i dowiedzieć się cen - odpowiedź jest.
  
 
Chłopaki trzymac fason !!
  
 
Cytat:
2005-05-12 09:58:33, madzia_83 pisze:
Proszę zamnkijcie ten wątek bo do niczego dobrego to nie prowadzi. Kto chciał sobie wymienić żarówki i dowiedzieć się cen - odpowiedź jest.



A nie mówiłem ??
Pozdro.
  
 
To ja skorzystam zanim jeszcze zamkną

Cytat:
2005-05-11 09:39:38, MarekOskroba pisze:
Nikt mi nie wmowi ze Carinea E jest lepsza od Avensisa,idac tym tropem,mozna powiedziec ze Carina II jest lepsza od CarinyE itd.Z tego wynika ze nowy Avensis jest najgorszy.



Brawo, brawo
Wnioski wyciągnięte prawidłowo

Kurcze Kafi, ale sie wyjątkowo opanowałeś. Tak trzymać

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-05-11 22:12:57, MarekOskroba pisze:
Kolega Kafi strasznie sie napina,a to niezdrowe!!! mogfa pozniej byc problemy z glowka,o ile juz ich nie ma!!!



Aha i NIE JESTEM TWOIM KOLEGĄ!!!!!!!!!!!!!!!!
I nie nazywaj Mnie nim!!!!!!!!!!!!
  
 
na koniec dodam tylko ze szkoda slow,a wyraz kolega byl to antonimem!!!
  
 
SUPER to nio pisz już więcej!!!!!!
  
 
Cytat:
2005-05-12 22:29:47, MisiekII pisze:
Kurcze Kafi, ale sie wyjątkowo opanowałeś. Tak trzymać Pozdrawiam

To bylo dobre Misiek