Hmm jak to zrobić ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam! mam małe pytanko a brzmi ono tak:
Jak zrobić by przy zmianie biegu wydawało "syk" tak jak w szybcy i wściekli !?było bardzo mi się to podoba ale nie mam pojecia jak to działa !
  
 
Cytat:
2005-11-25 14:52:55, janusznitro pisze:
witam! mam małe pytanko a brzmi ono tak: Jak zrobić by przy zmianie biegu wydawało "syk" tak jak w szybcy i wściekli !?było bardzo mi się to podoba ale nie mam pojecia jak to działa !



dobre

mozesz sobie sprezarke zalozyc od Skylina

[ wiadomość edytowana przez: raden dnia 2005-11-25 14:59:17 ]
  
 
o stary do tego trzeba mieć turbo i blow off, masz pusty profil i nie wiem czym jeżdziesz ale żeby "to" syczało to trzebaby to sprzedać i kupić coswortha i tam dopiero dłubać.

....w całym zagadnieniu chodzi mniej więcej o to że w pewnych warunkach powietrze tłoczone przez turbinę (przy wysokich obrotach) osiąga zbyt wysokie ciśnienie, i celem ochrony turbiny zawór blow off, upuszcza je z dolotu. Tak mi się wydaje, jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi
  
 
  
 
hmm... mam dopiero 17 lat ;-] a ta sprezarke jakbym założył to bym dzieći jeszcze wciagnała i by zmieliło jeszcze bym w wiezieniu siedział phi tak szybko mi sie nie spieszy...
  
 
Cytat:
2005-11-25 15:09:13, janusznitro pisze:
hmm... mam dopiero 17 lat ;-] a ta sprezarke jakbym założył to bym dzieći jeszcze wciagnała i by zmieliło jeszcze bym w wiezieniu siedział phi tak szybko mi sie nie spieszy...


Ano widzisz . . w Szybci I Wsciekli moga sobie montowac sprezarki bo tam malo dzieci chodzi po ulicach I nikogo nie zasysa, a w polsce, sam wiesz .. . .
  
 
a po drugie szkoda takiej sprezarki ... takie buraki chodza po chodnikach, ze ehhh lol trzeba wybić buraki i będe mogł sobie myśleć nad spręzarka
  
 

no nie moge............ co to ma być prowokacja jakaś?, ktoś tu sobie beke z nas kręci? a może ktoś z userów,lub driverów założył sobie nowe konto i robi zobie żarty co? no przyznać się który to ma taką fantazje........... nie uwieżył bym że to pytanie jest poważne nawet gdyby mi je zadał mó 12 letni siostrzeniec
  
 
Cytat:
2005-11-25 15:15:35, janusznitro pisze:
a po drugie szkoda takiej sprezarki ... takie buraki chodza po chodnikach, ze ehhh lol trzeba wybić buraki i będe mogł sobie myśleć nad spręzarka


jeśli mamy tu któregoś z modków to prosze o wycięcie tego lub skierowanie do WA bo to jest niezabawne i kolega który popełnia te posty traktuje forum jak chat z cyklu zabawne rozmowy o.........
  
 
Cytat:
2005-11-25 15:22:29, Remarq pisze:
no nie moge............ co to ma być prowokacja jakaś?, ktoś tu sobie beke z nas kręci?



Tez tyak sobie pomyślałem
A tak OT
Remarq jak tam Twój RS look
  
 
Cytat:
2005-11-25 15:15:35, janusznitro pisze:
a po drugie szkoda takiej sprezarki ... takie buraki chodza po chodnikach, ze ehhh lol trzeba wybić buraki i będe mogł sobie myśleć nad spręzarka



po tym poście wnioskuję że zginąłbyś we własnej turbosprężace (o ile naturalnie dychawiczny 1.3 byłby w stanie Cię zassać) pomyśl zanim coś napiszesz, to naprawdę nie boli......a jak juz to i tak mniej niż turbina. Twoi rodzice/ rodzeństwo/ znajomi a może nawet dziewczyna:
a) nie chodzą po ulicach .....czy
b) też są burakami

brak mi już słów.

kozik rs look Remarqa się wdraża-sam widziałem


[ wiadomość edytowana przez: masterostry dnia 2005-11-25 17:02:55 ]
  
 
Cytat:
2005-11-25 15:37:59, masterostry pisze:
kozik rs look Remarqa się wdraża-sam widziałem



No to ja mam taką cichą nadzieję na jakąś fotorelejszyn
Sam choruje na RS-owski pakiet do mojego ale ciężko dostać no ale parę gażetów już mam
  
 
Cytat:
2005-11-25 15:40:35, kozik pisze:
No to ja mam taką cichą nadzieję na jakąś fotorelejszyn Sam choruje na RS-owski pakiet do mojego ale ciężko dostać no ale parę gażetów już mam


kozik przyjacielu fotorelejszyn będzie choćby dla ciebie go zrobie bo Masterek na bierząco obserwóje
na dzień dzisiejszy mam zderzak rs kompletny na chwile obecną jest u lakiernika, instalacje do kierunków i przeciwmgielnych przygotowałem, mam już alusy 15'' 7J Borber 6 ramienne i prawie skompletowałem ogumienie w rozmiarze 195/50/15 żeby jeszcze wzglednie komfortowo jeździć.......... i odkładam fundusze na zderzak tył z gokładką i jego malowanie........
Pozdrawiam wszystkich Olsztyniaków i Ciebie Koziku w szczególności 3 majsie się chłopaki
  
 
A dziękuję i równiesz pozdrawiam brać CBR
Heh u mnie jeszcze daleka droga to takiego stanu jak bym chciał ale powoli wszystko się da
  
 
Cytat:
2005-11-25 16:10:14, kozik pisze:
A dziękuję i równiesz pozdrawiam brać CBR Heh u mnie jeszcze daleka droga to takiego stanu jak bym chciał ale powoli wszystko się da


powoli i wytrwale można góry przenosić tak że uda ci się zobaczysz..... ja jak już zderzaczek wróci zaczne fotki pstrykać i założe temat, zdjątka będe robił w konwencji przed w trakcie i po
  
 
Jest na to prosty sposób. Wystarczy zajeździć sprzągło i na karzdym biegu będzie świst
  
 

Jak Szybcy i wsciekli.... polalem sie prawie ze smiechu !!!

REWELACJA!!!!!!

[ wiadomość edytowana przez: open dnia 2005-11-25 17:02:13 ]
  
 
Cytat:
2005-11-25 14:59:35, masterostry pisze:
....w całym zagadnieniu chodzi mniej więcej o to że w pewnych warunkach powietrze tłoczone przez turbinę (przy wysokich obrotach) osiąga zbyt wysokie ciśnienie, i celem ochrony turbiny zawór blow off, upuszcza je z dolotu.
Tak mi się wydaje, jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi ::


przy wysokich obrotach turbina pompuje tyle, na ile pozwala WasteGate kierujac wiecej badz mniej spalin na "goraca" strone turbiny. to raz.
dwa. BlowOffValue wypuszcza nadmiar powietrza w dolocie w chwili zdjecia nogi z gazu czyli zamkniecia przepustnicy. Turbina wciaz pompuje (bezwladnosc) i aby jej gwaltownie nie wyhamowywac co jest dla niej niezdrowe BOV upuszcza nadmiar powietrza. i moze to juz robic przy cisnieniu doladowania 0.2bara wiec wcale nie potrzeba do tego wysokich obrotow
teraz jasne?


EDIT
zapomnialem o najwazniejszym
dla Autora watku


[ wiadomość edytowana przez: mazzi19 dnia 2005-11-25 17:20:03 ]
  
 
właśnie o taką poprawkę mi chodziło, thx mazzi teraz jasne

elektryczny imitator
  
 
mazzi widze temat turbiny masz przerobiony a skoro dysponujesz fotkami takich wynalazków to widze że profesjonalnie do tego podchodzisz i myślałeś nad takim patentem do swojego samochodu co?