MOTORYZACYJNE życie Wlkp

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na początek to chciałem wszystkich pozdrowić z ekipy
Tak sobie siedze i myśle co sie dzieje z nami, mam takie wrażenie że coś sie opuszczamy po ostatnim spocie brak zdjęć i zero jakiego kolwiek odzewu!! Trzeba by cos z tym zrobić bo tak dalej nie może być.
Pomyślałem sobie że można by zrobic sobie takiego posta gdzie będziemy załatwieć nasze sprawy i komunikować sie ze sobą, pisać co robimy w naszych malcach, nasze przygody itp sprawy.
Można też tu pisać o spotkaniach i spotach które by były organizowane
Napiszcie co sądzicie o tym wszystkim.
Może macie jakieś propozycje i sugestie co do tego co napisałem.
pozdrawiam i oczekuje konkretnych odpowiedzi!!

[ wiadomość edytowana przez: dejta dnia 2005-09-20 02:57:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: dejta dnia 2005-09-20 02:58:34 ]
  
 
Forum sobie załó(u)żcie
  
 
Oj tam zaraz forum. Trójmiejska ekipa ma swój wątek i tam sobie załatwiają swoje sprawy i jest good. Wrocławiowi też by się takie coś przydało
  
 
Try3ek-widzialem Cie wczoraj jak jechales malaria,nawet psotnie wyglada na bialych kolkach z tylu.
  
 
tak a gdzie?? wogóle dobrze ze mnie załważyłeś bo przeważnie to śmigam tak ze mnie nie widać (znaczy sie tak szybko) a te kółeczka to chwilowe są bo zakładam na dniach od DF tylko jeszcze jedna warstwa i będzie dobrze oczywiście na srebrno

JESION128 włąsnie mi o cos takiego chodzi bo jest troszke ludzi z wlkp co ma malce ale cos sie słabo zajmują tym wszyskim... oby sie to jakos rozkręciło
  
 
Ja ani do 126 WLKP GROUP nie należę, ani z Poznaniem szczególnie się nie identyfikuję, ale z doświadczenia wiem, że taki wątek to słuszna koncepcja... ino szkoda, że od memberów odzewu brak
  
 
ja sie odezwe mimo ze juz maluszka nie mam . w klubie brakuje troszke integracji i jakichs cyklicznych spotow, rozumiem ze ekipa z gostynia ma dalej troche ale poznan moglby sie np raz na dwa tygodnie gdzies spotykac a wieksze zloty organizowac co jakis czas. Pochwale tutaj prace Galusia bo widze ze chlopakowi zalezy ale Poznan sie opieprza, ale ja sie tam nie wypowiadam bo jezdze plastixem
  
 
Bardzo dobry pomysł z tym topikiem Moje auto aktualnie nie ma przeglądu, pracuje od pon do pt od 7-19 więc nie mam kiedy zrobić... Ale siano na porobienie bedzie Za jakiś czas bedzie widać efekty
  
 
a to maluchy przechodzą normalnie przeglądy?? Ale znam ten ból pracowania po tyle godzin...
Widze ze dobry pomysł miałem z "topikiem" ciesze sie że sie zaczyna to rozkręcać
A co do mojej żabki to jutro pewnie po maturce kupie troszke lakieru, szybe przednia i może założe felgi bo oponki wreście udało mi sie zakupić, jeszcze tylko geometria w przodzie i wiekszość będzie zrobiona...znaczy sie nie wspominając o silniczku bo duże plany ale co wyjdzie hmmmm zobaczym
  
 
Cytat:
2005-05-08 13:28:56, Jesion128 pisze:
Oj tam zaraz forum. Trójmiejska ekipa ma swój wątek i tam sobie załatwiają swoje sprawy i jest good. Wrocławiowi też by się takie coś przydało


Własnie czy we wrocławiu są jakieś spoty ?
Bo kołomnie w wałbrzychu to tylko koła gospodyń sie spotykają
coprawda widziałem jednego malca z przymrozaczem F&F i jest jakiś kolo co ma 125 ale z spotu chyba nici to może wrocław by mnie adoptował ?
A taki topik to szczał w 10-ne
  
 
Cytat:
A taki topik to szczał w 10-ne



W co szczał ten topik????

Jak chcesz się zintegrować z Wrocławiem to nie ma problema, tylko że Wrocław jest słabo zitegrowany
Są spotkania na dominikańskim, co środe o 19tej, ale mnie juz dawno tam nie było i nie wiem jak się teraz kręci. Seru vel Sobiesław Wyjący Most powinien wiedziec coś więcej, albo Łajka.
  
 
Cytat:
2005-05-08 23:09:29, owz pisze:
ja sie odezwe mimo ze juz maluszka nie mam . w klubie brakuje troszke integracji i jakichs cyklicznych spotow, rozumiem ze ekipa z gostynia ma dalej troche ale poznan moglby sie np raz na dwa tygodnie gdzies spotykac a wieksze zloty organizowac co jakis czas. Pochwale tutaj prace Galusia bo widze ze chlopakowi zalezy ale Poznan sie opieprza, ale ja sie tam nie wypowiadam bo jezdze plastixem



Hmm w sumie to dobry pomysł jest, żeby sie spotykać gdzieś co tydzień/2tygodnie Napiszcie jakie miejsce by wam pasowało do tego celu. PS. moja padaka narazie stoi i czeka na wypłatę Oj bedzie sie działo


[ wiadomość edytowana przez: Royber dnia 2005-05-10 21:16:52 ]
  
 
Ja jestem za spotkanie co dwa tygodnie bo co za duzo to nie zdrowo a z miejscem to wiesz jak jest w poznaniu ostatnia miejscówka była fajna ale silnik do teraz mam zakurzony
A teraz z tego co dzis zakupiłem
lakierek na porobienie wyprawek 0,5L 70zł no ale co tam
gaźnik regenerowany 47zł i chyba trafiłem na niezła sztuke 7000obrotów/min pierwszy bieg ok 45km/h więc myśle że całkiem nieźle (pomiar w 3 osoby i dwie felgi na pokładnie)
załozyłem dwie fele na przud od DF i prawie odrazu je bym zmasakrował na krawęzniku ale na szczęscie udało sie i nic sie nie stało
i największy bajer sprzedałe 4 fela z oponami do malca za 20zł za całość
  
 
Ja też chciałbym pochwalić Galusia. to naprawdę swój gość i wie od czego muchy zdychają. Chociaż niestety nie było mnie na ostatnim zlociku. to jednak duchem jestem z 126 Wlkp Group.
Co do topiku to spoko. Jakby komuś faktycznie zależało na forum czy stronce to możemy soć wskurać. Zajrzyjcie na na to forum. W razie co to możemy zrobić jakąś stronkę a takie forum to żaden problem tylko zmienić adres na np. www.126wlkpgroup.prv.pl i już mamy gotowe forum dla Wielkopolski




[ wiadomość edytowana przez: bmracot dnia 2005-05-11 08:15:15 ]
  
 
a ja mam nowe hamulce z przodu-tzn bebny i szczeki- i wcale nie hamuja, mam ABS-y jak narazie, kupilem wczoraj olej-LOTOS mineralke za cale 54zl i lacznik do skrzyni, przeguby z kielichami sie domagaja ostro wymiany, 3 i 4 nie wchodzi ,po ostatnim zlocie to jestem ostro wplecy.... wszystko przez ten kamien cholerny!!!!!!!! widzieliscie jak przelecialem przez ten kamien, 2 razy na dodatek, wiec mowie wam: "NIGDY NIE NASLADUJCIE MNIE.." bo: bak zamiast 21L ma juz z 18, skrzynia jest troche lzejsza bo kawalek odlecial, trza bylo go na szybko pospawac bo kamien narobil spustoszenia w podlodze, takiego ze pasazer by mi wylecial jakby usiadl na fotel , no te poduchy(nowe) siem pourywaly, miska olejowa ma inny ksztalt . Ale z jednego siem ciesze-przestal brac olej, chyba siem juz dotarl i nie kopci, za to glowica jest jeszcze do wymiany. Jak mi siem przypomni to dopisze PZDRV
aaaa zawieszenie bym chetnie zmienil-3lata jezdzilem na glebie to za duzo.....teraz seria i 40km/h w miescie POZDRO

[ wiadomość edytowana przez: stachu_poznan dnia 2005-05-11 17:20:38 ]

[ wiadomość edytowana przez: stachu_poznan dnia 2005-05-11 17:21:08 ]
  
 
eee tam gleba, ja mam serie i przynajmniej po dosyć prostej polnej drodze moge zasuwać 60km/h
mam pytanko czy wszystkim Wam w liczniku wskazówka od prędkościomierza lata - trzęsie sie podczas jazdy?

[ wiadomość edytowana przez: rosck dnia 2005-05-11 17:51:24 ]
  
 
Ty po polnej drodze a ja po lasach zasówam po 60km/h
STACHU- to niezłę spustoszenie zrobił ten kamyszek ciekawe czy to jest nakręcone na kamerce
A dzis chyba zrobie ręczny bez blokady tylko jeszcze nie wiem czy mi sie chce
Maluchy tak czasem mają ze im wskazówka prędkościomierza lata, mi tylko gdy wolno jade a tak wogóle to zależy to od linki i ułożenia pancerza, ogólnie ja jakoś nie zwracam na to uwagi, no chyba że Ci cały czas lata.
A teraz troszke z innej beczki mam 4 fele od golfa 93 rok czy jakos tak jedna z oponą 14" oddam za cene złomu
  
 
Cytat:
2005-05-11 18:07:16, Try3ek pisze:
Ty po polnej drodze a ja po lasach zasówam po 60km/h STACHU- to niezłę spustoszenie zrobił ten kamyszek ciekawe czy to jest nakręcone na kamerce A dzis chyba zrobie ręczny bez blokady tylko jeszcze nie wiem czy mi sie chce Maluchy tak czasem mają ze im wskazówka prędkościomierza lata, mi tylko gdy wolno jade a tak wogóle to zależy to od linki i ułożenia pancerza, ogólnie ja jakoś nie zwracam na to uwagi, no chyba że Ci cały czas lata. A teraz troszke z innej beczki mam 4 fele od golfa 93 rok czy jakos tak jedna z oponą 14" oddam za cene złomu



Tryczek ręczny bez blokady robi sie w banalnie prosty sposób po prostu wykręć ten guzik od zapadki A wskazówka lata prawdopodobnie od wyruchanej linki... Jakby było wsio porządnie nasmarowane, to powinno być ok


Apdejt: A dzisiaj sobie kupiłem wyważane bębny, bo mam dość ABSu

[ wiadomość edytowana przez: Royber dnia 2005-05-11 21:09:00 ]
  
 
Mam w planach troszke inaczej to zrobic by w razie czego można ręczny szybko przerobić by go zaciągnąć, bo mój silnik nie ma za dużej kąprechy i na górce mi może zjechać
  
 
Cytat:
2005-05-11 18:07:16, Try3ek pisze:
Ty po polnej drodze a ja po lasach zasówam po 60km/h STACHU- to niezłę spustoszenie zrobił ten kamyszek ciekawe czy to jest nakręcone na kamerce A dzis chyba zrobie ręczny bez blokady tylko jeszcze nie wiem czy mi sie chce



heh reczny, ja tam sie uczylem ostatnio lewa hamowac calkiem fajnie bokami sie lata, w dlugi weekend wyczailem dobra droge Powidz-Giewartow przez las a potem pole, mozna sie do 100 napedzic bo rowno jest i fajne zakrety .

Cytat:
2005-05-11 17:17:32, stachu_poznan pisze:
aaaa zawieszenie bym chetnie zmienil-3lata jezdzilem na glebie to za duzo.....teraz seria i 40km/h w miescie



nie wierze