Przeprogramowanie komputera w escorcie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam pytanie, poniewaz niedawno mialem automata w escorcie 1.6 16V 96r i wszystko juz mam zmienione na manualna , tylko pozozstal komputer ktory dalej odcina przy 4000obr, dzisiaj bylem w serwisie forda i niby nie ma z tym probemu, bo musza tylko przestawic rev limiter, ale od razu podeszli do mnie z kartka ze mam podpisac zgode na to ze moga mi uszkodzic komputer i ze mam do nich pozniej nie roscic pretensji, od razu tez wyjechali, ze taki komp w aucie to koszt 3600zl . To jest autoryzowany servis forda, troche mnie zdziwilo takie zachowanie, niby nie ma problemow z przeprogramowaniem takiego czegos

poradzcie cos
  
 
załóż sobie gaz to twoje problemy miną. kolektor masz pewnie alu jak to w '96. na gazie obroty no limit bo odcina tylko paliwo a nie iskrę. przerabiałem ten temat
  
 
Cytat:
2005-11-25 21:57:19, docencik pisze:
załóż sobie gaz to twoje problemy miną. kolektor masz pewnie alu jak to w '96. na gazie obroty no limit bo odcina tylko paliwo a nie iskrę. przerabiałem ten temat



ja mysle ze lepiej bedzie caly silnik na V6 zmienic, lub od razu auto na forda mustanga. Ja sie pytam czy jest rzeczywiscie problem z przestawieniem odciny w kompie, a nie o to czy mam gaz zalozyc, pozatym mam plastikowy kolektor, a wstawianie sekwencji za 3000zl jako antidotum na zbyt szybkie odciecie wydaje mi sie troche chore
  
 
Cytat:
2005-11-25 22:03:39, scigany pisze:
ja mysle ze lepiej bedzie caly silnik na V6 zmienic, lub od razu auto na forda mustanga. Ja sie pytam czy jest rzeczywiscie problem z przestawieniem odciny w kompie, a nie o to czy mam gaz zalozyc, pozatym mam plastikowy kolektor, a wstawianie sekwencji za 3000zl jako antidotum na zbyt szybkie odciecie wydaje mi sie troche chore



A co Ty sie tak denerwujesz. Przeprogramowanie EEC nie jest latwe i w Polsce malo kto to potrafi. A na pewno nie jedz z tym do serwisu. Radze popytac Ci w firmach tuningowych, typu V-tech lub VTG.

Kolega podal Ci najprostsze rozwiazanie - widocznie nie zrozumiales jego idei. Niestety sekwencja tez bedzie odcinac, jedyne co II generacja nie bedzie miala RevLimitera. A ze masz plastik to nie oznacza, ze nie mozesz zalozyc II generacji.

Pozdr.
  
 
hej jestes z gliwic przyjedz do kraka odwiedz godule on ci to zrobi
WWW GODULA

nie masz daleko, droga cie wyniesie z 60 zl
wiem i slyszalem opinie ze robi t ofachowow a zreszta sam poczytaj o nim
  
 
A nie prosciej kupic uzywany NORMALNY komputer?
  
 
Cytat:
2005-11-25 23:57:06, matadorRS pisze:
A nie prosciej kupic uzywany NORMALNY komputer?



Raczej na pewno bedzie problem z immo.