CZY WARTO ZAMIENIĆ CARINĘ 2.0 NA AVENSIS 2.0

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oczywiście zamiana za niezłą dopłatą bo moja carinka 93' ale 153tkm przejechane i oryginalny przebieg jestem drugim właś. pierwszym był kuzym autko zagazowane pięknie chodzi sam nie wiem czego się czepiam może ciut za głośno ale nie wiem doradzcie a avensis 00' przebieg 98tkm w sumie silnik ten sam a dopłaty ok,25tyś chyba lipa
  
 
Mnie bardziej przyciąga Cari niż ave ono jakieś takie hm.......... europejskie przypomina VW i jest tak jakby bardziej gibliwa no nie wiem ja bym został przy Cari i to bez zastanowienia!

Pozdro.
  
 
Cari jest ladniejsza, trwalsza i doskonalsza itp. Jedyne plusy kupna tej Ave to to, ze jest ona mlodsza i ma mniejszy przebieg i nie wyobrazam sobie tej doplaty ok 25 000PLN. Byly tez jakies problemy z Avensisami, tylko nie pamietam z ktorych lat.
  
 
żeby ta oplata była mniejsza to bym sie bardzo mocno zastanowil!
a tak......Carinka to dobre auto
  
 
'93 - japończyk
'00 - anglik i to pewnie LB
Przebiegi porównywalne...
Zamienił stryjek....
Pozdro.
  
 
Dięki trochę mi rozjaśniło !!!!
  
 
Hmm... rozdwojenie jaźni ?? Olsztyn/Morąg

Poza tym zastanów się chwilę, dlaczego ktoś chce zamienić '00 na dużo starszy nie dość że rocznik to jeszcze model ???
Hmm... pewnie potrzebuje szybkiej gotówki, ale za bardzo nie chce tracić komfortu i jakości (choć na tym drugim to by pewnie zyskał).
Tak, czy inaczej, moje zdanie znasz
Pozdro.
  
 
Ja bym została przy Cari - wiesz co masz, auto pewne, przebieg mały a z AVE to różnie bywa ale czego chcieć od europejczyka.
  
 
Ja bym zmienił,zawsze to młodszy rocznik a poza tym nowszy model.Nie zgadzam sie z opiniami ze carina jest lepsza od avensisa.Kazdy samochod ma swoje zalety i wady i trzeba pamietac ze z kazdym nastepnym modelem inżynierowie staraja sie samochod polepszyc!!!ja jezdze E11 JT i E12 UK i uwazam ze w E12 japonczycy jesli chodzi o wykonczenie,wykonanie i ogolnie o atmosfere we wnatrz zrobili wielki krok jesli chodzi o poprzednia corolle.mysle z ez Ave jest podobnie.poza tym wazne jest co Tobie sie bardziej podoba i czym bedziesz chcial jezdzic
  
 
A może się wypowiesz na ten wątek KLIK
bo jak widzisz wszyscy chcą wiedzieć czy masz zamiar wszystkich tylko objeżdżać czy też pogadać w przyjaznej atmosferze???

  
 
Kafi daj spokój.
Jeden wątek został juz zamieniony na kłutnie, drugi nie musi

a co do zamiany to dalej tak jak pisalem jeśli by zszedł troszke z kasy to bym się zastanowil

Cytat:
Madzia pisała
Ja bym została przy Cari - wiesz co masz, auto pewne, przebieg mały a z AVE to różnie bywa ale czego chcieć od europejczyka.


,ja wiem że ty masz ochote na Cari
jak nakręcisz jareksa to może ci odsprzeda
  
 
Cytat:
2005-05-10 19:24:19, rsuhy pisze:
Kafi daj spokój. Jeden wątek został juz zamieniony na kłutnie, drugi nie musi a co do zamiany to dalej tak jak pisalem jeśli by zszedł troszke z kasy to bym się zastanowil ,ja wiem że ty masz ochote na Cari jak nakręcisz jareksa to może ci odsprzeda



nie trzeba - jak wyjdę bogato zamąż to mąż mi kupi
  
 
Cytat:
2005-05-10 20:08:23, madzia_83 pisze:
nie trzeba - jak wyjdę bogato zamąż to mąż mi kupi


czyli wszystko jasne, wychodzisz za mąż dla pieniędzy a nie z miłości
  
 
Cytat:
2005-05-10 20:24:33, rsuhy pisze:
czyli wszystko jasne, wychodzisz za mąż dla pieniędzy a nie z miłości



nie to będzie drobny prezent ślubny od niego dla mnie jedni kupują żonie kolczyki a on mi Cari

PS. Jak go nie bedzie stac to kredyt weźmie


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2005-05-10 20:28:22 ]
  
 
Cytat:
2005-05-10 20:27:26, madzia_83 pisze:
nie to będzie drobny prezent ślubny od niego dla mnie jedni kupują żonie kolczyki a on mi Cari PS. Jak go nie bedzie stac to kredyt weźmie


Cari... Cari... znaczy się Xantię chcesz? Hehe... no dobra... ale jeśli Carina to E

Co do tematu to ja mimo wszystko wolałbym sprawną Ave od sprawnej Cariny, ale pytanie czy z Avensisem wszystko jest OK. Dopłata wydaje mi się jakaś duża, bo za taką Carinkę powinieneś chyba koło 15 000 zł dostać więc sumarczynie by wyszło 40 000 zł za Ave... coś drogo... No i generalnie koszt utrzymania Ave będzie pewnie większy niż Cariny...
  
 
Cytat:
2005-05-10 20:43:45, Pigletto pisze:
Cari... Cari... znaczy się Xantię chcesz?



Hmmm czekaj czekaj a co to jest?? aaaaaaaaa już wiem :] a podobno człowiek uczy się na błędach

Cytat:
Hehe... no dobra... ale jeśli Carina to E Co do tematu to ja mimo wszystko wolałbym sprawną Ave od sprawnej Cariny, ale pytanie czy z Avensisem wszystko jest OK. Dopłata wydaje mi się jakaś duża, bo za taką Carinkę powinieneś chyba koło 15 000 zł dostać więc sumarczynie by wyszło 40 000 zł za Ave... coś drogo... No i generalnie koszt utrzymania Ave będzie pewnie większy niż Cariny...



Może być ta Cari E a chyba pozostaniemy przy swoich samochodach tz. inaczej kobieta śmiga starą Corollą a facet nowym Ave phi czyli nic się nie zmieni
  
 
Widzę że temat wre przybliże jeszcze raczej zostanę przy swoim ale ta ave mnie korci bo... wogóle ona stoi w salonie [pewne auto] z poł roczną gwar. 1-właść. idlatego tak mnie nęci, ale wedle zasady że ''facet musi jeżdzić nowż ave ''jak pisałem zostanę przy swoim -chyba!!!
  
 
Stąd ta cena taka kosmiczna bo Cari wycenili Ci na 10000 a za ave chcą 35000 hm.....................

Cytat:
2005-05-10 19:24:19, rsuhy pisze:
Kafi daj spokój. Jeden wątek został juz zamieniony na kłutnie, drugi nie musi



Spox Rsuhy Ja poprostu chciałbym się dowiedzieć czy on ma ochotę dalej traktować Nas tak i sprzedawać te swoje dyrdymały czy może zacznie pisać po ludzku!

Pozdro.