Wyłącznik przed złodziejami ostatnimi czasy ostro kradną.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcę zrobić ukryty wyłcznik zapłonu bo zaczynają ostro kraść samochody w moim miasteczku. Gdzie można się wpiąć ale żeby nie uszkodzić komputera. Czy ktoś ma taki wyłącznik lub samorubkę blokadę skrzyni. Esi VI
  
 
Przy pedalach masz awaryjny wylacznik pompy paliwa - wstaw wlacznik rozlaczajacy ten obwod ,a umiesc go tak y nikt go nie znalazl
  
 
Dzięki SEBA jeśli to nie zaszkodzi obwodom elektrycznym to wstawię ten wyłącznik bo na alarm mnie teraz nie stać.
  
 
ja tak mam zrobione
  
 
Cytat:
2005-11-05 16:59:38, Seba pisze:
ja tak mam zrobione



dobrze wiedziec
  
 
Cytat:
2005-11-05 17:01:53, kainek pisze:
dobrze wiedziec



Ale ukryte jest dobrze i mimo to ,ze wiesz w jakim obwodzie to szukac to tak szybko sie nie znajdzie
  
 
ja mam vkV to pewnie będzie podobnie, ale chodzi mi o to gdzie dokładnie jest ten awaryjny wyłącznik pompy i jak to wygląda?
  
 
Z tematu wywnioskowałem, że często kradną włączniki
  
 
Zależnie od tego jak bardzo chcesz się bawić możesz całkiem sporo rzeczy "odciąć": pompe paliwa, plus po stacyjce, plus do rozrusznika, słyszałem, że ktoś odciął wrtysk tak jak to gazowcy robią, ale nie wiem na ile to bezpieczne....
Najlepiej chyba tak jak mówią odcinać pompę, obwód kostki 5cmx5cmx2cm przy nogach kierowcy za plastikową zaślepką po lewej
  
 
a moze wie ktos jak to zrobic w MK VI tylko 1.8 D
  
 
jak pompe chcesz odcinać to wyłącznik wstrząsowy jest chyba w tym samym miejscu (lewy bok obok nóg) a jak plus po stacyjce to żółty od stacyjki idący......
  
 
Zamontowałem wyłącznik i jest ok.
  
 
No no. 16 dni pracy i zamontowane. Daję głowę, że nikt go nie znajdzie
  
 
wylacznik to jest zbyt proste
polecam blokade sensorowa dziala na zasadzie wylacznika ale odcina zaplon po okolo 15 sekundach jak sie nie nacisnie przycisku
koszt to 30 zl ale nie wzbudza podejrzen bo taka jest prawda ze jak nie dzial to szukaja albo zdemula auto a jak ruszy to sa happy a i jak rusza i samochopd stanie a ktos przypadkiem bedzie szedl czy jechal to moze sie zainteresuje
a oprocz tego odciecie zaplonu z alarmem i ultradzwiekami koszt okolo 300 zl + czujnik wstrzasowy podczepiony pod kolumne kierownicy

ja mam taki zestaw i powiem szczerze ze nawet w serwisie wylacznika nie znalezli a tak prawda ze pozbylem sie pewnej funkcji w autku ale jestem happy
  
 
Też odciąłem pompę przy wstrząsowym i działa to całkiem dobrze bo auto normalnie odpala ale tylko na chwilke poczym gaśnie na amen. To pewnie pozostałości mieszanki powodują chwilową pracę bez pomocy pompy a potem umarł w butach
  
 
Cytat:
2005-11-22 08:46:36, Podola pisze:
Też odciąłem pompę przy wstrząsowym i działa to całkiem dobrze bo auto normalnie odpala ale tylko na chwilke poczym gaśnie na amen. To pewnie pozostałości mieszanki powodują chwilową pracę bez pomocy pompy a potem umarł w butach



dokładnie pozostalosc mieszanki
a jakby na to nie patrzyc to moze byc szok dla potencjalnego zlodzieja ze auto jedzie a nagle padlo wiec polecam
  
 
A co przy LPG? Zakłądać przekaźnik na elektrozawór?
  
 
No właśnie też wsadziłęm muchozol ale nic nie dokładałem. Gasze na benzynie i jak trza odpalić to na benzynie nie odpali a na gaz przechodzi dopiero po osiągnieciu odpowiednich obrotów i temp. co jest raczej niemożliwe bez pompy.
  
 
Cytat:
2005-11-22 09:27:24, surec pisze:
A co przy LPG? Zakłądać przekaźnik na elektrozawór?



dokadnie ja tak mam jeden przekaznik fabrycznie w alarmie jest i on steruja dwoma, jeden tnie pompe a drugi elektro zawor gazu ale wydaje mi sie ze lepszym pomyslem byloby ciecie jeszcze dodatkowo plusa po stacyjce tylko gdzies "daleko" od stacyjki
  
 
avalonxxx słuchaj siedziałem w samochodzie 2 dni i wymyśliłem nie przełącznik tylko zworę nie włożysz jej nie jedziesz. Zamontowałem to i ewenyualny złodziej będzie miał 4 minuty więcej czasu grzebania zanim odjedzie samochodem. A faktycznie jakieś cholery kradną bryki wychodzi sprawa nie wpisywania do dowodu nr silnika. Pozdrawiam.